Opinie

  1. Wojciech Najgrodzki ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie. Robiliśmy imprezę rodzinna i obsluga lokalu stanęła na wysokości zadania. Polecam

  2. Grzegorz ★★☆☆☆

    Niedziela, pora obiadowa, w lokalu brak tłumów. Niestety nie spowodowało to, by obsluga pozabierała naczynia po gościach. Kilka stolików zastawionych brudnymi naczyniami. Obsługa mijała te stoliki jak gdyby nigdy nic, chociaż było widać, ze uwijają się przy jednym stoliku z zakonnikami . Obiad, śląskie kluski, rolada i tzw modro kapusta. Kluski niedogotowane, czuć mąką, rolada to raczej roladka, a kapusta... zero przypraw tylko czerwona od octu Może jako codzienna jadłodajnia daje rade, ale niedzielny obiad, słabo.

  3. Jakub Lasoń ★★★★★

    Bardzo dobra restauracja z dużym wyborem pysznych dań, rosół jeden z lepszych jakie można znaleść w restauracjach, codziennie restauracja oferuję nowe danie dnia, ale nie ważne w jaki dzień przyjdziesz to i tak na pewno znajdziesz coś dla siebie z menu dnia, serdecznie polecam. :)

  1. Piotr Majcher ★★★★★

    Wykwintna kuchnia dla smakoszy! Zupa borowikowa z paluchami przenosi wyobraźnią na piknik przy leśnej polanie. Natomiast pyszne, pieczone kacze udko z delikatnymi, rozpływającymi się w ustach kluseczkami to danie z cesarskiego stołu Habsburgów. Zdjęcia nie oddają smaku, a porzeczki nie tylo ozdabiają talerz, ale dodane do mięsa nadają wyrazistości. Porcje wystarczające, aby odczuwać zadowolenie i sytość. Obsługa bardzo miła. Nie było problemu z zamianą modrej kapusty (której jeść nie mogę) na inną surówkę. Lokal przestronny, prosto urządzony, w jasnych kolorach, co daje poczucie czystości oraz lekkości i sprzyja delektowaniu się tym, co jest na stole. Ceny przystępne, toalety czyste. Zajrzę tutaj jeszcze, aby spróbować innych dań.

  2. Rafal Cichon ★★★★★

    Pozytywne miejsce. Piękny wystrój. Smaczne jedzenie. Wybrałem sobie żeberka oraz krokieta. Były rewelacyjne.

  3. Maria Krzenciesa ★★★★★

    Jedzenie zawsze pyszne , estetycznie podane , wybór duży, każdy cis znajdzie dla siebie na pewno. Obsługa przemila, a czas oczekiwania krótki . Wystrój bardzo przyjemny, czysto. Oby tak było zawsze.

  1. ola ★★★★★

    Bardzo dobre obiady , świeże i bardzo smaczne .Miła atmosfera , Obsługa na najwyższym poziomie , Wszystkim polecam :-)

  2. Michał Nowicz ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, wszystko świeże i przyrządzone ze smakiem. Mieliśmy okazje zjeść placek po zbójnicku wraz zrobiłem i barszczem. Wszystkie dania smakowały bardzo dobrze. Obsługa bardzo miła i szybko nas obsłużyła. Miejsce zlokalizowane tuż przy kościele, bardzo dużo miejsc parkingowych. W środku również sporo miejsca. Naprawdę warto tu coś zjeść! Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Salwator Park?

Restauracja Salwator Park znajduje się przy plac Salwatorianów 1, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Salwator Park?

Można skontaktować się z Restauracja Salwator Park pod numerem +48 575 616 222

Jak można dotrzeć do Restauracja Salwator Park?

Do Restauracja Salwator Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements