Zostałem przyjęty w dzień świąteczny. Ząb wyrwany(ósemka) bez powikłań. Bardzo dobra robota Dziękuję
Opinie
-
Damian Formela ★★★★★
-
Dominika Młyńska ★★★★★
Polecam , Bardzo miła pani Hania i pan stomatolog też niczego sobie ☺️ Bardzo szybko otrzymałam pomoc i pan stomatolog wytłumaczył mi dokładnie na czym polega problem i co trzeba dalej zrobić by pozbyć się bólu.
-
Anonimowa Walentynka ★★★★★
Mimo negatywnych opinii zdecydowałam się pójść do pana doktora i wyszłam zdziwiona tym skąd się te negatywne opinie wzięły. Pan doktor rozwiązał problem z bolącym zębem szybko i praktycznie bezboleśnie, a do tego wiele rzeczy tłumaczył. Polecam.
-
Forest Ghost ★☆☆☆☆
Naprawdę wszystkim odradzam tam iść ! Wyrwał mi czwórkę, rozwalił mi pół buzi i jeszcze zostawił tam korzeń ... Dramat ! Z całego serca nie polecam ! Dzwonisz i odrazu możesz przyjechać na NFZ bez żadnej kolejki, mogło mi to dać do myślenia, no ale niestety . Ostrzegam wszystkich przed tym panem!
-
aldona witek ★☆☆☆☆
Pomimo opinii tu napisanych przez innych pacjentów myślę pójdę spróbuję zobaczę , mogę powiedzieć iż jestem w szoku , wypadło mi wypełnienie nie będę opisywać tutaj jak ząb został wypełniony i drugi obok niego też zalany od góry wypełnieniem , brak jakiegokolwiek oszlifowania zęba , oddzielenia go od zębów obok , z całym szacunkiem do stomatologa który z racji wieku powinien być doświadczony ,mieć technikę i wiedzę nie polecam tego gabinetu nikomu .
-
Макс Макс ★☆☆☆☆
Nawet nie myślałem ze na tyle może być złe
-
kolas39 ★☆☆☆☆
Tragedia. Na uwagę że ząb przeszkadza w zgryzie odpowiedział "Jest Pan młody i się nie zna, a ząb jest zrobiony dobrze". Teraz niestety zle odbudowany ząb nie wiadomo czy da sie uratować w klinice pod mikroskopem wskazali wszystkie błędy tego Pana. Radzę omijać szerokim łukiem.
-
Mateusz Dąbrowski ★☆☆☆☆
Nie polecam, a nawet odradzam. Ból przy wyrywaniu i trzy dni później taki sam. Nie ważne czy na NFZ czy prywatnie, w na koniec i tak idziesz gdzie indziej i okazuje się że nie wszystko zostało wyrwane.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?
Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Powstańców Wielkopolskich 39, 89-200 Szubin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?
Można skontaktować się z Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 523 842 259
Jak można dotrzeć do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny?
Do Kolesiński Stefan. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku