Zawsze jadłam tego kebaba ze smakiem, jednak ostatnio coś się popsuło :(( Mięso - kostki (dosłownie) mielonki, sosu mało. Ceny w górę jakość w dół. Trzeba trafić na dobry humor osób tam pracujących, bo przez ich spojrzenia chce się bardziej uciec niż coś zjeść.
Zdjęcia
Opinie
-
Maria bocian ★★☆☆☆
-
Sebastian Kasiak ★☆☆☆☆
Niestety ale kebab ostatnio bardzo stracił na jakości. Zamówiłem dwa kebaby na wynos, do domu niecały kilometr a jedzenie ZIMNE. Mięso ( w tym przypadku baranina ) już nie jest tym mięsem co kiedyś. Niestety ale chyba szybko do nich nie wrócę.
-
Marcin Bartosik ★☆☆☆☆
Pierwsza wizyta i chyba niestety ostatnia. Dziś zamówiłem 2 kebaby i frytki na wynos. Pierwsze co usłyszałem to, że dostępna jest tylko baranina, ok, odebrałem ,dowiozłem do domu , spróbowałem i niemiła niespodzianka. Zamówiłem 2 kebaby z sosem czosnkowym, a dostałem jest z czosnkowym , a drugi z ostrym, którego niestety nie dało się zjeść + za frytki, ale Pan Kuba z obsługi chyba miał zły dzień. Niestety drugi raz nie zaryzykuję pomylenia sosów, które całkowicie zabijają smak.
-
Roksana ★☆☆☆☆
Te miejsce to jakaś porażka, zamawiałam kebaba na wynos, autem spod lokalu do mieszkania mam 4 minuty, kebab był zimny, nawet nie letni. Mięso także zimne wątpliwej jakości a o jej (niewielkiej) ilości nie wspomnę, z sosem to samo. Najwiecej było średnio świeżej surówki. Ogólnie bardzo pogorszyła się jakość jedzenia tutaj, względem ostatnich kilku miesięcy. Wiecej ryzykować nie będę i nie wrócę.
-
Adrian Pokora ★☆☆☆☆
Dramat już któryś raz dostawa opóźniona ok godziny.
-
Wiktoria Kłosowska ★★★★★
Bardzo miła obsługa na wysokim poziomie, świeże warzywa jak i mięso polecam!!!
-
Monika Raczyńska ★☆☆☆☆
Bardzo słabo. Jedzenie bez smaku, niedoprawione, stara sałata, w sałatce czuć jedynie gorycz oliwek i to jedyny smak jaki jest tam wyczuwalny. Bez szacunku do produktów i klienta. Nie polecam, lepiej pofatygować się te kilka km dalej do centrum na naprawdę dobre jedzenie.
-
Pelek Oko ★☆☆☆☆
Najgorszy kebab jaki w życiu jadłem. Jedna wielka ciapa, bez smaku i kości w mięsie. Naprawdę nie polecam tego czegoś bo kebab to na pewno nie był!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Royal Kebab?
Royal Kebab znajduje się przy Olchowa 4A, 41-806 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Royal Kebab?
Można skontaktować się z Royal Kebab pod numerem +48 725 621 765
Jak można dotrzeć do Royal Kebab?
Do Royal Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku