Na Bolonię zawsze fajnie jeśli chodzi o park i sama restaurację. Często tu wpadamy z dzieciakami i reszta rodziny. Dojeżdżają autobusy, z autem też nie ma problemów żeby zostawić.
Zdjęcia
Opinie
-
eR De ★★★★★
-
Arkadiusz K ★★★★★
Bardzo ładny, cichy park niedaleko zabytkowego Nikiszowca. Dużo zieleni, place zabaw i bary.
-
Anna Kaźmierczak ★★★★☆
Bardzo dobre miejsce dla każdego. Duży plac zabaw z atrakcjami, alejki spacerowe, siłownia zewnętrzna, ścieżki edukacyjne i restauracja. Boiska i stoliki szachowe. Miejsce ciche i spokojne.Dość obszerny parking, w pobliżu którego jezioro. Gorzej z dojazdem, najlepiej własnym środkiem transportu, autobusy jeżdżą, ale niezbyt często.
-
Piotr Witowski ★★★★★
Świetne miejsce zdala od zgiełku miasta, ładny park z miejscem na ognisko i obok restauracja, rzeczka z mnóstwem kaczek, spory las z wieloma ścieżkami, ładny staw a wokół niego ścieżka. Doskonale miejsce na spacer z dziećmi i psem. A najważniejsze cisza i spokój naprawdę można się zrelaksować i odpocząć.
-
Patrycja Wojdała ★★★★★
Polecam - spokojne miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć (w przeciwieństwie do nielubianych przeze mnie molochów jak Park Śląski), pobiegać, pojeździć na rowerze, pospacerować czy zebrać myśli po ciężkim dniu. Dzieli się na część "cywilizowaną" czyli niewielki park (właściwie skwer) z placem zabaw i ławeczkami, restauracją, budką ze słodyczami, obok parking oraz na rozległe tereny bardziej dzikie, właściwie leśne, z dwoma stawami (które są też atrakcją dla wędkarzy) i ścieżkami rowerowymi, którymi można dojechać m. in. na zabytkowy Nikiszowiec czy Giszowiec. Nie ma tłumów, nawet w słoneczny weekend. Jak dla mnie super.
-
Grzegorz Podstawa ★★★★★
Ciekawe miejsce, dużo miejsca do rekreacji, plac zabaw, miejsce na ognisko. Darmowe wejście. Jestem pod ogromnym wrażeniem miejsca. Polecam bardzo każdemu.
-
Jarek S ★★★★☆
Miły spokojny Park Miejsce ma grilla i alejki spacerowe Plac zabaw dla dzieci Nieopodal las i zbiorniki wodne nad którymi wędkarze znajdą miejsce dla siebie Rolkarze i rowerzyści też się odnajdą Polecam .
-
Krystyna Sołtysik ★★★★☆
Można tutaj fanie spędzić czas. Pospacerować wkoło jeziora, chociaż lewa strona ok., prawa wąska ścieżka i mnóstwo śmierci.
-
Katarzyna Sega-Krzyżyk ★★★★☆
Spokojne miejsce na obrzeżach miasta . Ławeczki przy alejkach,ścieżki rowerowe i rolkowe ,miejsce z wiatą na ognisko,boisko,budka z czymś na ochłodę i nieopodal miejsce gdzie można dobrze zjeść i staw dookoła można się przespacerować Fajny plac zabaw ale niestety w sloneczny dzień nie da się z niego korzystać ... Polecam na popołudniowy relaks
-
Sprocik92 ★★★☆☆
Takie pół na pół. Obsługa była spoko jak i samo jedzenie, co do sali to nie dość że cena z kosmosu to moje wesele było na jednej połowie sali przedzielonej ścianką taką ogrodową sztuk 5 a na drugiej połowie sali stypa. Gratuluje wyczucia imprez i dobrej organizacji. Nie wyobrażam sobię robić stypy razem z weselem. No i pazerni trochę bo klimatyzacje przy +30 paru stopniach z bólem włączyli jak się upomnieliśmy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bolina?
Bolina znajduje się przy Leśnego Potoku 121, 40-412 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bolina?
Można skontaktować się z Bolina pod numerem +48 883 380 046
Jak można dotrzeć do Bolina?
Do Bolina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku