Opinie

  1. Tomasz Witek ★★★★★

    Kosmiczny poziom! - jedzenie przepyszne, czuć rękę mistrza - obsługa na najwyżym poziomie - wystrój elegancki Jakby tego było mało pianista przygrywający na żywo standardy. Przybywajcie i smakujcie rozkoszy podniebienia !

  2. Gentleman Jack ★★★★★

    Lokal bardzo przyjemny , jedzenie naprawdę dobre natomiast porcje ogromne aż trudno zjeść, głodny napewno nikt z tąd nie wyjdzie.

  3. Claudia G ★★★☆☆

    Podzielam opinię wcześniejszą. Kiedyś kuchnia, smaki robiły wrażenie. Dzisiaj niestety już nie.

  1. olek gr ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa.

  2. Sandra ★★☆☆☆

    Kiedyś było lepiej... Mieszkałam w okolicy, zatem bywałam częściej- było smaczniej, więcej i staranniej. Wczoraj miałam okazję być w ww. restauracji z rodziną na obiedzie, klimat miejsca pozostał, jednak niesamowitym zaskoczeniem była odpowiedź kelnerki wobec zgłoszenia, iż w lokalu latają osy - "w tym roku jest ich niesamowicie dużo" - mąż jest uczulony, Państwo ze zgłoszeniem nie zrobili nic, poza zaproponowaniem zmiany miejsca, gdzie w nowym również było wiele os (moja rada: nie zostawiać otwartych drzwi zewnętrznych przy recepcji) Co do jedzenia, szału nie ma- był kiedyś i gdzieś pozostał. Stosunek jakości do ceny to hiperbola. Jeżeli natomiast mowa o klimacie to jest on niezmienny, wieczorami można delektować się muzyką na żywo.

  3. Patrycja Trusiewicz ★★★★★

    Bardzo dobre i świeże jedzenie, duże porcje. Fajny klimat z muzyką na żywo. Obsługa bardzo miła. Polecam zarezerwować wcześniej stolik.

  1. Julia Kot ★★★★★

    Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam tak wspaniałe pierogi ruskie, fenomenalne, po prostu idealne pod każdym względem. Łosoś bezbłędny, podany z makaronem z warzywami - niestety brakło mi miejsca by zjeść do końca. Super obsługa, uśmiechnięta, pomocna. Serdecznie polecam będąc w Dąbrowie Górniczej koniecznie zaglądnijcie na obiad.

  2. EURO TRANS MONIKA USIELSKA ★★★★★

    Miejsce rewelacyjne na niedzielny obiad z rodziną i przyjaciółmi. Jedzenie bardzo dobre-burger z mięsem roślinnym REWELACYJNY z wołowiną również . Makaron ze szparagami SUPER. Obsługa bardzo uprzejma i Pan grający na pianinie nastrojowe utwory-to strzał w 10.!!! Pozdrawiamy

  3. CyberAdi ★★★★★

    Miejsce fantastyczne na niedzielne obiady w gronie rodziny i przyjaciół. Za każdym razem jedzenie bardzo dobre choć karta już długo w nie zmieninym składzie. Dużym atutem jest muzyk, przyjemnie przygrywający na pianinie w niedzielne popołudnia. Serdecznie polecem to miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Green Park?

Restauracja Green Park znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Green Park?

Można skontaktować się z Restauracja Green Park pod numerem +48 322 647 043

Jak można dotrzeć do Restauracja Green Park?

Do Restauracja Green Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements