Opinie

  1. Oskar Wojtaszek ★☆☆☆☆

    Czekaliśmy na jedziecie ponad 1h pan przyszedł po nas dostał jedziecie po 10 min i lokalu bardzo zimno w toalecie nie dobre zapachy z umywalki jedziecie 1/10 w surówce znaleźliśmy czarny włos po czym wyszliśmy i nie wrócimy . W Internecie promują bardzo ładnie nie ma to nic wspólnego w tym co mieliśmy na talerzu . NIE POLECAMY I NIE WRÓCIMY TUTAJ

  2. Monika X ★★★★★

    Restauracja u Gaździnki, bo tak się knajpa teraz nazywa to super miłe miejsce. Mają boskie śniadanka w cenie 10-20 zł można się porządnie najeść. W witrynie słodkości. W dwa dni w tygodniu promocje. Super dania dnia. Płatność tylko gotówką.

  3. Basia K ★☆☆☆☆

    Klimat ok ale czekając przy stoliku musiałam podejść zamówić jedzenie przy barze ponieważ mimo tego nikogo nie bylo poza nami nik nie podszedł płatność gotówką ok dotego płatność odrazu. Jedzenie jeszcze wiele do życzenia ponieważ klimat góralski więc i oczekiwania w tym stylu więc golonko musi być ale rozczarowanie bo było słodkie i jak za takie golonko to w Zakopanym jest o 40 zł tańsze i niesamowite soczyste i chrupiące a u Bacy było rozczarowanie bo że słodkie to i mało przyprawione nie było nic czuć ino slodycz i nie jest chrupiące tylko duszone więc jest jak by było odgrzewane w sosie Teraz kotlet może i duży ale raczej podeszwy nik nie chce jeść lepiej by był mniejszy ale grubszy zapewnie był by smaczniejszy ale i bardziej estetyczniej by było oraz miejsce na frytki na talerzu znalazło by się Zamawiane było kilka dań I okazało sie że było podawane o różnym czasie to sie okazało że cześć jadło a pozostali patrzeli jak inni jedzą a pani podchodziła zabierała talerze puste gdy nadal czekali pozostali na dania.

  1. Paulina ★★★☆☆

    Będąc na obiedzie w tej restauracji spróbowaliśmy tego słynnego wielkiego schabowego. Kawał mięsa był naprawdę sporej wielkości, zajmował cały talerz, ale smak oceniamy raczej na minus niż plus. Przyprawy były po prostu mdłe i nijakie. Frytki zasługują na uznanie ze względu na ilość jaką dostaliśmy. Ponadto zamówiliśmy kozak burgera i byłoby wszystko w porządku, mięso dobre, ser dobrze rozpuszczony a warzywka świeże, ale całość była po prostu zimna, a słabo jeść zimne jedzenie. Wystrój sali naprawdę przypomina góralska karczmę, ale muzyka odrobinę gra za głośno. Ciężko też jest ze znalezieniem miejsca parkingowego, chyba, że zaparkujemy na pobliskim osiedlu. Obsługa miła, zostaliśmy dobrze obsłużeni. No i teraz najważniejszy minus - brak możliwości płatności kartą.

  2. Nicole Kot ★★★★★

    Byliśmy na kolacji. Zamówiliśmy żurek w chlebie - rewelacyjny (prawie tak dobry jak mojego Dziadka ;) brakowało mi tylko grzybków) gęsty i przepyszny. Na drugie był schabowy na smalcu z serem góralskim - olbrzymi, dobrze wysmażony. Oraz golonka - matko jedyna to jest gigant! To nie jest do zjedzenia na raz ! Ale jakie to jest dobre - ojej! Pyszne mięsko! Wszystko mięciutkie i delikatne, samo odchodzi od kości. No rewelacyja! A zapomniała bym o ziemniaczkach - jedne z lepszych jakie jedliśmy! Kapusta także bardzo dobra. Obsługa (to też ważny element) bez żadnego zarzutu - super kobietki - miłe, uśmiechnięte i pomocne! Pewnie jak będziemy znowu kiedyś na Śląsku wrócimy wypróbować jeszcze burgery! Nam osobiście bardziej klimat w środku odpowiada niż na ogródku. Ale na dobre mięso ( jak u mamy) na pewno polecamy miejscówkę!

  3. Sylwia Molak ★★☆☆☆

    Oj mocno średnie to jedzenie, porcje bardzo duże. Ceny dość wysokie. Np. golonka 119 zł, żurek w chlebie 25 zł itd. Na suficie, nad stołami pajęczyny, knajpa "zadymiona", bo chyba wentylacja na kuchni niezbyt sprawna. W lokalu chłodno, do momentu podania jedzenia (ok. 80 minut) siedziałam w kurtce. Wszystkie ciuchy do prania, bo przesiąknięte zapachami. Jedyny plus- gorąca herbata gratis (choć marnej jakosci).

  1. Asia C ★★☆☆☆

    Jedzenie smaczne ale czekaliśmy na nie ponad 1.5h mimo że gości nie było duzo(4-5 stolików) Moje zamówienie zostało pomylone, o synu zapomniano... Obsługa bardzo miła( tyle,że nie powinny się kłócić prze gościach) okropnie irytujący telewizor z wrzeszczącym i bajkami też nie pozwala się skupić na rozmowie czy jedzeniu. Mimo,że atmosfera fajna to pierwsze wrażenie niestety nie za dobre...

  2. Pawlik1988 ★★☆☆☆

    Pojechałem tam z żoną w jej dzień urodzin i kilku miesieczna córka. Nastawienie bylo pozytywne po tym jak obejzalem kilka filmów na internetach. Pan baca bardzo miły gość jedzenie dobre, ale dosyc drogie. Na tym koniec pozytywów. Przy zamówieniu Pani zaznaczyla, że czas oczekiwania to godzina na dwa burgery. Pomyślałem, że długo ale ok przyjechalem z daleka to poczekam. Finalnie po kilku zapytaniach burgery dotarły po 1h 45minut... Jak dla mnie to jakiś absurd... Straciłem mnóstwo czasu w tak szczególny dzień i w dodatku z malym dzieckiem. Nie bez powodu jedzenie jest płatne z góry przy barku, większość klientów wyszłaby zanim jedzenie dotrze do stolika. Niestety, ale juz sie tam nie pojawie...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy?

Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy znajduje się przy Łagiewnicka 103, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy?

Można skontaktować się z Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy pod numerem +48 783 037 225

Jak można dotrzeć do Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy?

Do Obora 2 u Bacy i Gazdzinki jest Cacy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements