Opinie

  1. SilesianFight ★☆☆☆☆

    29 grudzień 2025.Wszyscy siedzą w kurtkach ! Zimno wylatuje z klimatyzatorów ! Zwróciłem uwagę pracownikowi który okazał się bez silny.Dwa, jedzenie jest zimne po podaniu ! Co to ma znaczyć ?????

  2. Izabela Oleksy ★☆☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz odwiedziłam tą restaurację. Dostałam zmówienie po 5 min z kompletnie zimnymi frytkami, bułka od burgera była cała spalona. Nakładanie jedzenie tymi samymi rękawiczkami którymi się sprząta, jest to obrzydliwe. Odradzam tą restaurację.

  3. Mikołaj Sawicki ★★★☆☆

    Jedzenie dobre smaczne ma swój wyjątkowy klimat natomiast w środku restauracji konkretnie jeb*e gównem co koncertowo odrzuca na samym wstępie w szczególności kogoś kto nie miał styczności z Burger Kingiem.Na plus ceny które są niskie Pozdrawiam!

  1. MrExnone ★★★★★

    Polecam bardzo serdecznie zwłaszcza gdy na zmianie jest dwoje przystojnych mężczyzn Seweryn oraz Konrad. Jedzenie wygląda pysznie aż szkoda je jeść.

  2. Anna Waliczek ★★★★★

    Lubię tutaj wracac kiedy chce zjeść coś na szybko. Bardzo miła i pomocna obsługa lokal czysty i smaczne jedzenie polecam

  3. Barbara Krasuska ★★☆☆☆

    Pani na kuchni bez rękawiczek przygotowuje jedzenie - nie wiem co pani wczesniej robila czy byla w toalecie itd i tymi gołymi rękami przyrządzala burgery - po prostu fuuujjjj...

  1. Arkadiusz Salawa ★★★★★

    Nie włączona klima, w lokalu mega duszno. Stoliki na zewnątrz można by przemyć częściej bo trochę brudne. W tak ciepłe dni jak nie załączamy klimy to rozłożyć można by było parasole by nie musieć wybierać zjeść w duchocie czy słońcu. W męskiej wc nie działała suszarka do rąk. Na plus: Smaczne jak zawsze burgery - i to najważniejsze. Gorące frytki - świeżo zrobione przed podaniem. Obsługa miła i profesjonalna. W środku lokal czysty, blaty czyste, podłoga czysta, toaleta męska również. Mimo niedzieli obsługa dbała również o czystość wokół budynku. Przy nalewaku do napoi również czysto. Polecam.

  2. Dawid Spod ★★☆☆☆

    Trochę przekłamane zdjęcia frytki steakhouse wyglądałby bogato a tu nawet nie 3 kawałki bekonu tak samo baconking jr cienki dziwne w smaku sosy ludzi mało nikt nie czekał na zamówienie a ja na swoje ponad 5 minut gdzie w tyle można dostać w McDonald przy tłumie. w smaku tak w miarę git zamówione na wynos dostaliśmy na miejscu jedyne co jest dobre to shake. picie rozwodnione tam gdzie miało być Pepsi leci jakąś icetea smakujaca jak woda no niedobrze

  3. Michał Furman ★★★★★

    Polecam, byłem o 12, mało ludzi, na drive tru zamówione, sprawianie i szybko, zanim dojechałem do domu (15min jazdy ) było jeszcze ciepłe. Mi smakuje jedzenie które serwują, kanapki są duże i jest opcja dla wegetarian więc to tym bardziej na plus. Polecam, całkiem miła odskocznia od fazy foodów już dostępnych w okolicy, spoko że jest też Burger King.

  1. adriano_kos ★★☆☆☆

    Pierwsza wizyta, wybór: Kings Chimichurri + odbiór z parkingu, punktualny + miła obsługa + ogólnie smaczny Kings Chimichurri (ciekawy sos) + dobra wołowina - sztuczna bułka tzw. Dmuchaniec - nieroztopiony ser - cena (27zł) za duża w stosunku do / jakości / porcja mała odbiega znacznie od zdjęcia (typowe KFC) - brak dowozu - utrudniony dojazd od strony dworca/galerii - facet nie poje tym za bardzo Gdybym miał porównać do „rodzimego” Alisa to polecam bardziej Alisa. Ogólnie jednak na dziś OK

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burger King?

Burger King znajduje się przy Marii Konopnickiej 1b, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burger King?

Można skontaktować się z Burger King pod numerem +48 573 446 653

Jak można dotrzeć do Burger King?

Do Burger King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements