Opinie

  1. Krzysztof H ★★☆☆☆

    Niestety buda z kurczakami mocno obniżyła loty Podrożało, a kurczaki robione w pośpiechu na ilość są niedopieczone. Przy kościach mięso jest prawie surowe podeszle krwią. Nie polecam.

  2. Marcin Dłubak ★★★★★

    Buda z kurczakiem, dobrze przyprawionym, soczystym, smacznym. Dobre surówki. Jest dość drogo. Dużo taniej w Kauflandzie jednak mają klientów bo wygrywają smakiem. Smaczne potrawy, pajda - taki wrap z kurczakiem, i inne fastfoodowe dania.

  3. Tomasz S ★★☆☆☆

    Kiedyś mieli dobre kurczaki dzisiaj rozczarowanie. Niby upieczony ale niedopieczony, z jednej strony miejscami dość słony i pikantny ale ogólnie niedoprawiony i tak jakby za krótko był na ruszcie. Być może pierwszy rzut w godzinach obiadu jest dobry ale kolejne partie to porażka.

  1. Mateusz Czyżowski ★★★★★

    5 gwiazdek tylko dla tego, że nie jadłem specjału, czyli kurczaka z rożna, a zapiekankę. Zapiekanka była bardzo średnia, żeby nie powiedzieć niedobra. W ogóle nie dopieczona, co widać po nieroztopionym serze. Keczup za bardzo aromatyczny, zabija smak całości. Jedynie smak kurczaka w porządku. Zapiekanki zdecydowanie do poprawy, następnym razem wpadnę na kurczaka z rożna i zweryfikuje prawdziwą opinię o lokalu

  2. milkqueen_ bum ★☆☆☆☆

    Nie polecam kupowania kurczaków, panie sprzedają pół surowego kurczaka, a jak się zwróci uwagę to powiedzą, aby sobie podsmażyć w domu w piekarniku, nie miłe panie, nie pytają jaki się chce sos, po prostu się staczają, kiedyś byli lepsi

  3. l l ★☆☆☆☆

    Dzisiaj kupiony kurczak, ponieważ wzbudził moje wątpliwości co do jego wielkości, pokusiłam się zważyć - lekka przesada kurczak za 33 zł nie ważył nawet 800 g. To bardziej kurczątko. To już ostatni zakup w tym miejscu.

  1. Dawid Kowalski ★☆☆☆☆

    Surowe frytki, koko burger wygląda tragicznie macie zajebistego speca od wizualizacji dań bo to co na zdjęciu a to co w Realu to dwa różne światy pierwszy i ostatni raz co kolwiek tam kupiłem

  2. S1 KOBI ★★★★★

    Miła obsługa oraz szybka realizacja zamówienia, na pochwałę zasługuje zapiekanka gyros. Jakość adekwatna do ceny a porcje pokonać samemu to nie lada wyzwanie. Polecam, naprwno tu jeszcze wrócę

  3. Tyska ★★★★★

    Z pewnością wrócę, zestaw z połową kurczaka palce lizać. Surówki dobrze doprawione, kura też. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kurcze Pieczone?

Kurcze Pieczone znajduje się przy 11 Listopada 10, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kurcze Pieczone?

Można skontaktować się z Kurcze Pieczone pod numerem +48 728 807 526

Jak można dotrzeć do Kurcze Pieczone?

Do Kurcze Pieczone można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements