Byłam na weselu w restauracji Artur i było naprawdę wspaniale. Klimat miejsca bardzo przyjemny, a jedzenie przepyszne i dopracowane w każdym detalu. Obsługa na bardzo wysokim poziomie profesjonalna, uprzejma i zawsze pomocna. Właściciele niezwykle życzliwi i zaangażowani, co było widać na każdym etapie organizacji. Całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na wyjątkowe uroczystości.
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Kowalczyk ★★★★★
-
Sayed Etmo ★★★★★
„Wspaniałe miejsce na posiłek! Jedzenie było bardzo smaczne, świeże i pięknie podane. Obsługa była miła i profesjonalna, a atmosfera przyjemna i przytulna. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę ponownie.
-
Justyna Połącarz ★★★★★
Podczas naszego wesela wszyscy goście byli zadowoleni z jedzenia a wiejsci stół był strzałem w dziesiątkę. Dużo miejsca do tańczenia a między stołami było na tyle miejsca ze nikt się nie przeciskał, dodatkowo obsługa była skora do pomocy. Miejsce 10 na 10 w urządzeniu przyjęcia.
-
Małgorzata Matyja ★★★★★
Już po raz drugi organizowałam wesele w Restauracji Artur. Chciałam bardzo serdecznie podziękować właścicielom za : - wysoką kulturę osobistą właścicieli w trakcie ustalania zasad planu wesela, menu - pokoje noclegowe dostosowanie do potrzeb gości czysto i estetycznie, śniadanie dla gości bardzo smaczne i urozmaicone - Pani właścicielka znakomicie potrafiła doradzić w jakich godzinach podawać posiłki - potrawy były podawane bardzo estetycznie , ciepłe - obsługa kelnerska wzorowa, wszystko na bieżąco - przepiękna sala , która dała klimat całej imprezie Szczególnie chciałam podziękować Pani Oli za przygotowanie słodkiego stołu. Deserki przez nią przygotowane prócz pięknego estetycznego wyglądu były bardzo smaczne i cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Zniknęły w mgnieniu oka. Z pełnym przekonaniem mogę polecić. Dziękuję za wszystko.
-
Vanessa Pochylińska ★★★★★
Super mega polecam chociaż nie będzie mnie tu już zapewne więcej xd bo jestem na zielonej szkole xd no więc pozdrawiam smacznej kawusi i fajne kwiatki kolacja 2 zdj bardzo dobre kurczak a w środku ser + ryż + surówka bardzo dobra bo mokra taka
-
Paulina Paciorek ★★☆☆☆
Jedzenie bardzo słabe i mało, a jedna toaleta na 5 imprez komunijnych to porażka! Notoryczny brak filiżanek przy punkcie w którym można zrobić sobie samemu kawę bądź herbatę. Dwie gwiazdki tylko za animatorki ktore były naprawdę przygotowane na zabawę z dziećmi.
-
Rozalka O ★★★★★
Polecam gorąco to miejsce. Impreza zoorganizowana na 20 osób. Cena mocno konkurencyjna w stosunku do innych lokali w Oświęcimiu. Jedzenie mistrzoskie. Obsługa wspaniała.
-
Patrycja P ★☆☆☆☆
Wstyd. Studniówka na niespełna 70 osób, a jedzenie niezjadliwe. Stoły praktycznie puste, miska chipsów i kilka, małych najtańszych soczków, cola najtansza, devolai z chrzesciami, żur zimny, coś okrobnego. Jedzenia tyle co kot napłakał, a kucharz chyba minął się z powołaniem!!!! Dramat, odradzam. WSTYD!
-
Joanna Zamarlik ★★★★★
Polecam serdecznie na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego! Pomimo wielu nie pochlebnych opini zaryzykowaliśmy i to był strzał w 10!! W październiku mieliśmy wesele- wszystko dopięte na ostatni guzik! Jedzenie wyśmienite,domowe mega! I ilość nie do przejedzenia! Sala świetna. Obsługa super miła i profesjonalna! Wszystko na bieżąco uzupełniane. Jesteśmy bardzo Zadowoleni i zapewne jeszcze skorzystamy. 10/10
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup?
Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup znajduje się przy Zgodna 1G, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup?
Można skontaktować się z Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup pod numerem +48 603 691 719
Jak można dotrzeć do Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup?
Do Hotel,Restauracja ARTUR wesela,obsługa grup można dotrzeć, korzystając z poniższego linku