Opinie

  1. Marcin B ★★★★☆

    Dobre jedzenie w spelunie. Jeśli przymrużysz odpowiednio oczy, to nie zobaczysz tego dziadostwa dookoła, a obsługa która coś tam mówi po polsku, uraczy cię dobrym jedzeniem.

  2. Daga Dra ★★★★★

    Kaczka na gorącym półmisku, wołowina na gorącym półmisku, wołowina z makaronem i warzywami oraz kurczak ale który to jest nie wiem. Kaczka pyszna to ja jadłam ale reszta też była bardzo smaczna. My czekaliśmy jakieś 20 minut więc nie ma źle. Polecam na pewno kiedyś jeszcze odwiedzimy.

  3. Monika Gamon ★★★☆☆

    Jesteśmy stałymi klientami viet-tien w Gliwicach, będąc tutaj przejazdem weszliśmy i się zawiedliśmy. Kucharz powinien iść na przeszkolenie do Gliwic. Wszytsko bardzo przesolone. Zwłaszcza zupa krewetkowa i makaron 3 gwiazdki za krewetki chrupiące i zupę wietnamską.

  1. Bożydar Nowakowski ★★★★★

    Naprawdę wysoka jakość serwowanych dań, w moim kurczaku 5 smaków w panierce wszystko na najwyższym poziomie bez zbędnego uczucia przetłuszczenia. Do każdego dania w zestawie ryż i surówka, sosy gratis. Czas oczekiwania około 10 min, sosy dozuje samodzielnie troszkę nerwowa Pani przy barze. Obsługa przynosi dania do stolika. Cenowo trochę drożej niż w innych chińczykach ale mogę polecić.

  2. kleo pl ★★★★★

    Jedzenie naprawde pyszne, bardzo gorące, porcje bardzo duze. Darmowe sosy do sajgonek. Przepyszna zupa tajska z kurczakiem. Miejsce godne polecenia chociaz w lokalu przydal by sie remont... Jednak jest to moj ulubiony "chińczyk" w okolicy :)

  3. Monika Wycykał ★★★★★

    Byłam sceptycznie nastawiona, czy Viet - Tien ma szansę się utrzymać w tej części Piekar Śląskich, w otoczeniu rozmaitych placówek z fast foodami. Tymczasem trzeba przyznać, że radzi sobie świetnie - kiedy dzisiaj zamawiałam obiad, na odbiór swoich zamówień czekał niezły tłum ludzi. Z całą pewnością za tym powodzeniem stoi bardzo dobre jedzenie, w bardzo rozsądnych cenach i nieproporcjonalnie dużych rozmiarach. Jeżeli ktoś nie lubi najeść się po czubek, to jedna porcja obiadowa śmiało wystarczyłaby na 2 osoby. Naprawdę pozostaje się cieszyć, że ktoś miał odwagę otworzyć tę restaurację, i życzę jak najdłuższej, szczęśliwej działalności w imieniu wszystkich głodnych ludzi, którym czasem nie chce się gotować obiadu ;)

  1. maggy ★★★★★

    Jedzenie pyszne, sajgonki z sosem bardzo dobre. Makaron chiński z kurczakiem również. Poprzednio zamówiłam makaron udon z krewetkami, również smakował. Ceny stosunkowo niskie do porcji jedzenia (600g). Ciężko się porozumieć z Panami, natomiast Pani bez problemu ogarnia. Jedyny minus to brak pałeczek, są sztućce ale dla niektórych to udogodnienie. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten lokal.

  2. Karolka ★★★★★

    Jedzenie PRZEPYSZNE, najlepsze na świecie. Porcje ogromne. Sajgonki pycha, kaczka była tak mięciutka, smaczna. Pierwszy raz spróbowaliśmy i właśnie zostaliście naszą najlepszą restauracją! Jedzenie na dowóz przyjechało tak gorące, że aż miło :) bardzo polecamy i będziemy często zamawiać :)

  3. Jacek Kocyba ★★★★★

    Restauracja z zewnątrz nie robi jakiegoś zachęcającego wrażenia, w środku skromnie, ale czysto. Jedzenie przygotowane na bieżąco, bardzo smaczne, a porcje bardzo duże. Probowalismy chrupiacego kurczaka, krewetek w sezamie, wołowiny i sajgonek. Wszystko bardzo smakowało. Nie daliśmy rady zjeść całości. Ceny bardzo przystępne, można nawet powiedzieć, ze jest tanio biorąc pod uwagę ilość. Polecam zdecydowanie.

  1. PG ★★★★★

    Niesamowicie smaczne jedzenie, niedrogie, bardzo szybka dostawa, duze porcje, przesympatyczny Dostawca. Zdecydowanie polecam! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Viet - Tien?

Viet - Tien znajduje się przy Diamentowa 4, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Viet - Tien?

Można skontaktować się z Viet - Tien pod numerem +48 883 678 999

Jak można dotrzeć do Viet - Tien?

Do Viet - Tien można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements