Opinie

  1. Klaudia Julia ★★★★★

    Chociaż nie znam nazwisk dwóch młodych panów chirurgów stomatologicznych, którzy zajęli się moim zębem, to z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że wykonali świetną pracę. Zabieg usunięcia korzenia przebiegł szybko, fachowo i w bardzo miłej atmosferze. Czułam się spokojna i dobrze zaopiekowana. Z całego serca polecam ich usługi i to na NFZ!

  2. Kamila Wysocka ★★★★★

    Skomplikowane leczenie ortodontyczne przebiegło bez większych komplikacji. Usuwanie dodatkowych zębów i ściąganie zatrzymanego poziomo stałego zęba było wyzwaniem, którego dwóch innych ortodontów nie chciało się podjąć. Dodatkowym atutem jest fakt, że potrzebni do tego dodatkowi specjaliści - chirurdzy stomatologiczni są na miejscu. Na wielki plus zasługuje również to, że nie ma czegoś takiego jak naciąganie na wizytę tylko są wyznaczone wtedy kiedy jest taka potrzeba. Jedyny minus to poślizgi czasowe przy godzinach wyznaczonych wizyt, ale można to również uznać za plus jeśli chodzi o jakość wizyty, czyli bez pośpiechu i odczucia, że lekarzowi się spieszy bo inni pacjenci czekają. Dziękujemy z córką za opiekę i polecamy.

  3. Robert Grochowski ★☆☆☆☆

    Po dzisiejszej wizycie jestem zażenowany (dodam, że nie jest to pierwsza wizyta) podejściem pani dr. Dorota Kabzińskiej. Byliśmy umówieni na godzinę 11.00, a córka weszła o godz. 12:06, gdzie była to pierwsza wizyta na którą nie mogłem wejść z córką. Uważam, że zostałem zlekceważony, ponieważ czekając w poczekalni słyszałem jak dwóch pacjentów zgłosiło swoje przybycie w rejestracji, pierwsza na godz 11.15, druga na 11.45, a obydwie te osoby weszly przed nami. Córka po wyjściu powiedziała, że Pani dr. miała pacjenta na drugim fotelu i jak została zaproszona do gabinetu to od razu nikt sie nią nie zajął. Pani dr. zajęła się córką w 5 minut, a koszt wizyty ponad 200 zł. Była to wizyta prywatna i mieliśmy mieć wykonany odlew na kolejny aparat, ale Pani asystentka po wyjściu z córką na poczekalnię oznajmiła mi, że odlew dopiero w grudniu. Nie miałem nawet możliwości porozmawiać z panią dr. Dorotą Kabzinską. Żenada. Rozumiem, że opóźnienia sie zdarzają, ale przyjmowanie swoich znajomków szybciej to są kpiny.

  1. K4R70N ★☆☆☆☆

    Czekałem miesiąc na wizyte z bólem - wyrwanie ósemki na NFZ. Po czekaniu ponad godzine wszedłem do gabinetu i Pani chirurg powiedziała że mamy tylko 15minut i nic nie zrobiła tylko obejrzała zęby po czym stwierdziła, że może mnie boleć ósemka. Zaprosiła mnie ponownie w listopadzie bym zapisał się na termin w przyszłym roku. Przed wizytą miałem mieć wykonane RTG - prywatnie, na potrzeby wizyty, RTG odbyło sie po "najszybszej wizycie" u chirurga, bez żadnej kolejki. Prywatnie może lepsza obsługa pacjenta.

  2. Magdalena KŁ ★☆☆☆☆

    Umówiona zostałam na godzinę 13, jako pierwsza pacjentka, bo lekarz tego dnia zaczynał pracę o 13. Kiedy zjawiłam się pod gabinetem o 12.50 okazało się, że przede mną jest jeszcze 6 osób. Polecam jedynie osobom, które absolutnie nie mają co robić ze swoim czasem.

  3. India -p ★☆☆☆☆

    Pani dyrektor lekarz Marcin Chmielewski nie udzielil mi pomocy w dnia 05.05.2023 o godz 13 nic sobie nie robił co do niego mówiłam tylko sugerował ze mam sobie iść na wizytę prywatną.Pani twierdzi ze to nie on a ja twierdzę że on mam niezbite dowody na to ze to lekarz stomatolog mnie przyjmował pani już też ma a że żeby się nie bujają to są zdrowe jak rydz mam prawo do opieki na NFZ tak samo jak pacjent prywatnie i nie pozwolę żeby ktoś kto nie zna sytuacji zostawił mnie na fotelu i sobie wyszedł nie zmienię opinii na temat tego lekarza zachował się nieetycznie po prostu chciał mnie spławić i zrobił to wie Pani co to są za tabletki Doreta najsilniejsza dawka żeby ból ustępował to są dla rakowców i proszę mnie nie straszyć konsenkwencjami ja akurat się nie boje konsekwencje to może ponieść lekarz który odmawia pomocy mam dowód na 1000% że to on był

  1. Ania Zalengowska ★★★★★

    Polecam. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Doktor Bartosz Kuta to bardzo profesjonalny specjalista, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wizyta to czysta przyjemność. Dodatkowo jest bardzo kontaktowy i szczegółowo omawia również temat profilaktyki. Pacjent czuje się zaopiekowany w stu procentach.

  2. Justyna Pawlak-Lewandowicz ★★★★★

    Jestem po usunięciu czwartej ósemki u doktor Marty Kodzik. Polecam bardzo! Przed pierwszą ekstrakcją byłam przerażona, ale po podaniu znieczulenia nie odczuwałam już bólu. Pani doktor bardzo profesjonalnie usunęła mi ząb i poinstruowała jak dbać o ranę. Kolejne ekstrakcje obyły się już bez większego stresu. Gojenie także przebiegło bez większych komplikacji. Wiekszy ból był odczuwalny jedynie w dniu usunięcia zęba po zejściu znieczulenia (takie 3/10). Polecam przez usuwanien zjeść porządny obiad, wtedy po już jedzenie nie kusi i są mniejsze szanse na uszkodzenie rany. :) No i naprawdę nie ma się czego bać. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ERANowa Kliniki Dentystyczne?

ERANowa Kliniki Dentystyczne znajduje się przy Zdrowotna 6, 85-829 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ERANowa Kliniki Dentystyczne?

Można skontaktować się z ERANowa Kliniki Dentystyczne pod numerem +48 523 200 535

Jak można dotrzeć do ERANowa Kliniki Dentystyczne?

Do ERANowa Kliniki Dentystyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements