Opinie

  1. Miłosz ★★★★☆

    Jest ok! Zwykle jak tu trafiam to jest dość ponuro (mało ludzi, mało obsługi i jakiś taki średni klimat), ale chyba po prostu mam taki fart. Znam bardziej urokliwe schroniska, ale tutaj absolutnie niczego nie brakuje - można zjeść, można wypić solidną mocną kawę itp. Muzyka jest nie w moim klimacie (gra biesiada i discopolo), ale to też tylko indywidualne gusta…

  2. Paweł Sitkiewicz ★★★★☆

    Miejsce godne polecenie dla wędrowca - jest wszystko to co potrzeba, obsługa jest miła a szczególnie godna polecenia była szarlotka w bufecie. Wydaje się że można by było poprawić nieco pokoje i to nie dużym kosztem - wystarczyłoby je pomalować i to by znacząco poprawiło komfort przebywania. Dlatego 4 gwiazdki a nie 5.

  3. Smakuj Góry ★☆☆☆☆

    Rozczarowanie roku... Wchodząc do schroniska, zauważyłem w menu danie którego nie serwuje się tutaj codziennie - rolada, śliżki i modro. Niestety - danie nadające się do zwrotu na kuchnię. Kluski niedogotowane!, które absolutnie nie powinny wyjść do klienta (zdjęcie wnętrza), rolada z mięsa wieprzowego o bardzo niskiej jakości doprawiona nieakceptowalną ilością pieprzu i zimna w środku, co również dyskwalifikuje to danie. Całość uzupełniała breja szumnie nazywana sosem, która w istocie była wodnym roztworem mąki z dodatkiem jakiegoś polepszacza smaku. Autor tego dania powinien rozważyć zmianę profesji - kuchnia jest miejscem dla ludzi, dla których jedzenie jest sztuką i pasją. Jedynie widok przecudowny - dobrze, że tutejsza kuchnia w niego nie ingerowała...

  1. Izabella ★★☆☆☆

    Zarezerowalismy nocleg na stożku z nadzieją miłego spędzenia wieczoru po górskiej wędrówce. Pokoje na zdjęciach na stronie schroniska wyglądają bardzo przytulnie, szczególnie 2os z łazienką-takie zarezerowalismy. Miały być w nich normalne łóżka, jak na zdjęciach. W rzeczywistości były piętrowe, do tego tak skonstruowane, że chcąc wstać z dolnego łóżka uderzało się głową o metalową konstrukcję łóżka górnego. Mega niebezpieczne, szczególnie dla dzieci. Zaznaczam, że mam 168cm wzrostu, więc nie jestem zbyt wysoka, a i tak nie byłam w stanie siedzieć na dolnym łóżku bez dotykania głową metalowej ramy górnego. Dodatkowo sala restauracyjna jest zamykana o godz.20.00, więc nie mieliśmy nawet gdzie usiąść wieczorem, zagrać i porozmawiać. Woda w łazience nie dość, że jest letnia to ciśnienie jest tak słabe, że można zapomnieć o umyciu głowy przy dłuższych włosach. Zamieszczam zdjęcia tego łóżka, na którym można ściągnąć sobie skalp wstając. Ma ono kilka poprzecznych stalowych wzmocnień ostrych na końcach jak trzon siekiery. 240 zł za ten pokój od 2 osób, to lekka przesada. Okazało się, że obsługa nie jest w stanie dać nam innego pokoju z normalnymi łóżkami, bo wszędzie są piętrowe, mimo że w galerii na stronie mają pokazane pokoje w lepszym standardzie. Owszem mogli nam zmienić pokój na jeden wspólny z iedna łazienka, ale nie po to rezerwowaliśmy i potwierdzaliśmy DWA pokoje 2 os, zeby wylądować w jednym, tym bardziej, że dwojka z nas lubi chodzić spać o 22, a pozostala około północy. Poza tym to nie zamawiający powinienem się tłumaczyć, a schronisko, które ma zupełnie inne zdjęcia na swojej stronie, a zupełnie inny standard oferuje. Na pewno nikt też nie informował przy rezerwacji, że po godz.20 nie można już korzystać z sali przy barze i ze nie ma żadnego miejsca wewnątrz budynku, aby wspólnie spędzić wieczór przy stole. Myślę, że najwyższa pora umieścić takie info na stronie i na pewno zaktualizować zdjęcia pokoi.

  2. Barbara B ★★★★☆

    Schronisko ze stuletnim stażem. Piękne miejsce. Można dotrzeć kolejką lub wejść szlakiem, jest kilka do wyboru. Podejście dość ostre bo jak sama nazwa góry wskazuje jest kształtu stożka i na krótkim odcinku trzeba zdobyć wysokość. My szliśmy niebieskim szlakiem od Wisły Dziechcinki, przez Krzakoską Skałę gdzie znajduje się piękny punkt widokowy z ławeczką. Podczas wędrówki towarzyszył nam przepiękny widok ośnieżonych Tatr. Cała trasa to 17km, szliśmy z sześciolatką i wszystko zajęło nam 6h z czego ok 40min spędziliśmy w schronisku (a raczej obok bo przy pięknej pogodzie warto siedzieć na zewnątrz i napawać się widokiem.

  3. Robert Duda ★★☆☆☆

    Schronisko pięknie położone klimatyczne i to tyle. Jeśli chodzi o warunki to woda zimna jak lód więc kąpiel to porażka po 8 godzinach marszu. Po zgłoszeniu do obsługi - info że należy poczekać 10 minut i będzie ciepła woda po 15 minutach dalej lodowata bez komentarza( zaznaczam że byliśmy z żoną w niedzielę wieczorem ok 18.00 a z prysznicy można korzystać po 17.00. Jeśli chodzi o posiłki to już przesada kiełbasa śląska z cebulką 20PLN kiełbaska długość 12 cm i dwie cienkie kromeczki chleba porażka !! Byłem w różnych schroniskach na szlaku beskidzkim i to uważam za najsłabsze zwłaszcza że za nocleg za w/w warunki należy zapłacić 160PLN za dwie osoby .

  1. Ewelina Grabowska ★★★★☆

    Schronisko bardzo ładnie położone i całkiem klimatyczne. Ale niestety po godzinie 19 woda w prysznicu ledwo letnia. Po całodniowym trekingu chciało by się krótkiego ale ciepłego prysznica. Obsługa zapewniała ze od 18 będzie ciepła. Światło w toalecie raz się zapala, raz nie. Wieczorem wchodziłam z latarką bo inaczej byłoby ciężko. A jeśli chodzi o wrzątek to niestety z bemara to wrzątek nie był, herbata bardzo słabo zaparzona. Dobrym pomysłem byłoby gdyby czajnik udostępnić turystom, nawet przy ladzie ale żeby kiedy się chcę zaparzyć sobie herbatę. Są tez schroniska które nie zamykają sali, dzięki czemu dostęp do wrzątku mógłby być 24 h . Generalnie było miło ale można coś ulepszyć. Ps. Szarlotka bardzo dobra

  2. Barbara Klocek ★☆☆☆☆

    Jedzenie mają tragiczne. Odgrzewane naleśniki, kwaśnica to pomyja. Obsługa w pół ukrainska nie zna standardów miłej obsługi. Klimat słaby to mało powiedziane. Jeśli planujecie się tu zatrzymać to naprawde tylko zróbcie to z konieczności.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Schronisko PTTK Stożek?

Schronisko PTTK Stożek znajduje się przy Turystyczna 19, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Schronisko PTTK Stożek?

Można skontaktować się z Schronisko PTTK Stożek pod numerem +48 603 414 603

Jak można dotrzeć do Schronisko PTTK Stożek?

Do Schronisko PTTK Stożek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements