Opinie

  1. Hubert Jedynak ★★★★★

    W Restauracji Calvados mieliśmy przyjemność zorganizowania spotkania wigilijnego dla grupy znajomych i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji imprezy, do tego stopnia, że za dwa miesiące zamówilismy kolejną. Uwagę zwraca bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa i fantastyczny kontakt z właścicielką Panią Bogusią:). Z radością wrócimy więc tam niebawam:)

  2. Ania Po ★★★★★

    Zacznę moją opinię od tego, że nie zrobiłam żadnych zdjęć, ale to tylko dlatego, że wszystkie smakowitości znikały szybko ze stołu od początku przyjęcia urodzinowego. Nie spotkałam się nigdy wcześniej z tak syto zastawionym stołem. Wybór dań i przystawek po prostu przeogromny. Patrząc na to, że nie ilość tylko, jakość się liczy tutaj bezapelacyjnie wszytko ze sobą współgrało. Przepysznie, przecudownie podane, estetyka na najwyższym poziomie. Jako koneserka prwdziwiej dobrej kuchni, idealnie doprawionej, z dużą ilością składników jestem pod olbrzymim wrażeniem. Z wielką chęcią wybiorę się na obiad w mniejszym rodzinnym gronie. Co mnie jeszcze urzekło... czystość wszędzie dosłownie. Toalety pod tym względem, jak w hotelu 5 gwiazdkowym. Odnośnie personelu, to aż brak mi odpowiedniego doboru słów... Pani właścicielka to złoty człowiek, bardzo serdeczna i widać, że wszystko, co robi to dla pasji gotowanie i prowadzenia Calvadosa. Lokal istnieje już wiele lat na mapie Lublina i żałuję, że tak późno trafiłam w to miejsce. Natomiast nie ostatni raz. Jestem zadowolona dosłownie ze wszystkiego. Polecam każdemu na każde przyjęcie całym sercem i kubkami smakowymi. Następnym razem będzie foto relacja. Pozdrawiam rewelacyną załogę Calvadosa. ANIA.

  3. Karolina Marcinek ★★★★★

    W ten weekend mieliśmy chrzciny w lokalu Calvados jedzenie bardzo pyszne domowe obsługa tego dnia bardzo miła i sympatyczna Pani ktora nas obsługiwała to człowiek Aniol! Moje córki bardzo ja polubiły, właścicielka lokalu to bardzo sympatyczna osoba od początku kontakt z Pania właścicielka był na 10 nawet przez telefon. Jak tylko będziemy mieć jakąś imprezę rodzinna to na pewno wrócimy! Dziękujemy za super imprezkę! Polecam na 1000% ten lokal!

  1. Beata Zawadzka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa Pani Małgosi, bardzo dobre jedzenie, miły klimat na pewno nie ostatni raz zorganizowana impreza w Calvadosu. Bardzo polecam. Miejsce przeznaczone na różnego rodzaju imprezy z miejscem do tańczenia.

  2. Wioletta Wisztok ★★★★★

    W restauracji Calvados ochodziliśmy 50-tą rocznicę ślubu moich rodziców. Atmosfera była godna uroczystości. Wnętrze pięknie przystrojone, jedzenie z najwyższej półki a obsługa jaka można sobie wymarzyć. Następne rocznicę i inne uroczystości rodzinne powtórzymy właśnie tam. Polecam z całego serca. Wioletta

  3. Luna ★★★★★

    Miałam komunie mojego synka bardzo mi się podobało miło było i sympatycznie. Właścicielka była sympatyczna i bardzo miła . Obsługa była miła i obsługiwała gościom . Polecam ten lokal w 100% . Jedzenie mają super bardzo smaczne . Goście wychwalali ze wychodzili najedzeni . Przychudzcie i zamawiajcie w tym lokalu przyjęcia Polecam .

  1. Paulina Płocheć ★★★★★

    Bardzo polecam restauracje jest bardzo miła atmosfera oraz obsługa gości jest wspaniała a szefową jest najwspanialsza można się z nią godadac i porozmawiać jest bardzo uprzejma jedzenie jest bardzo smaczne. Jestem bardzo zadowolona z przyjęcia jakie mogłam zrobić w tej restauracji. Szefowa bardzo podchodzi dobrze do zorganizowania przyjęcia żeby było wszystko wspaniałe zrobione i zorganizowane

  2. Robert Gębal ★★★★★

    W dniu wczorajszym (8 stycznia) organizowaliśmy przyjęcie z okazji Chrztu. Była to przyjemność przed duże P - właścicielka (Pani Bogumiła) zorganizowała wszystko perfekcyjnie, począwszy od przedstawienia ciekawej propozycji menu (które można swobodnie modyfikować), poprzez piękne przygotowanie sali, a na przygotowaniu przepysznych posiłków kończąc. Kontakt z Panią właścicielką przed organizacją i w trakcie przyjęcia bezproblemowy - mogliśmy spotkać się osobiście, jak i porozmawiać telefonicznie, gdy pojawiły się pytania. Przyjęcie bez żadnych zastrzeżeń - goście bardzo chwalili przygotowanie posiłki, co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Nasze mamy wysoko oceniły jakość podawanych posiłków, a kto bardziej, niż one, zna się na kuchni domowej? :). Obsługa super - Pan i Pani, którzy się nami zajmowali, regularnie uzupełniali napoje, a także dbali o to, byśmy na bieżąco mieli dostęp do herbaty, czy kawy. Toalety bardzo zadbane, co także jest dużym plusem. Bardzo spodobało nam się także to, że po zakończonym przyjęciu, jedzenie zostało spakowane przez obsługę - my nie musieliśmy tego robić. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług restauracji. My na pewno jeszcze nie raz skorzystamy. W imieniu własnym, jak i gości, ślicznie Państwu jeszcze raz dziękujemy za wczorajsze przyjęcie! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Calvados?

Restauracja Calvados znajduje się przy Fabryczna 5A, 20-301 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Calvados?

Można skontaktować się z Restauracja Calvados pod numerem +48 510 122 207

Jak można dotrzeć do Restauracja Calvados?

Do Restauracja Calvados można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements