Najbardziej polecam! instruktorzy bardzo cierpliwi profesjonalni i potrafią wszystko super wytłumaczyć, Atmosfera na jazdach była super, bez wywoływania presji na kursancie co tylko pomagało w nauce. Idealne dopasowanie do dyspozycji kursanta i bardzo sprawnie poszedł kurs, na teorii dostajemy książkę i aplikację która pozwoli przybliżyć nam wygląd egzaminu, i przygotować nas w 100% Wystarczy mieć chęci i czas na naukę Polecam!
Opinie
-
Hieronimczukk ★★★★★
-
Yuliia Yatsenko ★★★★★
Najlepsza szkoła jazdy którą znam, bardzo miłe podejście do uczniów. Jeżeli coś ci się nie uda, instruktor spokojnie Ci to wyjaśni i zawsze cię będzie wspierać. Jeżeli ktoś mnie zapyta, gdzie może zrobić prawo jazdy, podam nazwę tej szkoły. Polecam ❤️
-
Rafał Patrzykowski ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam ! Atmosfera koszmarna instruktor Bartek nerwowy i wulgarny !! Z edukacją młodych kierowców oraz merytorycznym przekazywaniem wiedzy ten „instruktor” nie ma nic wspólnego - tylko wulgaryzmy i obelgi, zachowuje się jak by ta praca była za karę , brak cierpliwości. Jeśli chodzi o jazdy to tylko raz w tygodniu 2 h , więc kurs w tym tempie trwa stanowczo za długo. Sposób ustalania terminów jazd niezrozumiały - propozycję jazdy dostaje się dzień wcześniej, jeśli nie pasuje tracisz kolejkę. Jeśli planujesz nauczyć się jeździć w normalnych warunkach - nie idź tam! Nie polecam !!! Jeśli uważa Pan, że stosowanie słownictwa typu „nie napierd….. tak tymi biegami” jest merytoryczne i edukacyjne to współczuję Pana kursantom. Relacja córki jest taka jaka była atmosfera podczas kursu. Nikt nie oczekuje rozpieszczania, ale normalności bez prostactwa i chamstwa. Ogólnie można tylko żałować, że do was trafiliśmy - stracony czas i pieniądze!. NB córka wyrobiła się w 2,5 m-ca tylko dlatego że pojechała 3 razy do Barlinka po 5 godzin - to też nie jest do końca ok.
-
Julia Ćwik ★★★★★
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Atmosfera była niesamowicie przyjazna i bez stresu, a instruktorzy cierpliwi i zawsze pomocni. Każda jazda była nie tylko nauką, ale też przyjemnością. Czułam się wspierana od początku do końca. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, na pewno wybrałabym tę szkołę ponownie!
-
Kacper Kacper ★★★★★
Najlepsza szkoła nauki jazdy w całym zachodniopomorskim! Super podejście do ucznia, a przede wszystkim spokój. Polecam z całego ❤️!
-
xkacperx ★★★★★
Najlepsza szkoła jazdy w Goleniowie polecam
-
Ewa Pawlik ★★★★★
Najlepsza szkoła w Goleniowie,cierpliwi,mili, super atmosfera, ciekawe wykłady,profesjonalizm.Polecam tą szkołę za miłe podejście do kursantów, elastyczność do godzin nauki. Gorąco polecam. Pozdrawiam
-
Zuzanna Zaremska ★★★★★
Bardzo polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?
Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów znajduje się przy Jana Matejki 20 D/7, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?
Można skontaktować się z Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów pod numerem +48 608 321 183
Jak można dotrzeć do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów?
Do Szkoła Nauki Jazdy Paweł Wojtyła - Goleniów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku