Trafiłam tu przez przypadek, będąc przejazdem w trasie. Świetna restauracja! Super klimat. Pizza pyszna. Ciasto delikatne. Dla dzieci pizza w kształcie królika- mega! Kelnerka (blondynka bez okularów), która nas obsługiwała- bardzo miła i pomocna. Naprawdę super restauracja. Polecam rezerwować wcześniej stolik - jeśli potrzebny większy :) nam przy niedzieli udało się bez rezerwacji, ale był ostatni dwuosobowy wolny. Duży wybór jedzenia włoskiego i napojów. Napewno wrócę przy okazji przejazdu przez Kraśnik.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamila Ble ★★★★★
-
Piotr ★★★★★
Trafiłem tu zupełnie przypadkiem i spędziłem bardzo miło czas. Pizza bardzo dobra, jadłem Miele Bianco, na deser cannolo polecam.
-
Adam Jamróz ★☆☆☆☆
Ponad godzina oczekiwania na posiłek o godzinie 17, na tygodniu, a nie w weekend, przy małym ruchu, dodatkowo bez informacji o ewentualnym przedłużeniu dostarczenia posiłku. Po tym czasie, udałem się na górę spytać o posiłek. To co dotarło po kolejnych kilku minutach widać na zdjęciu, które niestety nie odzwierciedla w pełni tego, co otrzymałem. Dorsz w wielu miejscach był dosłownie czarny. Jak w najgorszych lokalach o najgorszym standardzie. Wysuszony na wiór. Żeby tego było mało, część frytek na wpół surowa, reszta niedosmazona. Dramat. Odradzam.
-
Krzysztof Gregorczyk ★★★★★
Przyjemny lokal cieszący się sporą popularnością - z tego, co słyszałem wynika, że warto zadbać o rezerwację. Smaczne makarony, bardzo dobra pizza, oryginalne włoskie napoje. Ceny umiarkowane. Obsługa profesjonalna, miła. Można płacić kartą. Parkowanie na publicznych parkingach w okolicy. Przyjemna atmosfera w tym niedużym lokalu. Polecam!
-
Madzik Ka ★★★★★
Za namową rodziny na niedzielny obiad wybraliśmy się do restauracji Si w Kraśniku.Przy wejściu do restauracji kelnerka zapytała się czy mamy rezerwację niestety nie mieliśmy ,ale to nie stanowiło problemu było wolnych kilka stolików.Byliśmy w cztery osoby dorosłe i dziecko.Szybko dostaliśmy menu i można było składać zamówienie.Jestem w szoku znam kuchnię włoską ale czegoś takiego się nie spodziewałam dostać ,mąż zamówił makaron z tuńczykiem był wspaniały pachniał morzem ,przypomniały się nam włoskie wakacje na Sycyli ,następnie carbonara wyśmienita i oczywiście pizza quattro formaggi ,rewelacja.Dziecko również szczęśliwe bo dostało pizzę w postaci zająca.Panna cotta bardzo dobra ,tiramisu bardzo dobre niepotrzebne są owoce dodawane do dekoracji ale to w niczym nie przeszkadza.Bardzo polecam ,jeszcze tu wrócimy na celebrację włoskiej kuchni.
-
Paweł Besser ★★★★★
Nie spodziewałem się na wyprawie rowerowej tak rewelacyjnej uczty z kuchni włoskiej. Uraczyłem się czarnym tagliatelle z krewetkami i tiramisu udekorowanym truskawkami. Wszystko przepyszne. Pasta odpowiednio doprawiona, z wyczuwalną głębią i bogactwem smaku. Zjadłem i natychmiast marzyłem o kolejnej porcji. Zdecydowanie polecam! Restauracja z klimatem, sprawną i sympatyczną obsługą a w przestrzeniach wspólnych czyściutko. Przyjemna muzyczka w klimatach włosko-hiszpańskich to już wisienka na torcie. Widać, że całość doświadczenia gościa jest przemyślana. Dziękuję za tę ucztę!
-
Bassus ★★★★★
Włochy w Kraśniku! Nie trzeba podróżować do Italii żeby poczuć się jak we Włoszech. Bardzo miło czeka się na zamówienie delektując się paluszkami grissini. Porcje są idealnie dopasowane, same plusy i życzę dalszych sukcesów!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Si! Włoska Restauracja?
Si! Włoska Restauracja znajduje się przy Adama Mickiewicza 1k, 23-200 Kraśnik, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Si! Włoska Restauracja?
Można skontaktować się z Si! Włoska Restauracja pod numerem +48 500 263 262
Jak można dotrzeć do Si! Włoska Restauracja?
Do Si! Włoska Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku