Opinie

  1. Marzena Makulec ★★★★★

    Jedno z moich ulubionych miejsc na spotkanie z koleżanką czy po spektaklu/ koncercie (tuż przy CSK). Pyszne, pięknie podane jedzenie, częściowo we włoskim klimacie. Wyborne wina, smaczne kawy i desery. Przemiła obsługa. Bardzo klimatyczne miejsce, fajnym wystrojem.

  2. Beata Maj ★★★★★

    Byłam pierwszy raz i wrócę. Zamówiłam talerzyki i sezonową herbata, bardzo szybko dostałam wszystko pięknie podane, herbata idealna, z rozgrzewający dodatkami serwowana w pięknej porcelanie. Przstawki świetne, genialne połączenie smaków i struktur, świeże i aromatyczne. Podane z ciepłą pinsą. Klimat bardzo przyjemny, dobra, nie za głośnq muzyka. Wrócę po więcej, gorąco polecam.

  3. Lisa Catswill ★★★★★

    Świetna restauracja z dużym wyborem opcji – wegańskich, bezglutenowych i bez nabiału. Menu ciekawe, smaki dobrze skomponowane, a lista alergenów bardzo przejrzysta. Latem miły ogródek ze stolikami i fontanną; mimo centrum miasta dzięki drzewom i bliskości Ogrodu Saskiego panuje tu spokojna atmosfera. Duży wybór napojów, w tym win bezalkoholowych. Warto spróbować pinsy rzymskiej i past – zdecydowanie polecam!

  1. Marta Slavik ★★★★★

    Fenomenalne miejsce! Jakość jedzenia nie do porównania z żadną inna restauracja. Dania podawane na porcelanie, co naprawdę wpływa na jakość. Świeże kwiaty i cudowne otoczenie. Obsługa na poziomie światowym (polecamy Panią Zuzię! Należy się podwyżka, bo to klasa obsługa).

  2. anna agnieszka ★★★★★

    W ostatnim czasie kilkakrotnie odwiedziłam Składankę i szczerze polecam. Obsługa uśmiechnięta, konkretna. Klimat-uwielbiam kwiaty na stolikach, koronkowe obrusiki, w donicach byliny ogrodowe, tapeta na ścianie. Po prostu przyjemnie. Jedzenie-za każdym razem zamawiam coś innego i zawsze smakuje wykwintnie, z wielkim kunsztem przygotowane- tak to odbieram. Choć przyznam , że po raz kolejny zamówiłam rotondi z cielęciną ,świeżą szałwią i tymiankiem. Desery też szczerze polecam. A i herbatkę ziołową pyszną, aromatyczną i pięknie podaną(tak jak lubię)warto zamówić . Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Składanka restauracja i delikatesy?

Składanka restauracja i delikatesy znajduje się przy Aleje Racławickie 10, 20-037 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Składanka restauracja i delikatesy?

Można skontaktować się z Składanka restauracja i delikatesy pod numerem +48 533 445 744

Jak można dotrzeć do Składanka restauracja i delikatesy?

Do Składanka restauracja i delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements