Opinie

  1. Nemo 69 ★★★☆☆

    Szkoda, że jak jest zestaw dnia to nie można osobno kupić samej zupy w zwykłej cenie. Dziś czyli 12.12.25 nie można kupić ŻADNEJ zupy!

  2. Aleksandra Bezdel ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. Organizowałam tu komunię, oraz stypę. Jedzenie pyszne, miła obsługa i przystępna cena.

  3. Henryk W. ★★★★★

    Bardzo fajnie że jest takie miejsce gdzie np. po spacerze przyjeździe z wycieczki rowerowej lub innej, można zjeść na świeżym powietrzu blisko domku. A obiadek firmowy bardzo smaczny i nie za drogi, obsługa bardzo miła i uprzejma. Super!!!

  1. Zbigniew Zagorski ★★★★★

    Miła bardzo fajna klimatyczna restauracyjka z pysznym obiadem ( kapuśniak który był tak pyszny że nie zdążyłem zrobić zdjęcia bo zjadłem oraz schabowy z kopytkami i surówką z marchewki) a deser to Browne z lodami wiśniowo-waniliowymi oraz szarotka na ciepło z lodami wiśniowo-waniliowe i z bakaliami i do tego czarna gorzka kawa. Razem z żoną jesteśmy zadowoleni z tak pysznego obiadu i bardzo polecamy

  2. Andrzej Połętek ★★★★★

    Super miejsce, jedzenie pierwsza klasa Burger z kurczaka, schab z grilla urywa d... Serdecznie polecam jako wybredny konsument.

  3. Piotr Poszeptowicz ★★★★★

    Byłem na chrzcinach z rodziną bardzo nam się podobało i jedzenie było bardzo dobre

  1. Pepek Robinson ★★★★★

    Świetne jedzenie, miła obsługa, bardzo przyjemny klimat. Wszystko czego człowiek wymaga od lokalu. Do tego tanio! Serdecznie polecam!

  2. Arek Piatkowski ★★★☆☆

    Jadłem obiad dnia. Jedzenie jest okej, nie jest wybitnie, ale na pewno nie jest źle. Ceny są stosunkowo niskie, bo za dwa dania płaci się 26 złotych, tylko że porcje akurat zostawiają wiele do życzenia, bo są raczej bardziej „do spróbowania” niż „do najedzenia”. Czy ktoś woli wybrać obiad za 26 złotych, który jest smaczny, ale którym w żaden sposób się nie naje, czy jakieś mniej wyszukane jedzenie, gorsze pod względem smaku ale sycące - ten wybór trzeba dokonać samemu. Ja byłem, zobaczyłem i raczej na pewno nie wrócę. Ciekawość zaspokojona!

  3. Łukasz Uljanowski ★★★★☆

    Bardzo przyjemne miejsce smaczne jedzenie w bardzo przystępnej cenie. Obiady dwudaniowe w sam raz aby zjeść, może nie objeść się w tej cenie ale coś za coś. Z chęcią ponownie odwiedzę:) !

  1. Marcin Obierzyński ★★★★★

    Bardzo dobre domowe jedzenie. Ceny niskie. Mega przyjemny ogródek. W lokalu bardzo czysto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AfreeKANA?

AfreeKANA znajduje się przy Legionów 10, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AfreeKANA?

Można skontaktować się z AfreeKANA pod numerem +48 322 926 655

Jak można dotrzeć do AfreeKANA?

Do AfreeKANA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements