Sprawa jest prosta. Jeśli lubisz pyszne, swieże, zrobione w punkt szaszłyki wieprzowe to musisz tu zjeść. Jeśli nie lubisz szaszłyków to się nie fatyguj bo tu więcej nic nie ma ( i bardzo dobrze). Kolejka na 8-10 poszła bardzo sprawnie, 5 min I już miałem swojego byka. Na pewno wrócę bo było bardzo smacznie. Obsługa pierwsza klas, uśmiechnięta i pomocna. Do zobaczenia !
Zdjęcia
Opinie
-
mike gajo ★★★★★
-
Marian ★★★★★
To miejsce to prawdziwy diament w koronie kulinarnej Lublina, ale dotarcie do niego wymaga nieco wysiłku. Szaszłyki Zdrojowa to synonim kulinarnych uniesień. Każdy kęs to mała uczta dla podniebienia. Szaszłyk, soczysty i idealnie przypieczony, rozpływa się w ustach. Mięso to wieprzowina, jest tak kruche i aromatyczne, że ma się wrażenie, iż jest się na jakimś magicznym, kulinarnym festiwalu. Smaki są intensywne, doskonale zbalansowane i czuć w nich pasję, z jaką zostały stworzone. Do tego sosy czy ogorek kiszony czy małosolny – to one dopełniają magię, wprowadzając kompozycje smakowe na zupełnie nowy poziom. Niestety, żeby zasmakować tego cudu, trzeba pokonać małą przeszkodę. Dojazd to prawdziwe wyzwanie, które może przyprawić o ból głowy. Miejsca parkingowe są towarem deficytowym, co sprawia, że szukanie wolnej przestrzeni to prawdziwa walka o przetrwanie. Jednakże, gdy już uda się dotrzeć na miejsce i usiąść do stołu, wszystkie trudności odchodzą w niepamięć. Wystarczy jeden kęs, by zrozumieć, że ta kulinarna podróż była warta każdej minuty spędzonej na poszukiwaniu idealnego miejsca do zaparkowania. Podsumowując, jeśli jesteś gotów na małą przygodę w poszukiwaniu kulinarnej doskonałości, to zdecydowanie warto podjąć wyzwanie. To miejsce to raj dla smakoszy, a wszelkie trudności w dojeździe są tylko małą ceną za tak wspaniałe doznania smakowe.
-
Adi Madi ★★☆☆☆
Jadłem pierwszy raz i nie wiem co ludzie w tym widzą... Lokal jak i obsługa są super, aczkolwiek jedząc czułem aby spaleniznę... A spodziewałem się dobrego szaszłyka,a tu typowa masówka bo ruch był duży.Zdecydowanie można zjeść o wiele lepsze w Lublinie.
-
Adrian Smul ★★★★★
Dobre szaszłyki, fajne mięsko, karmelizowany boczek robi robotę. Przyjemne miejsce do spożycia posiłku po ciężkim dniu. Ceny jak na dzisiejsze czasy znośne. Polecam
-
Skarabeuss ★★★★★
Najlepsze szaszłyki jakie w życiu jadłem.Od lat gdy jestem w Lublinie to obowiązkowy punkt Mojej wizyty.Szaszłyki cały czas od początku jak kiedyś jeszcze w namiocie były:) .Smak niezmienny i na najwyższym poziomie ,zawsze biorę również na wynos hermetycznie pakowane i w domu wystarczy we wrzątek wrzucić i smakują jak z grilla. Polecam wszystkim w 100 %
-
Patryk ★★☆☆☆
Jestem zdecydowanie niezadowolony z tego miejsca. Jak na miejsce specjalizujące się w szaszłykach to nie ma żadnego wyboru produktów. Sam szaszłyk składa się z 3 niejajlepszej jakości rzeczy, roladki mięsnej, słoniny zamiast boczku i cebuli. Cenowo też nie jest to tanio bo wychodzi 78 zł za kilogram takiego szaszłyka. Nie polecam.
-
Przemek ★★★★★
Szaszłyki bardzo dobre i smaczne. Jedno ale byłem ostatnio o 16.20 (czynne do 17tej) szaszłyk, który dostałem nie był gorący a ciepły mięso trochę suche . Chyba dlatego, że przed zamknięciem i może grill już wygasał. Takie moje odczucie. Ogólnie 5/5
-
Krzysztof Majewski ★★★★☆
Danie dla facetów. Można się solidnie najeść. Kupuje się podając ile gram (na zdjęciu 300 g = 22 zł) . Szaszłyki nie są z kawałków mięsa tylko to chyba jakieś roladki, przedzielone cebulą i płatkiem słoniny. Trochę rażą plastikowe sztućce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szaszłyki Zdrojowa?
Szaszłyki Zdrojowa znajduje się przy Zdrojowa 6, Sławin, 20-809 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szaszłyki Zdrojowa?
Można skontaktować się z Szaszłyki Zdrojowa pod numerem +48 604 091 912
Jak można dotrzeć do Szaszłyki Zdrojowa?
Do Szaszłyki Zdrojowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku