Polecam obiad dnia, podany w 10 minut na pizzę troszkę dłużej czekaliśmy, ale warto było. Jeszcze nie raz zagoszczę z żoną na pyszne jedzenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Gudzowski ★★★★★
-
Dorota Szmidt ★★★★★
Chciałam podzielić się opinia na temat pizzy której zamówiłam pierwszy raz z synem peperoni jest to obecnie najlepsze ciasto z pizzy jakie jedliśmy chrupiące dosłownie czuc smak dzieciństwa składników bardzo dużo pizza na bogato , pani przemiła przyjmująca zamówienia więc będziemy napewno zamawiać pizza w tym miejscu .
-
Olga Mitaj ★★★★★
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pizzy Bankier ! Obsługa przesympatyczna, pizzeria umiejscowiona tam gdzie restauracja. W sobotni wieczór pomimo obsługi wesela w sali obok Pani kelnerka była też dla nas dostępna, ale najważniejsze jest jedzenie! Pizza pepperoni ( wzięliśmy bez świeżej papryki) z dodatkiem takiej ilości sera! Że ciężko nie nazwać jej serową - coś pysznego! Dodatkowo można kupić serowe brzegi i ręcznie robiony, smaczny, mocno czosnkowy - sos czosnkowy. Pizza o wiele lepsza niż inne sieciówki! Składników dużo, smaczne (na pewno nie najtańsze )a pizza duża - ogromna ! Nie do przejedzenia w dwie osoby. Na pewno wrócimy! Polecamy wszystkim przyjść do tego niepozornego lokalu zaraz za urzędem pracy !
-
Stanisława Wasielak ★★★★★
W dniu 8 Marca w restauracji Carmelowa ( Stary Bankier ) obchodziliśmy 85 Urodziny naszej Mamy i byliśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni. Wystrój sali bardzo ładny, jedzenie pierwszej klasy, bardzo dobre i bardzo dużo, pochwała dla Kucharza. Obsługa wyśmienita, bez zastrzeżeń. Jeśli będziemy znowu robić jakąś imprezę to tylko tam. Jednym słowem polecamy bardzo tą Restaurację. Dziękujemy bardzo wszystkim za miło spędzony czas. Pozdrawiam Mirek
-
Tomasz Hoder ★★☆☆☆
Miałem w tym lokalu imprezę,,chrzciny,,w tamtym roku,obsługa można powiedzieć że okey,pomijając fakt że policzono mnie o 120zl za dużo i zorientowałem się sam o tym fakcie wieczorem dopiero, problem mieli oddać na drugi dzień,ale oddali,na jedzenie nie narzekałem,jest to drugi lokal tych samych właścicieli co zamkli im Carmemolowa i tutaj też problem mają z pieniędzmi,pracownic brak,obsługuje ludzi syn od szefowej i jak tak dalej będzie to też Bankiera zamkną!
-
N N ★★★☆☆
Szczerze to nie mogę dać więcej niż trzy gwiazdki. Na plus to czysto w lokalu. Miałem tam imprezę okolicznościowa. Na minus to bardzo mało osób do obsługi, że czekasz na wydanie dania,. Jak już coś podadzą na stół a jest np 30 lub więcej osób przy stoliku to znów czekasz aż dołożą bo ciągle czegoś brakuje. Nawet wody z cytryną jak braknie to znów się prosić. Tak samo było z kawa. Jeśli jest impreza to kawa powinna być w dzbankach lub termosach czy herbata a nie kelnerka podchodzić do każdego z osobna i pytać się co zamawiasz i znów czekasz. Jedzenie średnie. O typowo Śląskiej kuchni chyba mało wiedzą. Dlatego tylko 3 gwiazdki
-
Jaroslaw “DARK ANGEL” Krupa ★★★★☆
Ogólnie Polecam, jednak panie powinny popracować aby w czasie imprez nie rozbijać mięsa na kuchni bo wszystko słychać na sali.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Bankier?
Restauracja Bankier znajduje się przy Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Bankier?
Można skontaktować się z Restauracja Bankier pod numerem +48 733 277 800
Jak można dotrzeć do Restauracja Bankier?
Do Restauracja Bankier można dotrzeć, korzystając z poniższego linku