Opinie

  1. Miłosz “Hetman” Hetmańczyk ★☆☆☆☆

    Pierwotny czas dostawy wynosił do 1 godziny, dlatego zdecydowałem się na zamówienie z tej restauracji. Po 2 godzinach sushi wciąż nie dotarło, a w aplikacji widniał status „w trakcie przygotowywania”. Po kontakcie z restauracją usłyszałem kolejno 40 minut, potem 15 minut, jednak jedzenie dotarło znacznie później. Sushi było jakościowo bardzo przeciętne, a nie zaproponowano żadnej rekompensaty. Zamówienie było na wigilijkę, więc musiałem świecić oczami przed głodnymi ludźmi, opierając się na błędnych informacjach z restauracji. Duże rozczarowanie.

  2. Natalia ★★★★★

    Ulubione miejsce na sushi. Bardzo dobre i świeże składniki, miła i pomocna obsługa ☺️

  3. Iwona Zdrach ★☆☆☆☆

    W dniu wczorajszym byliśmy obchodzić urodziny w Sushi Tai wszystko było umówione wcześniej jak i tort który miałam przywieźć sama. Kawę podano o godzinie 17 natomiast tort po moim czterokrotnym upomnieniu podano po godzinie 17.25 gdy już większość gości kawę wypiła albo czekali i mieli zimną. Stało się tak dlatego bo na sali był tylko jeden kelner który obsługiwał nas, pozostałych gości, donosił karty, napoje i jedzenie oraz zbierał zamówienia. Chłopak naprawdę sobie żyły wypruwał a nie miał z nikąd żadnej pomocy. Finalnie po zdmuchnięciu świeczki tort na talerzach otrzymaliśmy o godzinie 18 !!!!!!! Czyli na położenie gotowego przywiezionego tortu na talerzach czekaliśmy godzinę, na pokrojenie 12 kawałków ! Co do dań wszystko było na szybko jakby kucharz nie wyrabiał, inni goście którzy przychodzili z zewnątrz sami chodzili po karty i po ponad godzinie upominali się o jedzenie. Ogólnie w restauracji panowała nerwowa atmosfera. Jeśli chodzi o samo jedzenie które nie raz tam jadłam i zawsze było ok to tym razem na każdym zamówieniu było coś nie tak, albo zbyt spieczone panko które było po prostu twarde, przesuszony łosoś, albo sałatki które zawierały 90 % sałaty a reszta to było 3-4 kawałki połówki pomidorków koktajlowych i trochę marchewki łyżeczka. Każdy z gości mi się skarżył każdy. Natomiast ja z mężem zamówiłam kurczaka Teriyaki i oboje nie zjedliśmy sos był tak bardzo przesadzony że jadło się jakby solniczkę dlatego też zjadłam dwa kawałki kurczaka z czterech które na talerzu miałam ( kpina bo wiem jak to danie innym razem wyglądało) i oddałam całe talerze pseudo sałatki i przesolonego udon. Na koniec dodam że nie jestem laikiem w temacie gotowania ponieważ od wielu lat gotuję kuchnię świata i prowadzę kulinarnego instagrama. Ogólnie katastrofa i płakać mi się chciało. Oczywiście uregulowałam pełny rachunek mimo zgłoszenia i oddania moich praktycznie nie ruszonych talerzy. Nie dostałam nawet słowa przepraszam a panu menager powiedziała tylko sprawdzę smak Dania. Nie polecam organizacji jakichkolwiek większych wydarzeń. Restauracja nie wyrabia nawet jak ma zaledwie 10 osób do obsłużenia tydzień wcześniej byłam z sześcioma osobami plus 4 gości było z zewnątrz i na dania czekaliśmy 1,5 h a część wydano nam po prostu zimnych co zgłaszałam telefonicznie żeby uniknąć tego typu sytuacji podczas urodzin. Katastrofa.

  1. Kinga Stankiewicz ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, świeże i ładne podane. Obsługa bardzo miła, a zwłaszcza pan Kuba, który potrafi doradzić w wyborze sushi. Miejsce warte polecenia i na pewno wrócimy.

  2. Izabela N. ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, przemiła Pani obsługująca, choć była sama i miała dużo pracy, uśmiech nie schodził jej z ust. Polecamy

  3. Monika Wycykał ★★★★★

    Sushi Thai odkryliśmy, gdy poszukiwaliśmy dobrego miejsca na celebrowanie małych sukcesów rodzinnych. Skierowałam wzrok na Tarnowskie Góry, ponieważ w tym mieście znajduje się sporo wyjątkowych restauracji, co czyni z Tarnowskich Gór gastronomiczną perłę na naszej wewnętrznej mapie (4 Pory Roku, dobry Boże, jak często nam się śni!). Już po pierwszej wizycie okazało się, że Sushi Thai brawurowo wespnie się na szczyty naszych miejskich, kulinarnych rankingów. Restauracja znajduje się w doskonałym miejscu, w związku z czym nie ma problemu z dojazdem z żadnej strony. Wystrój jest utrzymany w pięknym, loftowym stylu: sporo czerni przeplatanej zielenią, lamelami i industrialnymi dodatkami. Podczas żadnej wizyty nie mieliśmy problemu z czasem oczekiwania na sushi, ponieważ już wcześniej wpadliśmy na niesamowity pomysł: dzień wcześniej dzwonię, rezerwuję stolik i zamawiam sushi na konkretną godzinę (magia 2023: wynaleźliśmy telefon). Uwielbiam obsługę w tym lokalu, niezależnie od tego, kto nas obsługuje: do tej pory wszystkie osoby okazały się miłe, otwarte i niezwykle kontaktowe. A co się tyczy samego sushi... To już nie jest sushi, tylko doznanie kulinarne. Jemy i płaczemy do środka z zachwytu. Zarówno kiedy na stół wjeżdża ekonomiczny zestaw Kobe, jak i zestawy po 30 sztuk, po złagodzeniu pierwszego głodu zaczynamy się delektować każdym następnym kawałkiem, życząc sobie, aby ta chwila nigdy się nie kończyła. Odkąd poznaliśmy Sushi Thai, sushi z innych miejsc przestało nam smakować zupełnie, ponieważ wydaje się całkiem zwykłe i przyzwoite, przy czym "przyzwoitością" trudno się zadowolić, gdy podniebienie pamięta coś znacznie lepszego. Podsumowując: to jest najlepsza restauracja z sushi, jaką kiedykolwiek poznaliśmy. Jedzenie jest olśniewające, natomiast problemy z czasem oczekiwania można rozwiązać na pstryknięcie palców, zamawiając wcześniej stolik i jedzenie na konkretną godzinę.

  1. Oliver Rymer ★★★★★

    Już kolejny raz w Sushi Tai, ale w nowej lokalizacji. Jedzenie genialne! Zupa tom yum z krewetkami i z łososiem przepyszna, sushi tak samo. Obsługa REWELACJA!!! Tak sympatycznie jeszcze nie zostaliśmy obsłużeni z moją dziewczyną :D naprawdę warto tutaj przyjechać nawet z daleka!!! Wystrój jest bardzo elegancki i klimatyczny, a zarazem nieprzytłaczający.

  2. Anna W-r ★★★★☆

    Nasza pierwsza wizyta była pełna momentów zwrotnych. Gdy przyszliśmy na miejsce po czasie okazało się że na sushi trzeba poczekać około 1,5h. (zrozumiałe, weekend godzina, że więcej ludzi) Okej, nigdzie się nam nie śpieszyło wiec stwierdziliśmy że możemy zaczekać. Zostało nam zaproponowane z karty coś na ciepło, co byłoby gotowe szybciej. Zgodziliśmy się na długi czas oczekiwania na zestaw sushi i zamówiliśmy na wcześniej bułeczki bao i lemoniadę. Dodatkowo dostaliśmy w ramach darmowej przystawki/przekąski fasole edamame, co było miłym gestem. Bułeczki bao z tofu: ocena 7/10 bardzo dużo robił majonez, tofu mogłoby być nieco bardziej doprawione. Inne smaki mogą być lepsze. lemoniada: o smaku yuzu, standardowy poziom lemoniad z limonką Po około 2 godzinach oczekiwania na zestaw sushi, postanowiliśmy upomnieć się u obsługi. (było 45min do zamknięcia lokalu). Niestety pana kelnera który obsługiwał nasz stolik nie było, podobno pojechał z dostawą. Inna pani kelnerka nie mogła nam odpowiedzieć co z naszym zestawem sushi, po chwili zobaczyliśmy że sushi masterzy zaczęli robić nasze sushi. Po 2,5h oczekiwania dostaliśmy nasz jedzenie. Pan kelner jak wrócił to bardzo nas przepraszał za „niedogadanie i nieporozumienie”, ale otrzymaliśmy 50% zniżki na dany zestaw. ocena zestawu sushi: wzięliśmy standard, rolki smaczne, nori nie było gumowate, ryż był dobrze doprawiony, sushi podane estetycznie z dodatkami (sos sojowy, sezam, dwa rodzaje imbiru,wasabi) 8/10 ocena lokalu: lokal ładny, minimalistyczny to co powinno być. Wygodna kanapa (w końcu 2,5h czekania to o tyle dobrze), duże stoły, toaleta mogłaby być nieco czystsza, ale to też może kwestia godziny. ocena kelnera: obsługiwał nas wysoki pan kelner i ocena pół na pół. Z jednej strony mocne próby jak najlepszej obsługi, czy poczęstunek, czy deklaracja przyspieszenia posiłku, a z drugiej strony ręce w kieszeniach i bardzo odważne żarty do gościu przy drugim stoliku (ja bym nie chciała takich żartów w stosunku do mnie). Na tyle na ile może obsługuje klientów jak najlepiej. Jak na pierwszy raz dość sporo wrażeń, ale odwiedzimy jeszcze raz bo jedzenie bardzo dobre.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Tai?

Sushi Tai znajduje się przy Sobieskiego 2B, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Tai?

Można skontaktować się z Sushi Tai pod numerem +48 501 819 573

Jak można dotrzeć do Sushi Tai?

Do Sushi Tai można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements