Opinie

  1. Monika Iwan ★★★☆☆

    Nie lubię pisać takich komentarzy ale niestety muszę ponieważ powtórzyło mi się to drugi raz, mianowicie dzisiejsze zamówienie nr 82 jest niekompletne, nie dostałam jednego produktu onion ring, sos dostałam ale krążków już nie, resztę zamówienia się zgadza. Nie fajna sytuacja ponieważ drugi raz u was mam taką sytuację, że coś się nie zgadza z zamówieniem. Proszę sprawdzić kamery co było wkładane do zamówienia oraz przeszkolić personel z poprawności wydawania zamówień. Pozdrawiam

  2. Aleksandra Stasiak ★★☆☆☆

    Zamiast pojechać na drwala, zajarałam się zestawem Dragonball, niestety. Katsu sando - puszyste, mięciutkie jak chmurka kanapeczki. Nic bardziej mylnego, spalony i aż gorzki od tej spalenizny tost. Zwróciłam uwagę, że jest spalony, pan zgodził się go wymienić z zastrzeżeniem, że z ich tostera po 10 sek przypiekania wszystko wychodzi takie. Może biedny nie wiedział, że trzeba umyć toster? Krążki cebulowe zjarane prawie na mahoń, po interwencji wymienione, ale doświadczenie totalnie zepsute. Czarę goryczy przelewają kulki serowe - za dyszkę cztery sztuki średnicy z 1,5 cm na oko. Taniej wychodzi zestaw naczosów w kinie XD lub kawa w ryanerze. Nie polecam.

  3. Paweł Pawłowski ★☆☆☆☆

    Zimne Stripsy, blade, zielonkawe, panierka zmiękła od wilgoci i odpada, resztki zostają w kubełku. Jeśli następnym razem dostanę gorące stripsy i wszystko będzie okej to usunę złą opinię, dlatego proszę uważać na takie rzeczy bo płacę wam pieniądze żeby otrzymać ciepły posiłek.

  1. Marek Marek ★★★★★

    Nie wiem dlaczego tak jest ale to KFC jest chyba najpyszniejsze ze wszystkim pomimo tego że to jest sieciówka i powinny smakować tak samo to grander jest tutaj najlepszy, najbardziej doprawiony i jakby pikantny, w innych KFC w Lublinie nie są tak doprawione i soczyste

  2. Ausbildungszentrum Rafal Markowski ★★★★★

    Byłem dziś zjeść w KFC, bo naszła mnie ochota na kurczaczki. Lokal okazał się czysty, obsługa działała sprawnie, a jedzenie było świeże i bardzo smaczne. Zamówienie odebrałem szybko i z uśmiechem ze strony pracownika, co od razu poprawiło mi nastrój. Cała wizyta bez zastrzeżeń, chętnie wrócę i polecam każdemu głodnemu dobrych kurczaków. :-)

  3. Jan Niezbędny ★☆☆☆☆

    Bylismy trzy razy. I wygląda to tak. Czas oczekiwania mega długi. Na nalanie trzech shake'ów czekaliśmy 10 minut, chociaż kolejki nie było. I te shake nie wyglądały jak w innych lokalach KFC, jakaś masakra. Na posiłek czeka się w nieskończoność. Nie dają kubków na napój, trzeba się upomnieć za każdym razem, widziałem że inni goście też musieli się prosić. Nie dostaliśmy też widelca do Poke Bowla, poprosiłem Pana na kasie o dwa widelce, a ten popatrzył się jak na wariata i z wielką łaską dał mi jedną sztukę. Nie odezwał się nawet słowem, ani proszę ani spie... Sam Bowl też zbyt wielu składników nie widział: ryż z miksem sałat i tyle. Obsługa robi najgorsze możliwe wrażenie. Mamy tam blisko, ale niestety chyba nie skorzystamy więcej, dopóki obsługa się nie poprawi. Nie polecam. Już lepiej kupić hotdoga na stacji, która jest obok. Będzie szybciej, smaczniej i przyjemniej.

  1. Ewelina Słupna ★☆☆☆☆

    Byłam w piątek wraz z dziećmi. W longerze był malutki kawałeczek mięsa reszta to zimna bułka, mojej kanapki wogule nie dostaliśmy musiałam zwracać uwagę po czym dostaliśmy makaron, który był totalnie zimny i do tego nie dostałam żadnych sztućców więc po raz kolejny musiałam chodzić i prosić. Bardzo się zraziliśmy do tego kfc. Nie jest to miejsce godne polecenia a szkoda ponieważ mieszkamy blisko i moglibyśmy je często odwiedzać.

  2. Aurelia Gałat ★☆☆☆☆

    Witam, bylismy dziś pierwszy raz i osttani. Za zamówienie czekaliśmy przeszło 40min, po czym i tak całego zamówienia nie otrzymaliśmy. Zimne frytki. W zasadzie wszystko było zimne, poza kukurydzą. Podchodziliśmy do obsługi chyba z 5 razy, by nam powyminiali. Zingera dostaliśmy "rozlecianego" na sam widok robiło się niedobrze. Tak samo, jak opinia niżej, zrozumiałe jest to że nowy lokal, pracownicy się uczą. Ale naprawdę słabo to wygląda na tle KFC. Fakt Pani z obsługi restauracji przyniosła nam kubełek frytek i trzy sosy w ramach przeprosin. No ale jednak niesmak pozostał. Nie polecamy..

  3. Artur Nurzyński ★★★☆☆

    Dzisiejsza wizyta w lokalu niestety nie była zadowalająca. Oczekiwanie 35 minut na kubełek na wynos to trochę za długo jak na danie 'fast'. Przy napiętym grafiku 20 minut dłuższe czekanie robi się problematyczne. Plusem miła obsługa, świeżość jedzenia i mała rekompensata w postaci puszki napoju i dodatkowych sosów. Jeśli uda się poprawić czas przygotowywania posiłków - na co bardzo liczę - gwiazdek będzie 5.

  1. Joanna asasasa ★★★★☆

    Bardzo długi czas oczekiwania. Na 2 kubełki dla 1 osoby czekaliśmy wczoraj około 25 minut. Za to jakość jedzenia mega.. baaardzo dawno nie jedliśmy tak pysznego kurczaka , zrekompensowało nam to czas oczekiwania. Dlatego 4 gwiazdki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Lublin Bohaterów Września?

KFC Lublin Bohaterów Września znajduje się przy Ireny Sendlerowej 1, Sławin, 20-817 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Lublin Bohaterów Września?

Można skontaktować się z KFC Lublin Bohaterów Września pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Lublin Bohaterów Września?

Do KFC Lublin Bohaterów Września można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements