Opinie

  1. Наталья Цуркан ★☆☆☆☆

    Dzisiaj przyszliśmy do teatru z dzieckiem, jednak zamiast miłych wrażeń spotkało nas duże rozczarowanie. Na naszych, prawidłowo wykupionych miejscach, siedziały osoby bez biletów. Musieliśmy tracić czas na wyjaśnianie sytuacji z personelem, co było bardzo niekomfortowe, zwłaszcza z dzieckiem. Uważam, że kontrola wstępu na salę powinna być bardziej dokładna, ponieważ ludzie kupują bilety na konkretne, wybrane miejsca. Mam nadzieję, że administracja zwróci uwagę na ten problem, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.

  2. barbara czupała ★★★★★

    Kameralny teatr z miłą atmosferą. Ciekawy repertuar dla dzieci jak i dorosłych. Szczególną uwagę warto zwrócić na spektakle po śląsku.

  3. robertk89 ★★☆☆☆

    Akustyka dobra, niestety tyle z pozytywów. Brudne zakurzone ściany sali głównej. Porwane fotele. Chyba z 20 lat to nie było malowane. Nie rozumiem też, jak można sprzedawać bilety na miejsca w bocznych balkonach. Siedząc na tym miejscu nie widać połowy sceny. Albo te fotele są za nisko, albo barierka za szeroka. Bądźmy poważni, żeby przez cały spektal wychylać się i wyciągać szyje jak żyrafa. W dodatku rozmieszczenie fotelu jeden za drugim. Wygląda to, i człowiek czuje się jak w tramwaju linii nr 9 przy której nota bene położony jest teatr. Boczne balkony to tragedia

  1. Magdalena Bazydło ★★★★★

    Ładne miejsce, byłam na wspaniałym spektaklu w przystępnej cenie. W holu mała galeria do nacieszenia oczu w międzyczasie. Bardzo mi się wizyta w Teatrze podobała.

  2. Anna Pamuła ★★★★☆

    Chodzę tu na zajęcia taneczne. Budynek świetny. Gorąco polecam flamenco z Anitką. Energia i moc. Zajrzyjcie do oferty przedstawień jest w czym wybierać. Miejsce do polecenia.

  3. Wojtek Piotrowicz ★☆☆☆☆

    Byłem na przedstawieniu między nami smokami dramat żenada nuda drożyzna za treści z plebaku szkoda że nikt się nie interesuje jaki chłam przedstawiają dzieciom

  1. Alina Sroka ★★★★★

    Przedstawienie "Dorotka w tęczy". MCK w Nowym Bytomiu często organizuje przedstawienia dla młodszych dzieci. A ja lubię korzystać z ich propozycji.

  2. Bartek Marek ★★★☆☆

    Nie ma żadnego sklepiku nie można nic zjeść ani się napić nawet wygodne fotele

  3. Adam Płonka ★★★★★

    Odwiedziłem to miejsce z okazji przedstawienia Heksy z hołdy - rewelacja. Swietna komedia. Poza tym miła uśmiechnięta obsługa, Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty?

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty znajduje się przy Piotra Niedurnego 69, 41-709 Ruda Śląska, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty?

Można skontaktować się z Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty pod numerem +48 322 486 240

Jak można dotrzeć do Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty?

Do Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements