Opinie

  1. Adrian Kaa ★★★★★

    Od dłuższego czasu to już nie ten kebab co był chyba pracownicy / właściciele się zmienili. Kiedyś nie mogłem zjeść średniej porcji teraz jest taka jak w małym kebabie. Byle jak zawinięty i nie odgrzany w "grillu". 3 raz podany na miejscu bez talerza dawniej za każdym razem miałem na talerzu a na dodatek ceny poszły do góry

  2. martyjpna ★☆☆☆☆

    Kiedyś był to nasz ulubiony kebab na dowóz, niestety po dzisiejszym zamówieniu bardzo się zawiedliśmy.. Zamówiona zapiekanka była w ogóle nie zrobiona, ciasto gumowe, miała być z sałatką - przyszła bez, a była za dodatkową opłatą. Kebab miał być w picie dostaliśmy w tortilli, spalony konkretnie i dosłownie się rozwalał oraz z frytkami gdzie zaznaczaliśmy bez frytek. Warto zaznaczyć że dostawa przy dwóch produktach trwała ponad 2 godziny we wtorek wieczorem. Bardzo się zawiedliśmy! Nie polecam!

  3. Sheqer ★★★☆☆

    Smakowo jest niby okej, ale zamawialiśmy dwie tortille jedną pitę, a dostaliśmy trzy tortille XD Dodatkowo mało sałatki, miał być ogórek i go nie ma, generalnie z warzyw to są jedynie frytki i czerwona kapusta Jak ktoś jest w stanie lekkiego upojenia to ujdzie

  1. Oskar ★☆☆☆☆

    Kebab zamówiony przez pyszne, przyjechał spóźniony (ale to jest do wybaczenia, dostaliśmy darmowe picie w gratisie), natomiast kebab który ktoś przygotowywał, był SPALONY, ociekający tłuszczem, „zważony sos” przez to że jest spalony, kebab niezgodny z zamówieniem (wybrana opcja z surówkami został dostarczony bez)frytki surowe w środku , nie polecam pomimo pozytywnych opinii nigdy bym tam nie zamówił poraz kolejny. Sprawa zgłoszona do pyszne z prośbą o zwrot pieniędzy. Zdjęcia dołączam do opinii.

  2. urbex OstryBocian ★★★★★

    Wiem odwiedziłem ten keba wraz z moją żoną która ze mną jedzie. 1-W lokalu bardzo gorąco nie da się siedzieć to jest minus w lato. 2- Stoliki na zewnątrz super 3- Kebab bardzo fajnie wypieczony 4- Mięso dobre 5- sałatki świeże różny bukiet. 6- sos ostry jak dla nas na 5 jak dla przeciętnej osoby która nie je na ostro 7. 7- Czy każdy klient dostaje taki sam mały kebab tak wypchany mięsem dajcie znać w komentarzu lub na Messengerze. Cena 20zł na Rynku to bardzo przystępna i dobra cena. Super że Pan z obsługi mówi po Polsku można bez problemu porozmawiać.

  3. Pepek Robinson ★★★☆☆

    Dobre jedzenie, miła obsługa, jednakże zawsze są spóźnieni jeśli chodzi o dowóz, a nawet w lokalu trzeba czasem czekać 45 minut na wydanie posiłku i to sprawia, że ocena jest niższa.

  1. violetta wolf ★☆☆☆☆

    Dostawa miała trwać 40-60min, po 90 min dostaliśmy telefon że do 20 min będzie u nas dostawca, minęła kolejna godzina zero kontaktu... W efekcie czekaliśmy ponad 3 godziny na kebab. Kompletne nieporozumienie. Nie polecam

  2. Sebastian “Pierys” Pietrzyk ★☆☆☆☆

    Spleśniałe sałatki, hamburger nie do zjedzenia. Jedzenie śmierdzące pleśnią, pracownik informujący że jak zrezygnujemy z zamówienia nie będziecie mieć możliwości więcej zamówienia od nich. Jakoś nie jest mi szczególnie smutno z tego powodu. Odradzam, porażka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bodrum Döner Haus?

Bodrum Döner Haus znajduje się przy Rynek Główny 2, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bodrum Döner Haus?

Można skontaktować się z Bodrum Döner Haus pod numerem +48 667 892 347

Jak można dotrzeć do Bodrum Döner Haus?

Do Bodrum Döner Haus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements