Korzystałem jedynie z noclegu, niestety nic szczególnego. Bardziej jest to baza noclegowa dla firm niż hotel. Pokój duży, dobrze wyposażony ale nie niejeżdżący czystość, niewygodna łazienka, głośno od ulicy. Na korytarzu brudno. Restauracja choć ładna to czynna do 18.00 a więc zjeść się wieczorem raczej nie da.
Zdjęcia
Opinie
-
Arek Baraniok ★★☆☆☆
-
Radosław Świat ★☆☆☆☆
Niestety restauracja była zamknięta w sobotę pomimo informacji na Google, że jest otwarta. Lokal został w całości przeznaczony na prywatną imprezę, przez co nie było możliwości skorzystania z oferty. Jeśli restauracja decyduje się na takie rozwiązania, warto byłoby pomyśleć o dwóch salach – jednej dostępnej dla gości, a drugiej na wydarzenia okolicznościowe. W innym przypadku trudno to ocenić inaczej niż 1 gwiazdką, bo skończyło się jedynie na straconym czasie i braku posiłku.
-
Hania Grzegorczyk ★★★★★
Bardzo polecam restauracje !!! Jedzenie bardzo pyszne!!! Koryta najlepsze!!!
-
Seweryn Grzesiczek ★★★★★
W sierpniu mieliśmy tam wesele. Wystrój, jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. My jak i Nasi goście byliśmy zachwyceni !!! Z całego serca możemy polecić tą restaurację na organizację imprez jak i zjedzenie pysznego obiadu :) Ps. Wszystko co sobie wymyśliliśmy Manager (Radek) potrafił zrealizować !!!
-
Beata BD ★★★★★
Mieliśmy przyjemność organizacji w restauracji niewielkiego przyjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetny kontakt zarówno z menadżerem panem Radosławem jak i z właścicielem. Widać, ze restauracja wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. Jedzenie pyszne. Ciasta również. Zamówiliśmy też tort robiony w zaprzyjaźnionej z restauracją cukierni, zdecydowanie polecamy bo był bardzo smaczny. Nasze przyjęcia odbyło się w sali z przeszkleniami, miło , kameralnie, mimo ze obok odbywało się drugie przyjęcie, nie czuliśmy dyskomfortu. Obsługa super! Na pewno wrócimy i zdecydowanie polecamy.
-
Michał K ★★★★☆
Jedzenie bardzo smaczne, przystępne cenowo, czas oczekiwania też ok. Jedynie kiepska obsługa negatywnie wpływa na całość opinii. Stolik mimo rezerwacji był nienakryty, później trzeba było się prosić żeby ktoś przyszedł po zamówienie a po podaniu jedzenia okazało się że nie mamy sztućców. Mimo to dawno nie jadłem takiego placka z sosem grzybowym a to jeden z moich ulubionych smaków z dzieciństwa więc wizytę zaliczam do udanych !
-
Niger Angelus ★★★★★
Ocena za :możliwość wyboru (sala przyciemniona, jasna, przy oknach, na podwórko, za : wystrój (w wazonach świeże kwiaty w każdym pomieszczeniu inne, duże bukiety, zewnątrz zadbane liczne kwiaty) za :dobre jedzenie (ładnie podane, przyzwoite porcje, wybór 2 cukrów do kawki) brakowało mi jedynie karty win i deserów aczkolwiek zostało zaproponowane i wino i ciasto, które było bardzo smaczne. Bardzo przytulne miejsce. Polecam
-
Kazimierz Mitrenga ★★★★☆
Jedzenie bardzo smaczne, lokal czysty, mila obsługa jedyny minus to czas oczekiwania. Rosół, pomimo zamówienia zestawów niedzielnych w trakcie rezerwacji stolika na konkretną godzinę, podano nam po ponad 30 minutach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres u Kusia?
u Kusia znajduje się przy Łączna 1, 43-195 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do u Kusia?
Można skontaktować się z u Kusia pod numerem +48 323 226 443
Jak można dotrzeć do u Kusia?
Do u Kusia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku