Opinie

  1. Anna ★★★★★

    Pani Doktor dbająca o komfort pacjenta dziecięcego i dorosłego :) Cierpliwa. Doradzi, co warto by zrobić w pierwszej kolejności. Wizyty są bezstresowe :) Polecam!

  2. Iwona Kopczyńska ★★★★★

    Pani Doktor i Pani, która asystuje to mega zgrany zespół. Naprawdę ich komunikacja jest bezbłędna i na najwyższym poziomie. Muszę przyznać, że nie zdalalam sobie sprawy z tego, jak ten aspekt wplywa na komfort wizyty. Zdecydowanie polecam!

  3. Kasia Xyz ★☆☆☆☆

    Bardzo ładny, czysty gabinet i świetna Pani asystentka, natomiast Pani stomatolog zrobiła mi krzywą licówkę znacznie krótszą od zęba obok. Sama widziała, że to nieudany zabieg. Moje dwie znajome też zrezygnowały i tej Pani. Nie polecam.

  1. Goog leUser ★★★★★

    Niestety... Opinie Google mają jedną wadę - nie są do końca miarodajne, ponieważ maja tylko pięciostopniową skalę ocen :) Należy się więcej :) Po kilkunastu latach przerwy od "stomatologii" zostałem zmuszony do interwencji dentysty. Opinie wskazujące średnią 5.0 są jak najbardziej uzasadnione! Po pierwszej wizycie jestem mega zadowolony i pozytywnie zaskoczony. Poziom usługi jaki i opieki podczas wizyty potwierdza pełen profesjonalizm dr Szymańskiej. Z asystentką pani doktor tylko przeplata się dłońmi podczas zabiegu, zrozumienie bez słów. Wywiad, porada i rozplanowanie kolejnych wizyt, których raczej nie miałem nigdy w notatniku realizacji... zostaną zrealizowane :) Po takiej wizycie chce się wracać. Polecam z pełnym przekonaniem. Do zobaczenia :)

  2. B L ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowolone z dzisiejszej wizyty. Pani Barbara ma świetne podejście do dzieci. Moja 4 letnia córka wyszła z uśmiechem od ucha do ucha- a to była jej pierwsza wizyta podczas której miała plombowanego ząbka, Ani jednej łezki ani jednego słowa, ze coś zabolało. Rewelacja !!!! Termin tez znaleziony bardzo nam odpowiadający, przyjęte byłyśmy bardzo punktualnie. Polecamy wszystkim

  3. Sylwia Grzybowska ★★★★★

    Naprawdę polecam z całego serca . Jestem bardzo zadowolona. Dziś to była moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia . To napewno . Serdecznie polecam. . . Pani Doktor przemilaaa:-*

  1. Monika Przepłata ★★★★★

    Byłam dzisiaj pierwszy ale na pewno nie ostatni raz :) Gabinet godny polecenia. Pani Doktor przesympatyczna, bardzo delikatna, cierpliwa i przede wszystkim wspaniały stomatolog, poziom czystości idealny. Wszystko dokładnie wytłumaczone, niestety nie spotkałam się nigdzie z tak profesjonalnym podejściem, za co bardzo dziękuje. Jednym słowem wspaniała kobieta. Polecam z całego serca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska?

Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska znajduje się przy Glinki 101a, 85-861 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska?

Można skontaktować się z Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska pod numerem +48 692 179 176

Jak można dotrzeć do Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska?

Do Dentysta Bydgoszcz Glinki - Barbara Szymańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements