Zawsze zamawiałam średnie rollo. Za pierwszym razem myślałem że to przypadek i wybaczyłem. Dzisiaj kolejny raz dostałem kebaba gdzie jednym składnikiem oprócz mięsa byla PO PROSTU SAŁATA. W poprzedniej opini wystawionej kilka lat temu chwaliłem za najlepszy kebab.... niestety juz nie. Bywałem regularnie, ale trzeci raz nie dam sie nabić. Juz nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Kajdan Kajdanowski ★★☆☆☆
-
Damian Chrupek ★★★★☆
Generalnie jest ok, wersja z frytkami średnia ze względu na dość słabe frytki. Mega rollo robi robotę ale brakuje wyrazu, a znowu ostry sos naprawę wywraca kiszki na lewą stronę :-D na przygodne jedzenie jak najbardziej ok. :-)
-
Artur Lesiak ★★★★★
Smaczny kebab z bardzo dobrymi sosami. Brak czerwonej kapusty, zdecydowany plus. Porcja nie jest jakaś bardzo duża, ale przez to cena jest konkurencyjna.
-
Monika ★☆☆☆☆
Jest to najsłabszy kebab, jaki kiedykolwiek jadłam. Już na początku rozczarował mnie brak zamówionego przeze mnie sosu czosnkowego, w miejsce którego trafił słodki różowy gotowiec. Przez kilka pierwszych kęsów wyjątkowo słodki smak kebaba zganiałam na wyżej wymieniony sos, jednak po chwili okazało się, że głównym winowajcą, dzielnie wspierającym sos, jest surówka. Była tak potwornie słodka jakby ktoś wsypał do niej połowę cukierniczki. Niewielka ilość mięsa nie była w stanie zrównoważyć tej słodyczy i w efekcie zamiast obiadu na słono miałam słodki deser łudząco przypominający kebaba. Szkoda, że tylko z wyglądu.
-
Darek ★☆☆☆☆
Nie polecam, zamówiony kebab w tortilli. Mięsa co kot napłakał i w dodatku zimne wczesniej skrojone zakryte dwa razy większą ilością kapusty i nic po za tym. Na sugestie żeby nie nakładał tyle kapusty bo już mięsa nie widać uśmiechał się i tyle. Dla mnie tragedia. 17 zł za kapustę.
-
Joanna Kobielarz ★☆☆☆☆
Kebab sam w sobie najgorszy nie był, ale praktycznie warzyw w daniu nie było. Sama sałata i kapusta i to ledwo ledwo. Cebuli, ogórka i pomidora nie było pokrojonego, pojemniki świeciły pustkami, a byliśmy ok. 18.00 więc do końca szychty chyba jeszcze trochę zostało... Natomiast jedna gwiazdka jest przede wszystkim przez obsługę. Moim zdaniem panowie obsługujący to jakies jedno wielkie nieporozumienie. Nie rozumieją albo nie chcą rozumieć co się do nich mówi i co zamawia, do tego łaskawie odpowiadają. Generalnie nie polecam. Ja tam napewno nie wrócę.
-
Andrzej Piwowarski ★☆☆☆☆
Dramat. Obsługa z minami jakby ktoś łańcuchem ich tam przykuł. Osoba która robi kebaba w między czasie intensywnie przegląda sobie coś na swoim IPhonie a potem łapie za żywność. Po co mu rękawiczki jak na telefonie jest tyle zarazków ? W kebabach sama surówka mięsa prawie brak. Najważniejsze ze kebaby zimne jakby ktoś z lodówki je wyciągnął ! Mam nadzieje ze się zamkną.
-
Michał Miszczyk ★☆☆☆☆
Mam mieszane uczucia. Trzy tygodnie temu to samo danie kebab, dużo mięsa, gorące, smaczne, surówek w sam raz- slowem wszystko jak trzeba. Dzisiaj 50 gram mięsa, kilka frytek i trochę surówki. I teraz najlepsze. Obsługa! Dwóch cwaniaczków nieznających polskiego. Celowo przetrzymali danie na blacie by odpowiednio wystygło. Mimo upomnien nie wydali mi go obrazu. Dowiozłem danie 1,5 oczywiście zimne. Ich spojrzenia i maniera mówią same za siebie. Kiedyś poleciłbym, dzisiaj odradzam. Mam nadzieję, że pójdziecie po rozumiem do głowy, inaczej rynek Was zweryfikuje.
-
Ziemniak ★☆☆☆☆
Na początku kebab był okej lecz w ostatnim czasie to jakas porażka obsługa okropna maja klientów totalnie gdzieś maja na wszystko czas od jakiś 3/4 mies za każdym razem czekam na kebaba z 15/20 min ale to nic kiedyś kebab był naprawdę dobry a teraz ładują ci sama sorówke a mięsa tyle co nic
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Diamond Kebab?
Diamond Kebab znajduje się przy Dworcowa 27, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Diamond Kebab?
Można skontaktować się z Diamond Kebab pod numerem +48 888 647 612
Jak można dotrzeć do Diamond Kebab?
Do Diamond Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku