Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą i pysznym jedzeniem. Grzane wino bezalkoholowe rozgrzewające i słodkie tak jak atmosfera! Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Ann ★★★★★
-
De Vil ★★★★★
Niesamowity klimat i pyszne napoje oraz jedzenie sprawiają, że można poczuć się jak w Hogwarcie. Obsługa jest bardzo miła, a atmosfera wyjątkowo przytulna. Idealne miejsce, żeby zrobić sobie przerwę od mugolskiej codzienności!
-
Aleksandra N ★★★★★
Świetna kawiarnia zwłaszcza dla fanów uniwersum Harrego Pottera, ale to wiadome. Bardzo dobra kawa flat white, piwo kremowe oraz deser Czarny Pan. Śliczny wystój! ✨
-
Paweł Kawala ★★★★★
Wypad w przerwie w FunHouse więc nie planowany. Na mapie sprawdziłem opinię i po sąsiedzku taka perełka. Jak doszliśmy do lokalu dzieciaki się uśmiechnęły a dla mnie magia - i to nie z HP, ale nie wiedziałem kompletnie co oznacza nazwa. HP to nie moja bajka, ale lokal urządzony rewelacyjnie, widać że ktoś zadbał o szczegóły. Lista menu i dania bomba. Pyszna i mocna espresso, gofry pysze, mimo iż unikam bitej śmietany i nadmiaru nutelli to Gofr Lupina świetny i bardzo dobry. Na zdjęciu widać jeszcze eliksiry, Gofr Newta i Mozareparo. Warto tam zaglądnąć z 2 powodów, wystrój i desery.
-
Joanna Szkaradek ★★★★★
Super miejsce, przemiła obsługa. Wpadliśmy tylko na kremowe piwo i wszystkim mega smakowało. Dzieciaki były zachwycone wystrojem, zagadką ze zgredkiem, a nawet toaletą (w której nie brakło klimatu HP). Prawdziwa gratka dla fanów Harrego Pottera. Szkoda, że nie mieliśmy więcej czasu.
-
Ewa Broncel ★★★★☆
Lokal jest mały, ulokowany w przyziemiu. Ozdoby dla mnie trochę tandetne, jednak nie mniej możliwość korzystania z niektórych artefaktów jest bardzo na plus. 17zł za piwo kremowe, które w sumie jest mlekiem z syropem i śmietaną wydaje mi się trochę przesadą, choć dobre (i okrutnie słodkie). Zamówiłam również gofra na słono - bardzo szybko został podany. Gofry dobre, mają dużo dodatków i jest to naprawdę solidna porcja (byłam zaskoczona dwoma goframi). Nie jestem fanką HP, ale miejsce jest w porządku i nie ma bardzo rozbudowanej karty więc jest super, dla osób mających problem z podejmowaniem decyzji "co by tu zjeść".
-
Ghost Laureen ★★★★★
Ode mnie 5 gwiazdek na start za potterowy klimat i przepyszne jedzenie. Fajnie, że powstała taka kawiarnia w tej części Polski, bo nie oszukujmy się - brakowało tego! Wystrój troche chaotyczny, a dementor zaczepnie smyra po głowie, ale na plus szaty, które można założyć, różdżki i planszówki! W środku znajdziemy też klasyczne nawiązania do świata czarodziejów jak wycinki z Proroka Codziennego, listy z Hogwartu, plakaty z domami czy eliksiry. Na dobry początek wybraliśmy kremowe piwo, pieguskowe latte, Złotego Znicza i Siriusa Blacka. Kremowe piwo aromatyczne i słodkie, jedno z lepszych jakie piłam! Kawa ślicznie podana i ,jak to kawa, bardzo dobra. Desery rewelacyjne! Brownie (Sirius) cudownie czekoladowe, a Znicz miał w środku prawdziwe, karmelowe złoto ;) w smaku słodki, lekko orzechowy. Polecam gorąco! Jestem ciekawa innych deserów,bo wszystkie wyglądają pięknie. Atmosfera bardzo luźna, można robić zdjęcia i zwiedzać zakamarki, a w każdym rogu czai się coś ciekawego. W tle lecą piosenki z filmów o Harry'm Potterze, więc serio można poczuć się jak w Hogsmeade!
-
Lizzye ★★★★☆
Przyjemne miejsce dla fanów Harrego :) wystrój mógłby być trochę bardziej klimatyczny, ale bardzo podobała mi się podobizna Voldemorta
-
Momochor - ★★★★☆
Fajne miejsce z motywem Harry'ego Pottera, szczególnie na jesień i Halloween. Bardzo dobre kremowe piwo. Jest to napój mleczny, smakowało mi słodkim cynamonem i karmelem ◉‿◉ Daję cztery gwiazdki, bo jak na mój gust wystrój wnętrza mógłby być troszkę bardziej dopracowany, np. zwykłe pluszaki imitujące sowy w klatkach mogłyby zostać zastąpione czymś o bardziej estetycznym wyglądzie, podobnie z innymi dekoracjami. Ale generalnie jest dobrze, liczę na to, że kawiarnia będzie dalej się rozwijać i polecam. Miła obsługa. Może wrócę w przyszłości
-
Sebastian Krakowski ★★★★★
Pojechaliśmy specjalnie z Bytomia ponieważ mało takich miejsc w okolicy, a dzieci uwielbiają Harrego Pottera i uważam, że warto było. Obsługa bardzo miła, rekwizyty typu: różdżki, kapelusze i peleryny - super sprawa. W tle muzyka filmowa, pod sufitem dementorzy robią mega klimat. Najmłodsza córka (2 latka) z początku się bała ale tylko do momentu jak nie podało jej się jedzenia ;) Jeżeli chodzi o Menu to ja jako głowa rodziny zamówiłem gofer na słono typu: WŁOCH i bardzo mi smakowało. Piwo korzenne jest bardzo słodkie ale to kwestia gustu (0% alk.). Dzieci zamówiły gofry oreo i kinder no i wiadomo - zadowolone. Ogólnie to na pewno wrócimy tam spróbować chociaż tych eliksirów i wrócimy tam bo dzieci mogą jeszcze bardziej poczuć tą magię Hogwartu, a my dorośli możemy zapomnieć choć na chwilę o tym codziennym zgiełku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 9 3/4 CAFE?
9 3/4 CAFE znajduje się przy Bogucicka 6, 40-226 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 9 3/4 CAFE?
Można skontaktować się z 9 3/4 CAFE pod numerem +48 732 857 423
Jak można dotrzeć do 9 3/4 CAFE?
Do 9 3/4 CAFE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku