Szarlotka super, ale niestety z menu połowy posiłków nie było, tak samo kawa tylko biała, brak latte :(
Zdjęcia
Opinie
-
Feainne_ ★★★★☆
-
Jacek Szalecki ★★★★★
Korzystam od czasu do czasu. Serwują bardzo dobre placki z gulaszem, cicho, spokojnie i bardzo klimatycznie. Ceny bardzo przystępne. Polecam!
-
Mad Dog ★★☆☆☆
Obiad drogi i bez rewelacji kompot to zwykła woda z sokiem, brak innych napojów do kupienia ,brak możliwości płacenia kartą zero jakiej kolwiek muzyki czy radia wszystkie rozmowy słychać z kuchni nie polecam
-
Aleksandra Wilant ★★☆☆☆
Zamówiłam obiad z dostawą żur dobry w smaku ale zimny.Kasza z gulaszem klejąca jak klej do tapet .Filet z kurczaka z góry spieczony w środku surowy .Nie polecam.
-
Detektyw monk ★★★★★
Uroczo położony lokal w piwniczce Muzeum Powstań Śląskich,niemal jak przedłużenie muzeum. Przyjemny chłód i zapach przyprowadził nas na posiłek po zwiedzaniu. Duży wybor podstawowych śląskich obiadów. Chłodzone napoje i koktajle owocowe. W tle nienachalna muzyka. Konkretna i uprzejma kobieta za ladą. Tradycyjny schabowy/świeżo robiony/ i żurek ,nakarmił do wieczora. Porcje duże,nie do ogarnięcia. Kotlet idealnie wysmażony ,ze świeża surówką/i ta urocza róża z marchewki/. Gratuluje właścicielowi miejsca ,doboru osób. Życzę powodzenia w kulinarnej przygodzie. Polecam serdecznie.
-
Iwona P ★★★★★
Bardzo smaczne potrawy, jak domowe, i naprawdę tanio. Zamówiliśmy z dowozem, dostawca przesympatyczny. Obsługa telefoniczna również, wyczuwa się chęci do pracy i zangażowanie personelu w to co robią. POLECAM
-
Anna Reńda ★☆☆☆☆
Nie polecam. Odwiedziłam restaurację 05.12. około godziny 16:00- sprzątano obrusy na stołach. Brak jakiegokolwiek zainteresowania klientem. Nie mówię, że Pani miała rzucić wszystko i mnie obsłużyć, ale nawet nie podano mi Menu. Wzięłam je sama. Wybrałam danie i czekałam. Niczym niewzruszona Pani, dalej była pochłonięta swoją pracą, więc ubrałam się i wyszłam i nikt nie próbował mnie zatrzymać. Zjadłam pyszny obiad w restauracji Ramzes.
-
Halina Tuszy ★★☆☆☆
Dzisiaj korzystałam z usługi bistro , niestety moja opinia jest słaba , odgrzewane pewnie wczorajsze ziemniaki ,mielone w połowie surowe buraczki wodniste bez smaku.szkoda mi tych wydanych pieniędzy
-
Adam Urbaniak ★★★★★
Bardzo ładnie przytulnie :) Ceny atrakcyjne, duże porcje i najważniejsze pysznie! Mogę polecić 10/10
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Nudelkula Świętochłowice?
Bistro Nudelkula Świętochłowice znajduje się przy Wiktora Polaka 1, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Nudelkula Świętochłowice?
Można skontaktować się z Bistro Nudelkula Świętochłowice pod numerem +48 662 707 943
Jak można dotrzeć do Bistro Nudelkula Świętochłowice?
Do Bistro Nudelkula Świętochłowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku