Opinie

  1. Damian Formela ★★★★★

    Zostałem przyjęty w dzień świąteczny. Ząb wyrwany(ósemka) bez powikłań. Bardzo dobra robota Dziękuję

  2. Dominika Młyńska ★★★★★

    Polecam , Bardzo miła pani Hania i pan stomatolog też niczego sobie ☺️ Bardzo szybko otrzymałam pomoc i pan stomatolog wytłumaczył mi dokładnie na czym polega problem i co trzeba dalej zrobić by pozbyć się bólu.

  3. Anonimowa Walentynka ★★★★★

    Mimo negatywnych opinii zdecydowałam się pójść do pana doktora i wyszłam zdziwiona tym skąd się te negatywne opinie wzięły. Pan doktor rozwiązał problem z bolącym zębem szybko i praktycznie bezboleśnie, a do tego wiele rzeczy tłumaczył. Polecam.

  1. Forest Ghost ★☆☆☆☆

    Naprawdę wszystkim odradzam tam iść ! Wyrwał mi czwórkę, rozwalił mi pół buzi i jeszcze zostawił tam korzeń ... Dramat ! Z całego serca nie polecam ! Dzwonisz i odrazu możesz przyjechać na NFZ bez żadnej kolejki, mogło mi to dać do myślenia, no ale niestety . Ostrzegam wszystkich przed tym panem!

  2. aldona witek ★☆☆☆☆

    Pomimo opinii tu napisanych przez innych pacjentów myślę pójdę spróbuję zobaczę , mogę powiedzieć iż jestem w szoku , wypadło mi wypełnienie nie będę opisywać tutaj jak ząb został wypełniony i drugi obok niego też zalany od góry wypełnieniem , brak jakiegokolwiek oszlifowania zęba , oddzielenia go od zębów obok , z całym szacunkiem do stomatologa który z racji wieku powinien być doświadczony ,mieć technikę i wiedzę nie polecam tego gabinetu nikomu .

  3. Макс Макс ★☆☆☆☆

    Nawet nie myślałem ze na tyle może być złe

  1. kolas39 ★☆☆☆☆

    Tragedia. Na uwagę że ząb przeszkadza w zgryzie odpowiedział "Jest Pan młody i się nie zna, a ząb jest zrobiony dobrze". Teraz niestety zle odbudowany ząb nie wiadomo czy da sie uratować w klinice pod mikroskopem wskazali wszystkie błędy tego Pana. Radzę omijać szerokim łukiem.

  2. Mateusz Dąbrowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam, a nawet odradzam. Ból przy wyrywaniu i trzy dni później taki sam. Nie ważne czy na NFZ czy prywatnie, w na koniec i tak idziesz gdzie indziej i okazuje się że nie wszystko zostało wyrwane.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?

Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Powstańców Wielkopolskich 39, 89-200 Szubin, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 523 842 259

Jak można dotrzeć do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?

Do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements