Opinie

  1. Małgorzata Moscicka ★★★★★

    Rewelacja. Wszystko przepyszne! Pięknie podane. Bardzo sympatyczna obsługa. Bardzo fajny klimat. POLECAM w 100% :)

  2. Liliia Muszyńska ★★★★★

    Makaron z krewetkami był po prostu rewelacyjny– dawno nie jadłam tak pysznego dania, mimo że na co dzień mieszkam w Warszawie. Sałatka „Feta” całkowicie zaskoczyła mnie smakiem i udowodniła, że nawet tak proste danie może być absolutnie wyjątkowe. A deser… sernik z wiśniami i karmelem to mistrzowskie połączenie, którego długo nie zapomnę. Obsługa zasługuje na ogromne brawa – wszystko było na najwyższym poziomie.

  3. Katarzyna Zielińska ★★★★☆

    Ładna restauracja, przyjemne wnętrze, rozbudowane menu. Obsługa super, podchodzi, dopytuje. Burger- bułka rewelacja, mięsko miało być dobrze wysmażone, a niestety nie było, w smaki też raczej słabe. Szkoda, że w środku jest tylko liść sałaty i plasterek pomidora - więcej warzyw byłoby na plus lub sałatka zamiast frytek.

  1. Jan Wenklar ★★★★★

    Miejsce przy hotelu Hampton więc bardzo łatwo trafić. Przyznam, że dobrze współgra z otoczeniem. W środku bardzo czysto i nowocześnie. Jedzenie dla tych co cenią sobie smak. Wszystkie zamówione potrawy na 5 ! Jestem bardzo zadowolony. Wrócę tam na pewno. Polecam każdemu kto chce smakować specjałów ! Obsługa na wysokim poziomie. Polecam gorąco !

  2. Jasiek Drzazga ★★★★★

    Świetne Jedzenie, pyszne koktajle, a wszystko w przystępnych cenach! Obsługa bardzo miła! Szczerze polecam!

  3. Justyna Harańczyk ★★★★★

    Wyborne jedzenie w przystępnych cenach. Warto zwrócić uwagę na wino Monte Antico - jakościowy supertoskan w bardzo niskiej cenie. Antrykot wyselekcjonowany, czuć kąpiel maślaną, nieprzerośnięty. Karmazyn również świetny w towarzystwie dodatków. Jakość adekwatna do ceny. Właściciel i obsługa uprzejmi. Polecam!

  1. Jakub Nowak ★★★★★

    Świetne miejsce z bardzo przyjemnym klimatem. Sympatyczny, profesjonalny zespół od obsługi kelnerskiej, przez Bar, po Kuchnię. Genialne autorskie pizze na weekendy! Świetny wybór na obiad czy deser ale też na spotkanie ze znajomymi przy piwie albo drinku, również w wersji 0%.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bulwary 1 | restauracja?

Bulwary 1 | restauracja znajduje się przy Bulwary 1, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bulwary 1 | restauracja?

Można skontaktować się z Bulwary 1 | restauracja pod numerem +48 734 134 061

Jak można dotrzeć do Bulwary 1 | restauracja?

Do Bulwary 1 | restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements