Bardzo dobry dentysta – pan Adam Kotlarek! Wyrywałam ząb i nic nie bolało. Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta, a w gabinecie panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Na drugiej wizycie miałam odkamienianie zębów – przesympatyczna dentystka wykonała zabieg delikatnie i w bardzo miły sposób. Bardzo się bałam, ale zupełnie niepotrzebnie – nic nie bolało! Serdecznie polecam pana Adama Kotlarka i cały zespół.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Gray ★★★★★
-
Eva May ★★★★★
Wspaniały gabinet & specjalista. Doktor jest wyjątkowo empatycznym człowiekiem, w szczegółach opowiada jaka jest sytuacja i jakie proponuje rozwiązania. Wszystko ze spokojem i ogromną dozą cierpliwości. Bardzo profesjonalne podejście. Wszystkie zabiegi wykonywana są w odpowiednich warunkach, asystentka dopytuje się czy wszytko jest w porządku. Miła muzyczka w tle. Gabinet w centrum miasta, łatwy dojazd. Polecam
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Zbieram się już jakiś czas do napisania tego komentarza z racji, że trafiłam do Pana Adama kiedy byłam młodsza i wiązały nas rodzinne znajomości. Niestety już na to pora. Na drodze sądowej i tak nie wygram (brak paragonów i historii leczenia) a może chociaż uda mi się kogoś przestrzec. Wszystkie zęby które miałam leczone kanałowo u Pana Adama w latach 2012-2018 musiałam zrobić wtórnie. Koszty w podsumowaniu to około 20 000 zl. Kanały były niedoleczone, pozostawione narzędzia itd. Raz również trafiłam do szpitala ponieważ wdała się bakteria i miałam paraliż twarzy. Przed tym wszystkim w 2018 roku zdecydowałam się zrobić korony porcelanowe na przednich zębach ponieważ był to mój kompleks młodzieńczy – żółte szkliwo. W pierwszych miesiąc zęby spełniały swoją rolę – były piękne i działały. W następnych miesiącach i latach zaczęły one pojedynczo pękać i musiałam je naprawiać – zaznaczę że na 2 wizytach korony zostały naprawione w zakresie Pana Adama ale niestety w innym odcieniu. Późniejsze zmiany naprawiałam już doraźnie w innej klinice. Aktualnie w 2024 roku, dwie kliniki oceniły stan moich przednich zębów jako dramatyczne. Obumierają mi kości ponieważ pomiędzy zębami a dziąsłami są szpary/niedociągnięcia przez co wszystko co spożywam (czyli bakterie) tam wpada. Ponadto widoczny jest silny stan zapalny dziąseł. I nie, niestety po tych latach tak nie powinno się zadziać. Zęby od początku były źle zrobione co widać dopiero teraz na skanach. Także, muszę przejść przez „rozwalenie” bo chyba to słowo jest adekwatne do „ściągnięcia” koron, ponieważ ból jest okropny podczas tego procesu oraz zapłacić za te usługę 23 000zł. W innym przypadku grozi mi ekstrakcja przednich zębów. Czy było warto? Nie. Podejrzewam, że Turcja ma wyższy poziom od Pana Adama. Odkładam na to długo pieniądze, spełniłam marzenie po czym zaczął się koszmar. Dodam tylko, że prywatnie Pan Adam jest bardzo życzliwą osobą ale niestety nie wie co robi w tym zawodzie.
-
Czi Mar ★☆☆☆☆
Moja opinia zmieniła się diametralnie. Jeszcze kilka miesięcy temu wystawiłam 5 gwiazdek i byłam pod wrażeniem Pana Doktora. Uważałam, że wyczerpująco wypowiada się na temat moich nieprawidłowości w uzębieniu. Skupia się nad każdym problemem, i jest najlepszą osobą na którą trafiłam. Prawdziwe problemy zaczęły się gdy odrzuciłam starych stomatologów i postanowiłam leczyć się wyłącznie u dr. Kotlarka. Zaczęło się od dwóch prób kontaktu- spuchnięta twarz przez nasilone torbiele- brak pomocy. Rejestratorka odmówiła mi terminów w najbliższym okresie, pomimo dużych problemów.- zrozumiałe może intensywny okres. Nieco później- kolejny problem- straszny ból zatrzymanej ósemki- brak terminów- brak pomocy. Odsyłanie do kolejnych lekarzy. Gdy wkońcu zrezygnowałam i udałam się do innego lekarza, leczenie dr. Kotlarka okazało się bardzo wątpliwe, wiele błędów, doprowadzanie zębów do leczenia kanałowego, a następnie odsyłanie do „kolegów z branży” za większe pieniądze. Uznałam że doktor po prostu mydli mi oczy bardzo długo opowiadając o moich problemach, szukając rozwiązania- jednocześnie nie robią nic konkretnego w tym kierunku, w międzyczasie kasując za to. Bardzo długo leczyłam się u żony dr.Kotlarka i tylko z jej polecenia tu trafiłam, natomiast jest to duża przepaść. Nigdy wczesniej nie spotkałam się z sytuacją w której chirurg/stomatolog nie przyjmie SWOJEGO pacjenta w takiej sytuacji( spuchnięta twarz, usta, ropa w dziąśle). Odsyłając do innych lekarzy.
-
Karol Rybacki ★☆☆☆☆
Wydaje mi się, że poniższe opinie są kupione. Leczyłem się u Pana Doktora kilka dobrych lat, przerwałem leczenie w momencie kiedy wysłał mnie na leczenie pod mikroskopem. Trafiłem do genialnej kliniki, która zauważyła źle wykonanie leczenia kanałowego. Oczywiście, może zdarzyć się to raz.. ale niestety naprawiałem już 4 zęby we wtórnym leczeniu kanałowym na kwotę 6.500 tyś złotych a lista się nie kończy. Pan Doktor niestety nie wydaje paragonów więc mam marne szanse w sądzie. Niemniej tej sprawy na pewno tak nie zostawię i nagłośnie ją wszędzie.
-
Ewa Waszak ★★★★★
Bez strachu, bez bólu... Na fotelu jestem zrelaksowana, spokojna i nawet nie chce mi się oczu otworzyć żeby obserwować co się dzieje. Pełen relaks i pełne zaufaie. Znalazłam w końcu swojego stomatologa, pojadę za nim do innego miasta...polecam wszystkim którzy znają uczucie strachu i łomotanie serca od samego zapachu. Ea Waszak.
-
Mar Czi ★★★★★
Z całego serca polecam! Trafiłam do Pana doktora przypadkiem w celu usunięcia ósemki bardziej w profesji chirurga, jednak zostałam już na dłużej również jako u stomatologa. Pełen profesjonalizm, każdy zabieg doskonale wyjaśniony i zwizualizowany. Panicznie boje się stomatologa jednak pan doktor to bardzo ciepły i pogodny człowiek przez co panika znika! Zdecydowanie 5 gwiazdek to za mało i polecam serdecznie!
-
Sebastian Olszowy ★★★★★
Zdecydowanie polecam, 5 gwiazdek to za mało. Panicznie bałem się stomatologa, a Pan Adam świetnie pomógł mi w wyzbyciu się strachu poprzez wzorowe leczenie. Wszystko dokładnie wyjaśnione, krok po kroku. Świetne poczucie humoru Pana doktora i doskonale luźne tłumaczenie. Leczenie kanałowe wykonane idealnie. Do tego ceny bardzo zachęcające do dalszego leczenia.
-
Łukasz Chruścicki ★★★★★
Potraktował mnie wręcz wzorowo. Był uprzejmy (przykładowe "proszę otworzyć delikatnie szerzej"), starał się jak najlepiej dopasować do moich rzyczeń oraz tłumaczył, co za czynności wykonuje. W połączeniu z wyjątkowo łagodnym tonem pozwoliło to na uspokojenie nerwów, czyli uprzyjemnienie mojego pobytu, a jego pracy. Właśnie wyszedłem z usuwania zęba i jestem zadowolony z zabiegu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny?
Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny?
Można skontaktować się z Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 518 192 886
Jak można dotrzeć do Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny?
Do Kotlarek Adam. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku