Opinie

  1. Snoow ★★★★☆

    Jedzenie nic specjalnego. Odgrzewane w mikrofalówce

  2. Maciej Kwiatkowski ★★★★★

    Po przylocie na lotnisko Lublin byliśmy bardzo głodni i dosłownie 5 minut drogi od lotniska znaleźliśmy ten lokal z pysznym polskim jedzeniem. Lokal nastawiony na jedzenie na wynos ale też są dwa małe stoliki aby zjeść na miejscu. Oprócz tego że zjedliśmy smaczne zupy to również wyśmienicie smakowały naleśniki, placki ziemniaczane w sosie grzybowym oraz kluski z mięsem. Do tego świeże i wyśmienite surówki. Polecam

  3. Robert B. ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie. Oczywiście wszystkiego nie próbowałem. Moje faworyty to kluski kudłate, pierogi pizza, krokiety gyros i kebab, smaczne surówki, mielony, ozorki. Jest możliwość zjedzenia na miejscu przy dwóch stolikach. Bardzo duży wybór gotowych posiłków.

  1. Barbara Podolska ★☆☆☆☆

    Pierogi polecane przez znajomą, dwukrotnie zakupiłam z dodatkiem długiego włosa.Ochota na zjedzenie minęła.Więcej nie zakupię. Odradzam !!!

  2. Ada Daaa ★★★☆☆

    Dzisiaj pierwszy raz kupiłam pierożki ,zachwalane przez znajomą , muszę przyznać że dobre ale niestety w jednym z pierogów znalazłam oczywiście jedząc kawałek białego szkła jakby od duralex talerz itp.... dlatego 3 gwiazdki bo pierogi dobre,niech panie pomyślą co robią a panie to też mogłyby być bardziej usmiechniete

  3. Łukasz ★★★★★

    Bardzo smaczne obiady domowe. Jestem stałym klientem od początku działania firmy... Pamiętam pierwsze zakupy w budce przed Kauflandem :)

  1. Rafał Tota ★★★★★

    Obsługa bardzo miła. Pierogi smaczne. Ceny również zachęcają.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Galeria Smaków?

Galeria Smaków znajduje się przy tel. 795 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Galeria Smaków?

Można skontaktować się z Galeria Smaków pod numerem +48 795 999 273

Jak można dotrzeć do Galeria Smaków?

Do Galeria Smaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements