Opinie

  1. Piotr Kwiatkowski ★★★★★

    Wiele razy korzystałem z wypożyczenia auta podczas pobytu w Polsce a także korzystam z ubezpieczeń oferowanych przez Panią Justynę, która zawsze pamięta o terminach za co bardzo dziękuję! Auta w każdej klasie, zawsze można znaleźć coś dla siebie, ceny ok

  2. EWA RODEN ★★★★★

    Polecam Firmę Symetria, korzystałam z auta zastępczego a moje auto przekazałam do naprawy, wszystko przebiegło sprawnie, miałam mnóstwo pytań na które zawsze uzyskałam wyczerpującą odpowiedź :) dziękuję raz jeszcze

  3. Mati97 PL ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo złe doświadczenie. Próby kontaktu telefonicznego nie przyniosły efektu – nikt nie oddzwaniał, a gdy już udało się dodzwonić, słychać było tylko żenujące tłumaczenia, nie mające pokrycia z faktycznym stanem rzeczy. Właścicielka firmy notorycznie kłamie apropo stanu naprawy auta, auto stoi nienaprawione od kilkunastu miesięcy.. Odradzam każdemu korzystanie z usług tej firmy…

  1. Patryk Dabrowski ★★★★★

    Mieszkam w Danii o bardzo dawna i za każdym razem gdy przylatuję do Polski to korzystam z usług Pani Justyny od bardzo dawna i zawsze pełen profesjonalizm z ich strony.

  2. Laûren-domiñique Lewandowska ★★★★★

    Szukasz spokoju ducha podczas zagranicznych wojaży samochodem? Gorąco polecam ubezpieczenia Pani Justyny! Sama skorzystałam z jej oferty na wyjazd i jestem absolutnie zachwycona. Cały proces był niezwykle prosty i szybki, a Pani Justyna wykazała się profesjonalizmem i cierpliwością, odpowiadając na wszystkie moje pytania. Co najważniejsze, oferta była idealnie dopasowana do moich potrzeb, a cena bardzo konkurencyjna. Dzięki ubezpieczeniu Pani Justyny czułam się w pełni bezpiecznie na drodze, wiedząc, że w razie nieprzewidzianych sytuacji mam solidne wsparcie. To pozwoliło mi skupić się wyłącznie na czerpaniu radości z podróży. Jeśli planujesz zagraniczny wyjazd autem, koniecznie skontaktuj się z Panią Justyną – to najlepsza inwestycja w Twój spokojny urlop!

  3. Paweł Gólczyński ★★★★★

    Polecam!! Przyznam, że pierwszy raz miałem jakąkolwiek kolizję. w kilku punktach mogę powiedzieć jak przebiegała likwidacja szkody przy udziale Symetria ( pani Justyny). 1. Auto zastępcze (nie byle jakie pod dom prawie natychmiast ). 2. Ciągły i konkretny kontakt telefoniczny i mailowy.(mimo iż byłem napewno natrętny w swoich pytaniach). 3. Uzyskanie prawidłowej kwoty odszkodowania. 4. Profesjonalna naprawa auta. Teraz wiem, że nie zadzwonię nigdzie indziej, gdy spotka mnie taka sytuacja. Wiem też, że będę miał spokojną głowę i auto zastępcze tak długo, aż dostanę swój, naprawiony samochód lub pieniążki ze szkody całkowitej a to nie jest wcale takie oczywiste! P O L E C A M!! i jeszcze raz dziękuję pani Justyno!

  1. Monika E ★★★★★

    Z całego serduszka polecam wszystkim w 100% Panią Justynę. Pomocna w każdym momencie, odpowiada na każde pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nasza współpraca przebiegła idealnie, oby więcej takich ludzi na świecie. Działa w ekspresowym tempie. Podczas kolizji drogowej została mi przydzielona jak opiekun w sprawach związanych z moim samochodem. Po udzieleniu pełnomocnictwa tak na prawdę nie musiałam robić nic sama. Pani Justyna zajęła się wszystkim od a do z, tłumacząc wszystko z wielką dokładnością. Cudowna kobieta z wielkim sercem i dokładnością dba o klienta.

  2. Angelika Maciejewska ★★★★★

    Na Panią Justynę trafiłam zupełnie przypadkiem i z całą pewnością dziś mogę śmiało polecić współpracę z tą firmą. Mimo moich obaw i miliona pytań, Pani Justyna wytłumaczyła mi wszystko z wielkim pokładem cierpliwości i wyrozumiałości. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szukanie rozwiązań tak by działać na korzyść swojego klienta. Kontakt nie jest utrudniony, wręcz przeciwnie. Auto zastępcze w bardzo dobrym stanie, podstawione bardzo szybko zgodnie z ustaleniami. Jeszcze raz powtórzę- zdecydowanie polecam współpracę z Panią Justyną.

  3. Paweł Kołodziejski ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam współpracę z firmą Symetria. Przemiła Pani Justyna profesjonalnie i expresowo zajęła się uzyskaniem pieniędzy z OC sprawcy, oraz organizacją auta zastępczego. Czyste, komfortowe Volvo S80 podstawione pod wskazany adres, które użytkowałam nie tylko do czasu wypłacenia odszkodowania przez Wartę, ale do czasu naprawy auta. Jednocześnie miły Pan Laweciarz zabrał mojego rozbitka, w celu dokonania oględzin przez rzeczoznawcę Pani Justyny. Dzięki temu, że udostępniłem moje auto do oględzin, do kwoty odszkodowania 2.900 Pani Justyna wywalczyła dodatkowo 2100, które w całości trafiło na moje konto. Zajęła się całą papierologią, przy czym była w ciągłym kontakcie ze mną informując mnie na bieżąco o kolejnych krokach i postępach w sprawie. Pełna profeska, uczciwe i miłe podejście do klienta. Polecam z całego serca:)

  1. Paulina Belska ★★★★★

    Moje auto uległo uszkodzeniu podczas kolizji. Oddałam je w fachowe ręce Pani Justyny i polecam to każdemu z całego serca:) Odszkodowanie uzyskałam w ciągu kilku dni, a wszelkie formalności zostały załatwione natychmiastowo. Dodatkowo uzyskałam auto zastępcze, które zostało mi dostarczone pod wskazany adres. Podczas zaistniałej sytuacji miałam stały kontakt z Panią Justyną, która informowała na bieżąco o dalszym przebiegu sprawy. Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalną obsługę, fachowe podejście oraz swój czas!:) Wszystko przebiegło sprawnie bez zbędnego stresu. Jak najbardziej zachęcam do współpracy nie tylko w kwestiach odszkodowania, ale również ubezpieczenia czy wypożyczenia auta zastępczego, ponieważ jest spory wybór!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Symetria Finanse I Ubezpieczenia?

Symetria Finanse I Ubezpieczenia znajduje się przy Kosynierów Kościuszkowskich 13, Na Skarpie, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Symetria Finanse I Ubezpieczenia?

Można skontaktować się z Symetria Finanse I Ubezpieczenia pod numerem +48 696 149 514

Jak można dotrzeć do Symetria Finanse I Ubezpieczenia?

Do Symetria Finanse I Ubezpieczenia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements