Zamowienie zlozone na portalu pyszne.pl Sytuacja bardzo nieprzyjemna. Zlozylam zamowienie - zostalo anulowane po ok godzinie. Skontaktowalam sie z restauracja z pytaniem - co jest tego powodem ? W sluchawce uslyszalam wrecz krzyk, ze jakis czas temu zlozylam zamowienie a potem reklamacje. Tlumaczylam ze taka sytuacja nie miala miejsca ( mozna to sprawdzic po numerze klienta czy telefonu ale no nie wazne) , tym bardziej ze nie mieszkam sama, wiec mogl byc to ktos z lokatorów. Jednak to nie pomoglo. " kierownik" wrecz krzyczał,że " jesli byla zlozona juz kiedys pod adresem reklamacja to zamowienia beda anulowane ". Nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja. Nawet jesli taka sytuacja byla, to czy to jest powod aby mieszac klienta z blotem? Slyszalam bardzo dobre opinie o restauracji, jednak nie mialam okazji zamowienia, gdyz bylo to niemozliwe. A szkoda. Przyznaje ze rowniez sie zdenerwowalam i poinformowalam obsluge, ze opinia na pewno bedzie wystawiona na google, gdyz taka sytuacja jest calkowicie niepowazna. Obsluga na bardzo niskim poziomie- zero kultury. P.S tak, byla sytuacja gdy zamowienie zlozone przez INNA OSOBE POD TYM ADRESEM bylo zareklamowane ze wzgledu na surowe mieso. Nie chce wiedziec co by było, gdyby ktos np z akademika skladal reklamacje - w takim wypadku caly akademik ma blokade na skladanie zamowien ?:D WSTYD.NIE POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Monika ★☆☆☆☆
-
Mateusz Dąbrowski ★☆☆☆☆
PO INNEMU. To bardzo adekwatna nazwa do ich podejscia względem klientów. Zamowienie zlozone po to, zeby zostalo anulowane po godzinie. Wyjasnienie? Anulowano zamówienie, gdyż... ostatnio złożona byla zla opinia. Przy okazji darcie się i chamskie zwroty - bezposrednia rozmowa właściciela. Nie mowie, ze macie klientom robić dobrze za wszelka cene, ale moze wypadaloby traktować ich z minimalnym szacunkiem i wykazac sie logicznym mysleniem - moze klient zamawia drugi raz, aby dać szansę na poprawe? Dramat. Zenada. Kompromitacja. Wstyd. Hańba. Żeby was sanepid dojechal, zycze szybkiego zamkniecia, skoro nawet sie nie staracie.
-
Mario Mario ★★☆☆☆
Po Innemu. Niestety co do wielkości to kebab malutki jak na kebaba z podwójnym mięsem, mało mięsa i frytek jak by pomylili zamówienie no i cena do tej jakości kiepska... jedyny plus to smak, wszystko dobre i świeże.
-
Ariel Makosz ★★★☆☆
Generalnie do najlepszych kebabów jeszcze im brakuje, ale zły też nie jest. Jeżeli zamówisz to nie powinieneś być rozczarowany, nie powinien być niezjadliwy ale jeśli liczysz na jakieś super doznania smakowe po zjedzeniu tego kebaba to raczej zły adres. Opinię wystawiam po 2-óch próbach. Pita była ok, smak mięsa też, trochę moim zdaniem niedopasowana do tego dania surówka. Zjadłem, niedobre nie było, ale czegoś brakowało :)
-
Karol Czarnota ★★★★★
Na pyszne.pl pod nazwą Po Innemu? Tak sądzę bo adres ten sam, a nie ma nic innego pod tym adresem więc oceniam. Dobre kebaby, zarówno w bułce jak i w picie, mięso wołowe okej, za to z kurczaka mi bardzo smakowało, było mega soczyste i dobrze doprawione, surówek było w sam raz, sosu dużo i był wyrazisty. Na zdjęciach mała bułka i mała pita, nawet pojadłem obydwiema pozycjami, ale nie byłem jakiś przejedzony. Podsumowując wyszło mi tak 4,5/5. Mogę polecić. Ciekaw tylko jestem czy będzie powtarzalność, bo z tym różnie jest na scenie kebabowej w Lublinie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab The Chef?
Kebab The Chef znajduje się przy Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 52, 20-029 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab The Chef?
Można skontaktować się z Kebab The Chef pod numerem +48 792 057 777
Jak można dotrzeć do Kebab The Chef?
Do Kebab The Chef można dotrzeć, korzystając z poniższego linku