Opinie

  1. Martyna K ★☆☆☆☆

    Tragedia , makaron bez smaku jedyne co czuć ,to że jest kwaśny. Do tego chamsko wepchane kilo kapusty w tym makaronie, nie polecam

  2. Marco Polo ★☆☆☆☆

    Najgorsze sajgonki jakie jedliśmy w życiu. Wyglądają i smakują jak by były nadziane pasztetem. Trzy paszteciki i trochę surówki za 20zł. A gdzie jakiś sos? Gdzie ryż? Gdzie smak i tekstura sajgonki?

  3. Roman Bliwert ★★☆☆☆

    Fajna knajpka, ale byłem o 19, wszystko na samoobsłudze nawet nie letnie, tylko zimne. W smaku bardzo dobre. Obsługa ok, klimat, jak to w centrum handlowym, nie ma co wymagać

  1. Michał “Misza” ★★☆☆☆

    Największym plusem tego miejsca jest bardzo sympatyczna obsługa ( prawdopodobnie żona z mężem) niestety na tym koniec. Zamówiłem Pad Thai wiec tylko o nim się wypowiem. Jest to danie które najbardziej lubię z tego typu kuchni i jem go w każdym mieście w którym jestem. Cena 30zl za 720g to uważam ze dość spora szczególnie na miasto Rybnik, gdzie w Warszawie za 900g 24zł. Kurczak bardzo słabej jakości każdy kawałek z błonami. Sam kurczak bez smaku ani słony ani ostry ani doprawiony czymkolwiek. Makaron rozgotowany. (Byłym jedynym klientem w godzinach popołudniowych więc nie ma mowy ze to przez duży ruch i nie dopilnowany) wziąłem na wynos i makaron był jedną dużą masą. Dziwne dodatki i surówka. Nie dość ze sorowka z sałatą i papryką to ta sama kompozycja była w środku dania Pad Thai. Dziwny sos zabił smakiem całe danie

  2. Daniel ★☆☆☆☆

    Nie polecam totalnie ! Jadaliśmy tam bardzo często ,ale po ostaniej akcji z jedną Panią nie wrócimy. Po 19 jest 50% zniżki. Pani udawała ,że nie wie o co chodzi i nabijała ciągle pełną kwotę. Pokazywałem jej wywieszoną przez nich informacje , tłumaczyłem nawet po angielsku ,ale bezskutecznie. Nie wiem czy to było świadome robienie ze mnie idioty czy jednak totalny brak kompetencji oraz brak podstawowych polskich czy angielskich słów niezbędnych w obsłudze klienta.

  3. Agata Tokarczyk ★★★★☆

    Jedzenie jest ok, ale lekko chłodne. Nawet przy zamówieniu dania jedzenie jest podawane z podgrzewanych pojemników.

  1. Damian Zaleski ★☆☆☆☆

    Byłem Teraz właśnie.Zamowilem kurczaka na 5 smaków.Gosciu mi nałożył to z tych pojemników.Było zimne, nie dobre. Lubiłem tam jadać,ale widzę zmieniła się obsługa.I teraz to jakieś nieporozumienie.Odradzam

  2. Ewa Udała ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Syn, który nieufnie podchodzi do nowości zachwycił się makaronem... Będziemy wracać

  3. Wiola G ★★★★★

    Przepyszne jedzonko! Duży wybór, przepyszne dania. I przede wszystkim w dobrej cenie. Obiad dla nas i córki (3 osoby) wyszedł 58 zł. Nie spodziewałam się tego po sieciówce. Córce także bardzo smakowało. Obłednie dobre sajgonki, makaron, kurczak słodko-kwaśny. Pyszne i chrupiące świeżością surówki. Można sobie danie polać srirachą, która jest gratis udostępniona dla wszystkich. Podobnie jak ketchup. Gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ha Long?

Ha Long znajduje się przy Jana Kotucza 100, Maroko-Nowiny, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ha Long?

Można skontaktować się z Ha Long pod numerem +48 729 237 518

Jak można dotrzeć do Ha Long?

Do Ha Long można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements