Opinie

  1. Hieronimczukk ★★★★★

    Najbardziej polecam! instruktorzy bardzo cierpliwi profesjonalni i potrafią wszystko super wytłumaczyć, Atmosfera na jazdach była super, bez wywoływania presji na kursancie co tylko pomagało w nauce. Idealne dopasowanie do dyspozycji kursanta i bardzo sprawnie poszedł kurs, na teorii dostajemy książkę i aplikację która pozwoli przybliżyć nam wygląd egzaminu, i przygotować nas w 100% Wystarczy mieć chęci i czas na naukę Polecam!

  2. Yuliia Yatsenko ★★★★★

    Najlepsza szkoła jazdy którą znam, bardzo miłe podejście do uczniów. Jeżeli coś ci się nie uda, instruktor spokojnie Ci to wyjaśni i zawsze cię będzie wspierać. Jeżeli ktoś mnie zapyta, gdzie może zrobić prawo jazdy, podam nazwę tej szkoły. Polecam ❤️

  3. Rafał Patrzykowski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam ! Atmosfera koszmarna instruktor Bartek nerwowy i wulgarny !! Z edukacją młodych kierowców oraz merytorycznym przekazywaniem wiedzy ten „instruktor” nie ma nic wspólnego - tylko wulgaryzmy i obelgi, zachowuje się jak by ta praca była za karę , brak cierpliwości. Jeśli chodzi o jazdy to tylko raz w tygodniu 2 h , więc kurs w tym tempie trwa stanowczo za długo. Sposób ustalania terminów jazd niezrozumiały - propozycję jazdy dostaje się dzień wcześniej, jeśli nie pasuje tracisz kolejkę. Jeśli planujesz nauczyć się jeździć w normalnych warunkach - nie idź tam! Nie polecam !!! Jeśli uważa Pan, że stosowanie słownictwa typu „nie napierd….. tak tymi biegami” jest merytoryczne i edukacyjne to współczuję Pana kursantom. Relacja córki jest taka jaka była atmosfera podczas kursu. Nikt nie oczekuje rozpieszczania, ale normalności bez prostactwa i chamstwa. Ogólnie można tylko żałować, że do was trafiliśmy - stracony czas i pieniądze!. NB córka wyrobiła się w 2,5 m-ca tylko dlatego że pojechała 3 razy do Barlinka po 5 godzin - to też nie jest do końca ok.

  1. Julia Ćwik ★★★★★

    Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Atmosfera była niesamowicie przyjazna i bez stresu, a instruktorzy cierpliwi i zawsze pomocni. Każda jazda była nie tylko nauką, ale też przyjemnością. Czułam się wspierana od początku do końca. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, na pewno wybrałabym tę szkołę ponownie!

  2. Kacper Kacper ★★★★★

    Najlepsza szkoła nauki jazdy w całym zachodniopomorskim! Super podejście do ucznia, a przede wszystkim spokój. Polecam z całego ❤️!

  3. xkacperx ★★★★★

    Najlepsza szkoła jazdy w Goleniowie polecam

  1. Ewa Pawlik ★★★★★

    Najlepsza szkoła w Goleniowie,cierpliwi,mili, super atmosfera, ciekawe wykłady,profesjonalizm.Polecam tą szkołę za miłe podejście do kursantów, elastyczność do godzin nauki. Gorąco polecam. Pozdrawiam

  2. Zuzanna Zaremska ★★★★★

    Bardzo polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?

Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów znajduje się przy Jana Matejki 20 D/7, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?

Można skontaktować się z Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów pod numerem +48 608 321 183

Jak można dotrzeć do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?

Do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements