Nie spodziewaliśmy się, że w tym mieście znajdziemy tak dopracowaną i jednocześnie bardzo dobrą cenowo kuchnię azjatycką. Zdecydowanie przerosło to nasze oczekiwania — byliśmy mile zaskoczeni! Obsługa przez cały wieczór była uśmiechnięta, szczera i niezwykle życzliwa, dzięki czemu spędziliśmy naprawdę przyjemny czas przy kolacji. W samych daniach wyraźnie czuć staranność i zaangażowanie kucharza w przygotowanie kuchni azjatyckiej. Zarówno obsługa, jak i jakość potraw w pełni odzwierciedlają wysoki standard tej restauracji oraz hotelu.
Zdjęcia
Opinie
-
Georgia Y ★★★★★
-
Black Angel ★★★★★
Świetna tajska restauracja, do której na pewno jeszcze wrócę! Jedzenie absolutnie rewelacyjne. Pełne aromatu, świeże składniki i idealnie dobrane przyprawy. Smaki autentyczne, jak prosto z Tajlandii. Na ogromne wyróżnienie zasługuje obsługa, a szczególnie Mateusz oraz Krystian pełen profesjonalizm, uśmiech, świetne podejście do gości i chęć pomocy w wyborze dań. Dzięki nim atmosfera była naprawdę wyjątkowa i bardzo komfortowa. Widać, że lubią swoją pracę i dbają o każdego klienta.
-
Kacper Klimczyński ★★★★★
POLECAM Pierwszy raz spotkałem się z tak genialnym sushi.Świetne jedzenie.Obsługa top.Całości dopełnia miejsce,które wygląda obłędnie. Oby więcej takich miejsc. Na 100% odwiedzę ten lokal ponownie
-
Paweł Krawczyk ★★☆☆☆
DRAMAT! Dwie gwiazdki tylko ze względu na wystrój. -27 minut (z zegarkiem w ręku) czekaliśmy na jedno piwo butelkowe - lanego już/jeszcze nie było. Warto też nalać to piwo do kufla przy podawaniu. - Espresso stało na barze dobre 10-15 minut zanim nam je podano - wtedy bylo już zimne. - Kelnerka zapomniała o drinku - na szczęście też go nie policzyła. - Gin z tonikiem podany bez lodu i cytryny. - Jedzenie dobre, ale jak na ceny to TYLKO dobre - nic specjalnego. A to wszystko przy 4 zajętych stolikach!!! Zrozumiałbym przy pełnej knajpie, ale nie przy tak znikomym obłożeniu. W zamyśle ma być elegancko i szykownie a przez nieudolność obsługi jest miernie i za drogo. Szkoda.
-
Jadwiga Trojan ★★★★★
Sushi warte spróbowania. Mały przyjemny lokal. Dziś mieliśmy ochotę na sushi w dużej mierze w tempurze. Wszystkie rolki tam można sobie w takiej wersji zamówić. Wzięliśmy zestaw na tym oparty plus ramen i pierożki gyoza. Wszystko bardzo smaczne, obsługa miła, jeszcze tam wrócę. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Meta Tao Thai & Sushi Restaurant?
Meta Tao Thai & Sushi Restaurant znajduje się przy Skośna 4, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Meta Tao Thai & Sushi Restaurant?
Można skontaktować się z Meta Tao Thai & Sushi Restaurant pod numerem +48 515 777 770
Jak można dotrzeć do Meta Tao Thai & Sushi Restaurant?
Do Meta Tao Thai & Sushi Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku