Jedzenie bardzo dobre - jak chodzi o kurczaki itd. to zdarza się że są za słodkie/słone, ale ogólnie smacznie. Najlepsze są na pewno zupy - malutkie ale tanie i na prawdę smaczne. Ja polecam
Zdjęcia
Opinie
-
franciszek skoczylas ★★★★★
-
Arkadiusz Róża ★☆☆☆☆
Kocham azjatyckie jedzenie. Dałem tej nazwijmy to restauracji 3 szanse i ani razu nie wyszedłem zadowolony z tego co zjadłem. Ze względu na rodzaj pracy czesto musze cos na szybko zjeść na mieście, cieszyłem sie ze w koncu mam cos co lubie pod nosem, niestety, zawiodłem sie. Jeśli zmieni sie kucharz jest szansa że tam jeszcze zajrzę, ale do tego czasu ani myślę. Nie polecam niestety. O traktowaniu pracowników też conieco słyszałem. Zostawiam to do wypowiedzi pracowników, ale jeśli jest tak jak mówią, no to co najwyżej PIP mógłby miec tu niezła ucztę...
-
Joanna Ciemny ★☆☆☆☆
No cóż dostali 3 szanse/ 3 szanse zmarnowali, najgorsze azjatyckie jedzenie jakie dotychczas jedliśmy. Z racji pracy często jemy na mieście, a dania tego typu sa często wybierane. Cieszyliśmy sie gdy otwarło sie cos takiego w ketach. Niestety 3 podejścia i 3 razy mocno poniżej oczekiwań. Do tego znamy byłych pracowników tego miejsca, to co usłyszeliśmy o ich traktowaniu plus to jakiej jakości jest to jedzenie, no coz wiecej tam nie zajrzymy, a państwu polecam sprawdzić kuchnie gdzie indziej a potem porównać. Tyle w temacie, nie polecam, a z uwagi na traktowanie pracowników ODRADZAM.
-
Tomasz Szejok ★★★★☆
Typowy ",chinol". W daniach dominują przede wszystkim warzywa, z mięsem jest raczej skromnie, chyba że kurczak albo wieprzowina. W daniach rybnych albo z owocami morza ilość mięsa jest śladowa. Obsługa miła. Ceny lekko powyżej średniej w stosunku do tego, co otrzymujemy. Są lepsze miejsca w Kętach do zjedzenia obiadu za te.pieniądze.
-
Łukasz M. ★★★★☆
Ocena pomiędzy 4 a trochę ponad. Plusy: Ciekawa lokalizacja Dobre dania mięsne nie za słone, reszta ok Bardzo dobre sajgonki Minusy: Bardzo niedobra zupa słodko kwaśna - konsystencja zagęszczonego czegoś, surowa cebula - bardzo słabe Niedomyte sztućce Ogólnie przeciętnie. Kaczka dość dobra. Kurczak też niczego sobie. Surówka ok. Ryż ok. Mógłby być troszkę lepiej zwłaszcza do zup która są w Andrychów dzieli 5 lat świetlnych...
-
Pawel Janik ★★★★☆
Typowy Chińczyk ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Jedzenie smaczne, przygotowywane na bieżąco, duże porcje, surówki własnej roboty, obsługa robi co może/ a w szczycie nie za wiele może może, ale jest miło/, kucharze z Azji, wystrój po taniości. Polecam uczciwe jedzenie za przyzwoite pieniądze.
-
Szymon Marczyński ★★★★☆
Jedzenie smaczne, dowóz szybki, dania dostarczone ciepłe/gorące. Plus za zawinięcie mięsa i sosów folię. Do polecenia na pewno zasługuje Kurczak po tajsku, wołowina z papryką i grzybami. Pierś z kaczki soczysta. Porcje duże, odpowiednie.Zupy smaczne, jedynie użycie gotowych sosów na minus. Knajpę polecam jak najbardziej, sprawdzona w dowozie, na miejscu byłoby na pewno lepiej. Chętnie wpadnę na gorący półmisek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Adona?
Restauracja Adona znajduje się przy Rynek 12, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Adona?
Można skontaktować się z Restauracja Adona pod numerem +48 338 287 833
Jak można dotrzeć do Restauracja Adona?
Do Restauracja Adona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku