Opinie

  1. Bartek Czapski ★★★★☆

    Niestety nie ma zwyczaju zostawić trochę biletów na sprzedaż w kasie przed przedstawieniem.. Co jest słabą praktyką..

  2. Asia Ojcewicz ★★★★★

    Byłam na spektaklu Pippi Langstrumpf, super przygoda! Dzieci jak zaczarowane. Historia pokazana czytelnie, elementy muzyki wpływają ożywiająco, piękna scenografia. Dodatkowo położenie teatru dostarcza miłych doznać wzrokowych (Centrum Spotkania Kultur to piękne miejsce)

  3. Elektryczny ★★★★☆

    Bardzo fajny teatr i dałbym 5 gwiazdek, gdyby się nie spóźnili ze spektaklem, a nie dopiero po 10 minutach i, gdyby przemyśleli nad miejscami (z mojego miejsca kilku scen za bardzo nie widziałem). Mimo tych rzeczy, które napisałem powyżej bardzo mi się tam podobało i było poprostu super.

  1. Paulina ★★★★★

    Na razie byliśmy raz. Teatr mieści się w CSK - budynek, mimo, że budowany wieeele lat, jest nowocześnie wykończony - są łazienki, automaty, szatnia, sama sala teatralna jest dobrze rozplanowana. Sztuka była wciągająca - syn bawił się doskonale i powiedział że na pewno tam wróci.

  2. Karolina K ★☆☆☆☆

    Teatr NIE DLA DZIECI! Byliśmy 5 minut po czasie z dziećmi 3 i 5 lat i nie zostaliśmy wpuszczeni. W takiej samej sytuacji była inna mama z małym dzieckiem. To chyba jedyne miejsce w Polsce, a może i na świecie, gdzie małe dzieci nie mogą się spóźnić 5 minut do teatru dedykowanego dzieciom. Kompletny absurd. ALE! w czasie trwania spektaklu nie ma ograniczeń w wychodzeniu do toalety. Naliczyłam 25 OSÓB wychodzących i wracających, w czasie kiedy my siedzieliśmy z płaczem przed salą. Tutaj już nikomu osoby chodzące po sali nie przeszkadzały. Kiedy zapytałam, czy możemy w takim razie również wejść, pani wpuszajaca poinformowała, że wezwie do nas ochronę. Po prostu nie do wiary.

  3. Jarosław Chmiel ★★★★★

    Bylem ze swoimi córkami na Pippi. Wspaniałe się bawiliśmy. Doskonała gra aktorska i muzyka. Wszechstronna scenografia. Polecam.

  1. Ewelina S ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa. Nie wpuszczają osób chwilę spóźnionych. Zasłaniają się zarządzeniem dyrektora, tłumaczą, że aktorzy się denerwują. A najlepszy hit jest taki, że wypuszczają osoby w trakcie spektaklu do toalety i za chwilę wpuszczają bez problemu. To wtedy aktorzy " już się nie denerwują? Dzieci niezadowolone. Nie pójdę tam więcej...

  2. Iwona Domownik ★★★★★

    Przedstawienie na Ziarnku Grochu bylo bardzo ok. Ale niestety nie do konca dla najmłodszych dzieci, do 1,5 roku. Jedne po drugim kolejno wybuchało płaczem. Szkoda, bo nieco starsze dzieci byly juz absolutnie oczarowane:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie?

Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie znajduje się przy plac Teatralny 1, 20-029 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie?

Można skontaktować się z Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie pod numerem +48 502 663 873

Jak można dotrzeć do Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie?

Do Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements