Opinie

  1. Izabella Ella ★★★★★

    Bardzo przytulne, czyste i komfortowe apartamenty. Łatwość zameldowania i wymeldowania, bezproblemowy kontakt z właścicielami. Na pewno wrócimy. Szczerze polecamy każdemu pobyt w tym pięknym obiekcie ! ❤️

  2. Kar Ka ★★★★★

    Klimatyczne mieszkanie, czyste i komfortowe. Jeden pokój, który służy za salon, sypialnię oraz kuchnię i łazienka. Niektórym może to przeszkadzać, ale nam absolutnie nie. Wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania przekazane przez booking, kontakt bezproblemowy. Pełne wyposażenie kuchni (czajnik, lodówka, zmywarka, zastawa, kawa, herbata, cukier), w łazience suszarka i ręczniki. Na zewnątrz stolik i krzesła. Polecam :)

  3. Jacek Kozłowski ★★★★★

    Jest parę niedoskonałości jak nieprzyjemny zapppach z kanalizacji na piętrze co dziwne, odpadające kurki prysznica mimo że instalacją wygląda na nowa brak zasłonki w łazience czy ręczników papierowych czy oarking zewnętrzny na ulicy. Ale za to bardzo dobra lokalizacja względem obozu obok market lodziarnie inne sklepy, kebab i ze 3 restaurac. Jest relatywnie głośno od ulicy. Dojazd do centrum autobusem nr 8 lub kładką i bulwarami spacerkiem.

  1. milena dzielakowska ★☆☆☆☆

    Pokoj wstepnie zarezerwowałam przez airbnb, właściciel odezwal się z prośbą o kontakt sms. Prosił o anulację rezerwacji bo ma "ofertę specjalną", jeśli anuluję rezerwację - zaproponuje mi pokój po cenie niższej niż na airbnb (tlumaczenie - prowizja i fakt ze nie zaktualizowal cennika). Po informacji, że wszelkie aktywności związane z rezerwacja załatwiam tylko przez airbnb, cofnął rezerwacje i wysłał swoją "ofertę specjalna" w podwyższonej cenie. Po powyższej sytuacji, straciłam zaufanie na tyle, zeby rezerwować bezpośrednio u tego Pana.

  2. Tomasz Gajda ★★★★★

    Super apartament,świetnie zachowany, zadbany, wszędzie blisko, zakupy można zrobić w 5 minut, obóz też blisko, po długiej podróży autem śmiało można odstawić auto do powrotu, właściciel mega pomocny, i to się szanuję!

  3. Rafał Opaluch ★★★★★

    Świetny, klimatyczny apartament w spokojnym otoczeniu. Wygodne łóżko, dopieszczony wystrój, na wyposażeniu ekspres ciśnieniowy. Idealnie czysty, zadbany. Opcja meldowania bezkontaktowego na duży plus.

  1. Błażej P ★★★★★

    Spędziliśmy w Lu Apartments 5 nocy. Dokładnie w apartamencie szafirowym. Wszystko w jak najlepszym porządku. Cały apartament, jak i dom odremontowano w bardzo wysokim standardzie. W apartamencie pełne wyposażenie (jak w domu). Wszędzie czysto i pachnąco. Bardzo polecamy. To bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania zarówno Oświęcimia jak i okolicznych jaskiń i oczywiscie Energylandii. Poza tym właściciele bardzo mili i pomocni. Dopytują czy wszystko jest ok i czegoś nie potrzeba. Bardzo polecamy, a właścicielom serdecznie dziękujemy za gościnę i do zobaczenia.

  2. Zuzanna Bąk ★★★★★

    Polecam bardzo serdecznie! Apartament piękny, funkcjonalny i urządzony z klasą. Wewnątrz można znaleźć wszystkie udogodnienia, które sprawią, że pobyt jest bardzo komfortowy. Właściciel niesamowicie miły i pomocny a kontakt jest bezproblemowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lu Residence - Unique Apartments?

Lu Residence - Unique Apartments znajduje się przy Obozowa 37, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lu Residence - Unique Apartments?

Można skontaktować się z Lu Residence - Unique Apartments pod numerem +48 570 755 399

Jak można dotrzeć do Lu Residence - Unique Apartments?

Do Lu Residence - Unique Apartments można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements