Opinie

  1. Krzysztof Sagem ★★★★★

    jest DOBRZE. porcję są na pewno nie małe (powiedziałbym że duże, ale też nie ogromne) Zalewajka - super rolada (nieduża) kluski(dużo!) surówki (dużo!)-wszystko mega smaczne i sos! czuć, że tu nie jest sypane vegetą czy kostką bulionową na potęgę. jest tak jak ma być :) będę wracał, Tobie też polecam zalewajka +rolada, kluski, surówki dwie = niecałe 50zl i czuje się jak kiedyś w niedzielę w domu, zaraz skacze Małysz... pies wskoczy na kolana i myślę już o kawce. że z plastiku czy papieru? no i co? :) serio, to jest najważniejsze? wspierajmy takie miejsca! :) przyjdź, zjedz, nie narzekaj bo jest młala, jak mówią internety.

  2. Kacper Kacper ★★★★★

    Przepyszne domowe jedzenie Jakoś jest cudowna a przy tym ceny są fenomenalne

  3. Weronika Ganobis ★★★★★

    Pyszne pierogi ruskie, pierwszy raz od dawna jadlam farsz ktory nie jest przepieprzony. Pyszne pierogi z miesem. Naleśniki z Nutella rowniez bardzo smaczne. Polecam, chociaz dowoz zajal bardzo dlugo (ok 2 h)

  1. Jan Nowak ★★★★★

    Wybitne pierogi i jadalna pomidorowa w przyzwoitej cenie. Cichy Kącik to tanie, dobre miejsce na szybki, smaczny obiad. Dawno nie jadłem tak dobrych pierogów. Cienkie ciasto i smaczny farsz z odrobiną dobrze pasującego tłuszczu i odpowiednią ilością cebuli tworzą świetną kompozycje. Drobny minus jedynie za serwowanie pierogów z kurczakiem, które w środku zawierały również grzyby, co powinno być w menu dobrze opisane. To może kogoś niemiło zaskoczyć. Mnie zaskoczyło, ale że byłem z dość głodnym znajomym to zjadł za mnie :) Wybierając się tutaj trzeba też wziąć pod uwagę plastikową zastawę. Mi osobiście, sporadyczne jedzenie plastikiem z plastiku nie przeszkadza. Jest też bardziej akceptowalne tutaj ze względu na dość niską cenę jedzenia. O ile pierogi były świetne i mogłyby konkurować z droższymi lokalami, to pomidorowa z makaronem należała już raczej do tych mocno przeciętnych. Wyszła z niej taka prosta, schroniskowa, trochę mocno słona zupa. Jednak w tej cenie można powiedzieć że akceptowalna. Warta wydanych na nią pieniędzy. Lokal jak najbardziej warty polecenia. Sam pewnie wrócę.

  2. Stanisława ★★★★★

    Bistro adekwatne do nazwy. Ciche, przyjazne dla klienta, czysto, przestronnie. Miła obsługa. Polecam.

  3. Piotr Krotoszak ★★★☆☆

    Z Cichego Kącika miałem okazję spróbować naleśniki z serem. Przyznam, że za 6 zł za sztukę spodziewałem się twarogu w środku. Niestety zamiast tego dostajemy waniliowy serek homogenizowany, który wręcz wypływa z naleśnika powodując, że jest on płaski i rozlazły. Nawet przy 4 sztukach nie sposób się tym najeść. Dla porównania konkurencja z przecznicy dalej na ulicy Dekerta w barze Lalamido oferuje naleśnika w cenie 5.50 z prawdziwym twarogiem w środku, mocno nabitego.

  1. Michał Supeł ★★★★★

    Najlepsze pierogi i krokiety jakie jadłem w życiu! Przyjemna atmosfera w środku, jak w domu. Z całego serca polecam!

  2. Paweł ★★★★★

    Przepyszne jedzenie ! Jadłem pierogi z mięsem i w dodatku zupę ogórkową , bardzo polecam wszystkim do tego miejsca przychodzić jeśli chce się zjeść dobrze i za dobrą cenę ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cichy Kącik w Sosnowcu?

Cichy Kącik w Sosnowcu znajduje się przy Kościelna 1, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cichy Kącik w Sosnowcu?

Można skontaktować się z Cichy Kącik w Sosnowcu pod numerem +48 506 077 085

Jak można dotrzeć do Cichy Kącik w Sosnowcu?

Do Cichy Kącik w Sosnowcu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements