Opinie

  1. Paulina Jagiełło ★☆☆☆☆

    Kręci sie wielka kula kurczaka jednak nei mzona wziac kebaba tylko z kurczakiem . Nawet dla małych dzieci wyjątkow nie ma . Pani z obsługi skrzywiona mina . Zero zrozumienia dla klientów.

  2. Tomasz ★☆☆☆☆

    Zamówione mega rollo z samym mięsem i sosem czosnkowym. Długość rolki odpowiednia, jednak ilość mięsa odpowiadała takiej jaką się dostaje zamawiając dużego kebaba w innej sieci, a nie kebaba 50 cm. Sosu była zaledwie kropelka. Nigdy więcej.

  3. Sylwia R ★★★★☆

    Mięso smaczne, wielkość porcji bez zarzutu. Kolejki są zawsze, więc 20 min czekania to standard. Daje minus za słabą sałatkę m: brak vinegret, 1 kawałek pomidora, sera, papryki i aż 2 oliwki. Pomyślcie o elektronicznych numerkach bo tłum ludzi stojących poza lokalem nie słyszy ;)

  1. Buzzilla ★★★★★

    Albowiem wprost chociaż na zamówienie czekało się 20 minut to czas dłużył się jakbym był na dworcu głównym i czekał na pociąg do Olsztyna. Mięso z kurczaka idealne, wołowina sucha jak na Atakamie, a surówka gorzka jak czekolada 99% kakao, jednak wszystko komponowało się wręcz perfekcyjnie i czuło się to kebabowe niebo w gębie. Obsługa była bardzo kulturalna jak na te czasy, lecz powolna jak leniwiec zwisający w drzewa. Czipsy Pringles sause BBQ bardzo smaczne, a czekolada MrBeast’a bardzo droga jak na swoją jakość i ilość. Ogólnie polecam to miejsce i uważam, że to ex aequo z klopsikami z Ikei. Bardzo serdecznie polecam to miejsce na obiad w galerii handlowej Skende Shopping

  2. x ★☆☆☆☆

    Niegdyś ten kebab mi smakował dlatego będąc przy okazji w galerii handlowej chciałem porównać smaki co do wcześniejszych doznań, zamówione zostały dwa rolki, będąc pierwszym klientem, czekałem na kebaby 15 minut - jak a fast food to naprawdę za długo, tym bardziej w galerii. Nie podobał mi się sposób podania,brak tacek czy czegokolwiek Sama konsystencja pity nieprzyjemna, sam kebab jest niedoprawiony totalnie, brak smaku, cena nie adwkwatna do jakości, kurczak podłej jakości. Sosów nie ma wręcz, W lokalu muzyka gra za głośno, w lokalu jest brudno, stoliki również, brak nawet śmietnika w lokalu Zjadłem w życiu wiele kebabów jednak nigdy żaden lokal zarówno smakowo jak i organizacyjnie tak mnie nie zawiodl. Sugeruje omijać, lepiej zjeść hot dogi w ikei

  3. Adrian Olichwirowicz ★★☆☆☆

    Kebab mega rollo, jakiś żart, zlepek tortill, suche, mięso znikome, w dodatku najgorszy "pasztet" jaki jadłem, bardzo złej jakości kulka mocy. Na zdjęciu przekrój kebaba - mówi chyba wszystko.cena 3 dychy za to to też gruba przesada. Nie polecam

  1. No Name ★☆☆☆☆

    Lipa, zwykle frytki dla dziecka okazały się stare. Obsługa zagraniczna co samo w sobie nie jest niczym złym ale zamówienie 89 okazało się zbyt trudne do wymówienia i żona czekała 30min zamiast 5min na odebranie :)

  2. Krecik PL ★☆☆☆☆

    Kiedyś był to naprawdę dobry kebab, dzisiaj wziąłem MEGA ROLLO 50 cm i się bardzo zawiodłem, kebab miał 40 cm .... do tego więcej zawiniętej pity w środku niż mięsa i surówki !!! A i widok mięsa wyciąganego z pod lady i odgrzewanie go w mikrofali też nie zachęca ;c

  3. Natalia Pietroń ★☆☆☆☆

    Kiedyś był to wg nas najlepszy kebab w Lublinie. Obecnie straszny zjazd z jakością. Mega rollo nie ma już 50cm tylko 40cm (mąż zmierzył bo jakiś mały się ten kebab wydawał). Kupowanie mięsa wieczorem tuż przed zamknięciem skutkuje rewelacjami żołądkowymi przez cały następny dzień - nie chcę wiedzieć, jak stare było to mięso. Smak też już nie ten sam, nie różni się niczym od najzwyklejszego kebaba z budy. Na ten moment najlepszy kebab w Lublinie to Piri Piri. Sorry, ale zmiana źródła kupowania mięsa to był beznadziejny pomysł. Nie polecam.

  1. average2beast ParagonTM ★☆☆☆☆

    Do tej pory nie było problemów i zawsze zamawiałem mega Rollo, niestety ktoś odebrał moje zamówienie i w nagrodę poza czekaniem dostałem smutne Rollo o kiepskim smaku i zawijane tak aby ukryć małą ilość mięsa i surówki... Od tej pory nie polecę już tego miejsca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zahir Kebab?

Zahir Kebab znajduje się przy Aleja Spółdzielczości Pracy 86, 20-147 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?

Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 459 566 620

Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?

Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements