Opinie

  1. Iwona Stefańczyk ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy w tym miejscu, jedzenie świeże i smaczne,miła obsługa, estetycznie i czysto . Polecam.

  2. Celina J. ★★★★★

    Ode mnie wielki pozytyw pod każdym względem. Jesteśmy po organizacji komunii syna i wszystko było na wysokim poziomie, obiad bardzo dobry, rosół dość gorący, można się było nim rozgrzać na początek, rolada rozpływała się w ustach, inne rodzaje mięs również dobre. Tort bardzo dobry. Zimna płyta bardzo ok, bogracz na kolację również bardzo smaczny. Wszystko dobrze doprawione, jedzenia bardzo dużo, na stole ciągle coś było, nie było żadnych "pustek". Panie z obsługi bardzo miłe i pomocne. W mojej opinii restauracja godna polecenia :-).

  3. Mat ★★☆☆☆

    Jesteśmy właśnie świeżo po organizacji komunii syny. Jedynym plusem tego przyjęcia była lokalizacja samego domu przyjęć reszta to kompletne dno. Rozpoczynając od tego, że w sali było tak zimno, przypominam że w nocy był przymrozek nie dało się w sali siedzieć dopiero po naszej interwencji włączono ogrzewanie sala nagrzała się pod koniec komunii. Druga sprawa to jedzenie kompletne dno dwa ziemniaki podzielone na pół na jednym talerzu, trzy kawałki schabu na talerzu o wszystko trzeba się prosić zero czystych szklanek, filiżanek. Zimna płyta podwójne dno rzeczy wyglądały na stare co najmniej dwudniowe bardzo słabe jakościowe, a ilości takie że stół wyglądał na pusty. Panie kelnerki zmasakrowały dosłownie każdy kawałek tortu i jeszcze dostaliśmy go cały porozwalany w pudełku. A wisienką na torcie była zapłata za przyjęcie pani kelnerka przynosząc rozliczenie na starej popisanej kartce, liczyła pieniądze na oczach gości komunijnych. Jeszcze takiej żenady nie widziałam. Ważne było żeby upchać jak najwięcej komunii i pozbierac za to pieniądze. Ja bym za tą komunie nawet 150zl nie dała a musiałam zapłacić 280zl od osoby. Nie polecam .

  1. Alien Ala ★★★☆☆

    Obsługa niestety nie przekonała. Pani która nas obsługiwała była wyraźnie w stresie, chaotycznie przekładała krzesła uderzając gości. Nawet nie przeprosiła. Drugie danie było ok. Nic specjalnego. Rosół był też ok tylko nie doprawiony. Ciasto które nam podano nadrobili zaległości, było przepyszne. Lokalizacja jest super. Niedaleko jest park z jeziorkiem. Jeśli chodzi o WC, to niestety też nie było przygotowane do przyjęcia, brak papieru toaletowego. Cena za to adekwatna do całokształtu. Dla osób, którzy nie mają większych wymagań i nie mają dużo pieniążków jest to opcja którą można uwzględnić.

  2. Asia Pietrek ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie i obsługa. Naprawdę polecam

  3. Magdalena Kotowicz ★★★★★

    Lokal bardzo przyjemny, zadbany. Posiłki smaczne i ciepłe. Obsługa bardzo miła, kontaktowa i profesjonalna. Polecam

  1. Weronika Weronika ★★★★★

    Na początku bardzo dziękuję. Organizowaliśmy tam komunię i wszystko wyszło super. Jedzenie było przepyszne! Było go dużo i wszystko bardzo smaczne. Obsługa bardzo uprzejma, sprawna, Dania podawane ciepłe, pomimo, że było w tym samym czasie kilka przyjęć. Goście chwalili :) a to najlepsza ocena. Załączam kilka zdjęć jedzonka :)

  2. M. H ★☆☆☆☆

    Sylwester nie polecam....za słone za zimne danie główne..nie dało się jeść..(kupiliśmy hod dogi w pobliskiej stacji)..Dj miał zacząć o 20 zaczął o 21 grać...o 12 godzinie chaotyczne odliczanie dj się nie sprawdził...goście się bawili w najlepsze...a o4 koniec imprezy i do domu... obsługa bardzo miła nie można narzekać...wystrój sali ładny..zawiodłam się na tej Sylwetrowej imprezie... dwa lata temu na 18 syna było rewelacyjnie...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Roma?

Roma znajduje się przy Żołnierzy Września 35, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Roma?

Można skontaktować się z Roma pod numerem +48 602 782 658

Jak można dotrzeć do Roma?

Do Roma można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements