Szczerze dziwię się niektórym komentarzom, w których ludzie piszą, że w trakcie wizyty odczuwali dyskomfort – ja miałem zupełnie odwrotne doświadczenie. U Pani Doktor czułem się tak komfortowo, że w pewnym momencie… prawie zasnąłem na fotelu :) Profesjonalne podejście, delikatność i pełne skupienie na pacjencie – to naprawdę robi ogromną różnicę. Dzięki Pani Doktor i jej skutecznemu działaniu udało się sprawnie naprawić wszystkie zęby, co pozwoli mi na czas założyć aparat ortodontyczny. Dziękuję za cierpliwość, dokładność i świetną atmosferę w gabinecie – zdecydowanie polecam każdemu!
Zdjęcia
Opinie
-
Kornel Kanigowski ★★★★★
-
Adrianna ★☆☆☆☆
Pani minęła się z powołaniem, zamiast stomatologiem powinna być górnikiem, bo uderzanie metalowymi narzędziami w bolący od miesiąca ząb ma opanowane do perfekcji. Zamiast wyrwać ząb, namawia na kosztowne leczenie kanałowe mimo próśb pacjenta. Serdecznie nie polecam.
-
D ★★★☆☆
Pani stomatolog bardzo profesjonalnie naprawiła problem, za co bardzo dziękuję. Za to na Panią asystentkę radzę uważać - bez zapytania chciała poddać mnie fluoryzacji. Jest to dla mnie oburzające, że nie informuje się pacjenta o tym, ani nie pyta o zdanie, tylko częstuje tą trucizną. Asystentka poprosiła po posadzeniu na fotel, aby wypłukać usta. Gdybym przypadkiem nie zapytała o to co jest w kubku, to bym myślała, że to woda. Wyobraźcie sobie teraz, że za każdą wizytą Was tak wszędzie „częstują”. Polecam przestudiować samemu temat fluoryzacji, bo pewne jest to, że nie ma dowodów naukowych na to, że w czymkolwiek pomaga (tylko niby może pomóc), a badań na toksyczność dla organizmu jest mnóstwo. Chętnie wrócę, ale proszę szanować zdrowie i wolę pacjenta. Pozdrawiam.
-
Mateusz ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim ten gabinet stomatologiczny. Pani doktor spokojna i opanowana pełen profesjonalizm. Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Gabinet zadbany i czysty. Kontakt z gabinetem bezproblemowy. A teraz najważniejsze cena , jak na te czasy to muszę przyznać że dobra. Polecam i napewno wrócę
-
Anna Nowak ★☆☆☆☆
Pani doktor jest ok, ale asystentka jak za czasów komuny. Gabinet prywatny, a zero poszanowania że strony personelu. Średnio polecam to miejsce.
-
Patrycja Sobucka ★★★★★
Bardzo polecam Panią Doktor! Podczas wizyty kontrolnej okazało się, że mam do wyleczenia jednego zęba. Doktor zajęła się nim od razu, lecenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Przyjazna atmosfera i piękny gabinet ! Na pewno wrócę ponownie :)
-
Jaroslaw Choluj ★★★★★
Ja bardzo polecam Zrobilam u Pani Doktor swoje zeby Syn tez mial robione zeby. Pełen profesjonalizm Jestesmy zadowoleni ;)
-
Oleksandr Livinskyi ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamiast delikatnie sprawdzić co jest z zębem, to Pani waliła metalowym narzędziem po każdym zębie i w końcu trafiła na tego co bolał, to prawie z krzesła wypadłem. Później jeszcze kilka razy mocno uderzyła .Podziękowałem i wyszedłem .... a... i jeszcze 50 zł .Cieszę się, że nic więcej nie robiła. Niby cofnełem się do czasów PRL.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet?
Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet znajduje się przy Stanisława Małachowskiego 17, 85-603 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet?
Można skontaktować się z Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet pod numerem +48 523 416 139
Jak można dotrzeć do Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet?
Do Kiełb-Lebioda Małgorzata, lek. stomatolog. Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku