Opinie

  1. Iwona Adamczyk ★★★★★

    Korzystamy całą rodziną z usług All'dente od dłuższego czasu. Pan Adam oprócz tego, że jest świetnym i dokładnym specjalistą, to wraz z zespołem asystentek wprowadza fantastyczny klimat podczas wizyt:) Pani Marianna opiekuje się ząbkami dzieci w taki sposób, że pytają "Kiedy będzie następna wizyta?" Absolutnie polecam!

  2. mat damon ★☆☆☆☆

    Same podejscie i uslugi na wysokim poziomie, cennik samych uslug konkurencyjny ale daje 1 gwiazdke za to ze czuje sie oszukany na konsultacji. To jakas kpina zeby placic 200zl za 3 min rozmowy jak i tak im zostawilem ze 2,5 tysiaca przez kilka miesiecy, w sumie i tak nic specjalnie nie doradzili tylko ze do ortodonty na konsultacje kolejna. Takie cos to powinno byc darmowe, maksymalnie 50zl a nie 200zl za cos takiego. Mogli mi to powiedziec podczas robienia zebow a nie nagrywac sobie łatwą robote za 200zl

  3. Natalia Kubacka ★★★★★

    Z całego serca polecam! Od zawsze bałam się dentysty, trafiłam do doktora Adama i moje podejście się zmieniło. Byłam również u doktora z czteroletnią córką i była zachwycona. Całą wizytę miała uśmiech na twarzy mimo to, że na początku się bała.

  1. Monika Monika ★★★★★

    Polecam z całego serca.Synek bardzo bał się dentysty,wcześniejsze wizyty w innych gabinetach nabawiły go strasznej traumy.Dopiero w All'dente odzyskaliśmy spokój psychiczny i zaufanie.Pani doktor Marianna posiada wspaniałe podejście do małych pacjentów jak i niesamowitą cierpliwość.O moje ząbki dba doktor Adam.Również wspaniały specjalista,podejście do pacjenta pierwsza klasa.Ząbki wyleczone perfekcyjnie i do tego wspaniała atmosfera.Również Panie w recepcji i asystentki bardzo sympatyczne.Nie chce się z All'dente wychodzić.Osobiście nie wyobrażam już Sobie,aby leczyć ząbki w innym miejscu. Wspaniałe osoby na odpowiednim stanowisku.

  2. Anna Poznańska ★★★★★

    Aż żal, że skończyły mi się ubytki! ;) W All'Dente pod opieką dr Adama przygotowałam zęby do założenia aparatu ortodontycznego. Plomby na miejscu, uśmiech nieskazitelny! Dziękuję za fachową opiekę i szczerze polecam

  3. Katarzyna Kisicka ★☆☆☆☆

    All’dente stomatologia nierodzinna - ta nazwa bardziej pasowałaby do Pana Burbutowskiego. 4 lata temu, dokładnie 06.06.2018r. byłam z 4-letnim synem w gabinecie CSE Karina Drosd u dra Adama Burbutowskiego. Podejście do dziecka - skandaliczne. Podnoszenie głosu, że ma się nie ruszać, pchanie narzędzi na siłę do jamy ustnej, skaleczenie dziecku wewnątrz policzka, a na końcu opryskliwe teksty „teraz już z Tobą nie rozmawiam, miałeś okazję dać zrobić ząb”. Chybaże nazwa wskazuje na prowadzenie gabinetu rodzinnie - ale kogo to obchodzi? Bardzo nie polecam, jeśli ktoś zastanawia się nad pójściem z dzieckiem do tego lekarza. Katarzyna Kisicka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres All'Dente Stomatologia Rodzinna?

All'Dente Stomatologia Rodzinna znajduje się przy Józefa Wybickiego 74, Chełmińskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do All'Dente Stomatologia Rodzinna?

Można skontaktować się z All'Dente Stomatologia Rodzinna pod numerem +48 784 399 966

Jak można dotrzeć do All'Dente Stomatologia Rodzinna?

Do All'Dente Stomatologia Rodzinna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements