Świetne miejsce na sushi burgery – pyszne, świeże i w naprawdę dobrych cenach. Obsługa bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Chętnie tu wracam, zwłaszcza że mają fajne promocje przez cały tydzień. Zdecydowanie warto zajrzeć!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★★★★★
-
Szymon Tarabura ★★★★★
Bardzo dobre sushi, równie dobre jak i nie lepsze w stosunku do drugiego lokalu (Cieszyn). Sam lokal jest niczym niewyróżniającym się pasażem, jednak klimat w środku jest przyjemny! Polecam!
-
B B ★★★★★
Sushi jest rewelacyjne. Chodzę tam od dłuższego czasu. Zawsze polecam. Każdy szef kuchni ma swój niepowtarzalny smak. Mam jedno zastrzeżenie. Mam wrażenie już któryś raz z kolei,że wasabi i imbir sa przełożone od poprzedniego klienta. Bo jak to jest możliwe,że mają w sobie resztki jedzenia? Jeśli jeszcze raz przydarzy mi się taka sytuacja to naprawdę z bólem serca zrezygnuję z wizyt w tym fantastycznym lokalu. Jadłam w różnych miejscach ale tutaj jest najsmaczniej.
-
Monika Laska ★★★☆☆
Obsługa ok, ale pani, która nas obsługiwała nie wspomniała, że czas oczekiwania na dania to pół godziny na zupę i drugie pół na kolejne danie. Klimat słaby mały namiot słychać jak każdy rozmawia.Wracając do jedzenia zamówiliśmy 2 zupy tom tym z krewetką fajna lekka pikantna zupa.Kolejna to wietnamska zupa Photo z kurczakiem smakuje jak taki delikatny rosół z warzywami i kawałkami mięsa mięso twarde żylaste niewiem nie znam się na kuchni Wietnamskiej może takie jedzą. Na drugie danie ja jadłam sajgonki z wieprzowiną ładnie przyrządzone dobry sos ogólnie fajne.Mąż jadł tonkatsu to 2 kotlety zaś twarde z ziemniaczkami i sosem.Najlepsze z tego były ziemniaczki.Ogólnie nie zachwyciło mnie na tyle, aby jadać tam co chwile.Sam czas oczekiwania jest długi i zgadza się jak ktoś juz wspominal w komentarzach, że pierwsze robią dania na wynos. Poza tym ludzie nie są obsługiwani po kolei. Przyszly 2 pary po nas i jedna z nich dostala danie szybciej niż my.Dlatego oceniam ich na 3+.
-
Mateusz Holko ★★★☆☆
Zarezerwowaliśmy uprzednio stolik z obawy na dostępność, nie było takiej potrzeby, ponieważ mimo piątkowego wieczoru gości nie było zbyt wiele. Okolica niezbyt ciekawa. Sam lokal, a właściwie jego zewnątrz bo stoliki są na tarasie, trochę zaniedbane, usiedliśmy przy stoliku, który się kołysał co już przeszkadzało w jedzeniu i mogło skończyć się rozlaną zupą. Zupa kokosowo-krewetkowa dość pikantna, zaś z łososiem smaczna i przypominająca rosół. Przy zestawie solo zdaliśmy się na wybór obsługi lokalu, ta nie robiła zbyt dobrego wrażenia, rolki natomiast zależnie od gustu - niektóre przypadły, inne zaś nie. W sumarycznym rozrachunku smacznie ale raczej będąc tutaj szukałbym czegoś innego - lepszego. Personel chyba nie jest kontrolowany przez szefostwo, nie ma też kamer - swobodnie spożywają składniki oraz piwo za ladą. Przy próbie płatności kartą natrafił się problem z połączeniem terminala oraz internetu - trzeba było zdać się na kod BLIK. Na plus, że były na zewnątrz kocyki dla ciepłolubnych :)
-
Наталія Парфенюк ★★★★★
Dziękujemy serdecznie SushiMy za pyszności :) Zamawialiśmy usługę cateringową dla naszej firmy i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości produktów i zaproponowanych potraw (sushi, sałatki, danie na gorąco, zupa). Potrawy były przepyszne, atrakcyjnie podane i spełniły nasze oczekiwania. Wszystko było przywiezione na czas, obsługa na najwyższym poziomie, dużo pysznego i głownie różnorodnego jedzenia. Na pewno jeszcze wrócimy żeby naprawdę pysznie zjeść. Polecamy dla wszystkich!
-
Wojciech Rosegnal ★★★☆☆
Jedzonko smaczne. Miejsce pozostawia trochę do życzenia, nie jest ani ciepło, ani dość czysto. Jako takeaway jest super. Wszystko pięknie przybrane. Natomiast gdybym miał ocenić czystość i schludność lokalu, to byłoby to 2. Mamy nadzieję, że będzie lepiej, widać, że klientów jest sporo. Będziemy zamawiać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SushiMY?
SushiMY znajduje się przy Sternicza 22C, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SushiMY?
Można skontaktować się z SushiMY pod numerem +48 882 845 090
Jak można dotrzeć do SushiMY?
Do SushiMY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku