Niestety dzisiaj negatywna ocena. Zamówiliśmy z mężem zestaw sushi, makaron udon. Losos w sushi był tak wysuszony, że nie dało się go pogryzc, twardy suchy, jak guma. Sushi dojechało bardzo zimne, mimo że niektóre rolki były na ciepło. Kurczak w makaronie również przeciągnięty do tego stopnia, że dziecko nie dało rady zjeść. Coś ewidentnie poszło nie tak tym razem. O ile dotychczas nie było uwag, często korzystaliśmy z usług tej restauracji to tym razem jestem podwójnie zawiedziona bo reklamacji również nie rozpatrzono. Telefonu nie odbierano a na wiadomość restaurację nie odpisała.
Zdjęcia
Opinie
-
Alex ★☆☆☆☆
-
Kornelia Sekuła ★★★★★
Poprzednie miejsce było zdecydowanie przyjemniejsze jednakże shusi pozostaje na nieziemskimi poziomie
-
KaSLiK ★★★★★
Mega...jadłem w kilku miejscach. Tutaj czuć, że zrobione jest porządnie i świeżo. Zamówiliśmy dwa zestawy, jedno standardowe a drugie w tempurze. Dwa naprawdę smakowały. Jak miałbym sie jedynie przyczepić to do piw. Szkoda, że zamawiane jest bliskie daty przydatności co czuć w smaku. Tutaj natomiast sushi i klimat ma grać główne skrzypce i Tutaj to się udało
-
Magda Morrissey ★★★★★
Pyszne sushi, szczegolnie polecam z zestawu Fusion Maki, sa wysmienite. Poza tym bardzo nam milo bylo ze mozna wejsc z pieskiem. Po prostu trzeba wstapic I sie zachwycic smakami.
-
Miłosz Filip ★★★★★
Niezwykłe miejsce i genialne sushi. Do tego bardzo smaczne dania główne. Jedzenie podane w wyjątkowy sposób. Nowa siedziba restauracji zapewnia klimat jakiego oczekujemy. Stoliki są również na tarasie skąd rozciąga się widok na zachodnią część Puław. Miejsce warte odwiedzenia.
-
Barbara Konna ★★★★★
Sushi wyśmienite. Najlepsza japońska restauracja w której byłam. Porcję są dosyć spore i zawsze się najadam. Jeśli nie umiesz jeść pałeczkami, bez problemu możesz poprosić o sztućce. Jest kącik do zabaw dla dzieci. Obsługa bardzo miła. Idealne miejsce na spotkania rodzinne lub ze znajomymi
-
Bondix tag ★★★★☆
Nie przepadam za sushi, to nie jadłem, wziąłem wołowinę na ostro, znajomi jedli sushi.. cenowo mocno średnio, trochę się to sushi rozpadało. Jednak dalej, kolega zamówił zupę, nie dostał xD proszę spojrzeć na moje zdjęcie, w daniu za 34zł - najwięcej miałem ryżu, dosyć dobrej jakości, parę wiórków wołowiny (tak to na pewno nie powinno wyglądać!), mini kulka kiełków, sosik w miarę dobry, danie no szczerze 6/10, malutka porcja, byłem najedzony, bardziej to porcja 1/2 a nie cała, czyli też drogawo! małe piwko 14zł jeszcze by uszło, jadam w wielu miejscach w polsce - bardzo średnio...
-
Bartosz S ★★★★☆
Ładny lokal z dobrym jedzeniem. Przyszliśmy na obiad zjeść jakieś smaczne danie azjatyckie. Kilka stolików zajętych, ale miejsce spokojnie się znalazło. Na minus obsługa i forma jak zostaliśmy powitani a mianowicie podeszła kelnerka, położyła 2 karty menu i sobie poszła. Ani be ani me. Nie tego się spodziewałem po wejściu i pozytywnych wrażeniach wizualnych. Na szczęście druga kelnerka u której składaliśmy zamówienie już miała lepszy customer service, poinformowała nas dodatkowo o wydłużonym czasie oczekiwania na dania ciepłe. Piwo IPA przepyszne, drink też całkiem całkiem. Dania główne dobre, ładnie podane, ale nie zapamiętam ich jako coś wyjątkowego. Lokal godny polecenia. Przyjdźcie i sami oceńcie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Garden Puławy?
Sushi Garden Puławy znajduje się przy Centralna 17, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Garden Puławy?
Można skontaktować się z Sushi Garden Puławy pod numerem +48 818 877 988
Jak można dotrzeć do Sushi Garden Puławy?
Do Sushi Garden Puławy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku