Wasi dostawcy stają nielegalnie w strefie zamieszkania. Jak nie chcą blokować ruchu samochodow to niech stają na parkingu przy Dworcowej i dojeżdżają paleciakiem ale zmuszanie pieszych żeby wychodzili z za dostawczaka skończy się któregoś dnia wypadkiem. Po zwróceniu uwagi ulaniec groził przemocą fizyczna. Dzwoniłem na recepcję ale pani stwierdziła, że oni tak zawsze parkują. Chciałbym zapytać - gdzie wyznaczone macie miejsce dostaw, bo chyba nie tam?!
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Bartosiak ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Iy ★★★★★
Polecam hotel , miła obsługa , pokoje czyste bez dziwnych zapachów. Bardzo dobre śniadania. Można się czepiać że parking jest poza hotelem w odległości 200m i dodatkowo płatny, z mojego pokoju widok na ulicę i inna kamienicę.
-
Wiktor Horszwald ★★★★★
Centrum miasta, wszystko blisko. Bardzo fajna siłownia w hotelu. Śniadania są dobre, wybór nie jest bardzo szeroki ale jest wszystko na co można mieć ochotę. Pokoje wyraźnie noszą znamiona poprzedniej epoki i da się wyczuć zapach lat, ale w niczym to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, ma swój urok. Moim zdaniem dobra opcja w Gliwicach.
-
Pawel Strucinski ★★★★★
Fajna lokalizacja blisko rynku, wygodny, duży pokój, duży wybór jedzenia na śniadanie, obok zamykany parking (za dodatkową opłatą).
-
Robert Olchowy ★★★★★
Dobra lokalizacja ,parking piętrowy za free dla gości oddalony dwie ulice dalej. Czysto przytulnie . obsługa na bardzo wysokim poziomie . Dobre śniadanie . Gdy jesteś tu z partnerką polecam pokój nr 110 -fajne łoze oraz łazienka . Możliwość zamówienia sauny . Ceny powyżej średniej lecz warto dopłacić te kilka PLN . Polecam i pozdrawiam.
-
D3jvid ★★★★★
Hotel w samym centrum, bardzo ładnie się prezentuje. Pokoje duże, ładne i czyste. Wszystko na swoim miejscu, świetnie przygotowane. Śniadania bardzo dobre, duży wybór i świeże pieczywo. Obsługa również bardzo sympatyczna
-
hag 0 ★★★★★
Bardzo dobry hotel w centrum. Sniadania obfite i smaczne. Obsługa miła. Parking dostępny i w dobrej cenie 15 zł za dobę. Polecam
-
Marcin Baran ★★★★★
Mega fajny hotel znajdujący się praktycznie na Gliwickim rynku. Co ważne posiada parking, co nie zawsze jest oczywiste w hotelach mieszczacych sie przy rynkach. Duże, czyste pokoje z wielkim łóżkiem. W pokoju także wielki TV. Za pokój daję 4 gwiazski tylko dlatego że wyglada jakby już kilka lat miały. Jest bardzo dobrze, tak właśnie na 4 gwiazdki. Obsługa jak i kuchnia na najwyższym poziomie. Bardzo duży wybór na śniadanie (bufet), któe podawane jest juz od 6 rano. Dania z karty też bardzo dobre.
-
paula bialas ★★★★★
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości Pokoje bardzo przestronne, urządzone gustownie i jednocześnie przytulnie ( ale to chyba jest zależne od tego na jaki pokój się trafi ) Bardzo wygodne łóżka, przyjemne oświetlenie Łazienki ogromne z bardzo dużymi wannami ( przy czym w łazience czuć nieco vibe elegancji lat 90 - tych / 2000 - tych ) Bardzo dobre i obfite śniadania ( serwowane do 10.30 ) , obsługa pomocna Na miejscu możliwość skorzystania z bogatej oferty masaży za wyjątkiem masażu stop z elementami refleksoterapii ( na recepcji poinformowano mnie ,że nie ma takiej opcji ,mówiąc szczerze nieco mnie to zaskoczyło- pytałam już tylko o klasyczny masaż stop ,rezygnując z refleksoterapii) Z minusów - podłoga się nieco rusza i skrzypi ,ale można to zrozumieć, mając na uwadze, że hotel zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy - w łazience unosi się momentami nieprzyjemny zapach ,jaki możemy wyczuc od " cofającej " się kanalizacji - winda ...najlepsze lata ma już za sobą - do mojego pokoju prowadziło od windy dodatkowo kilka schodków, więc niektóre pokoje są wykluczone dla osób z niepełnosprawnościami lub mających problemy z poruszaniem się Mimo wszystko 5 gwiazdek ,bo mój 2 - dniowy pobyt uważam za bardzo udany :)
-
Krystian Zieliński-Czerczak ★★★★☆
Pokoje posiadają olbrzymią ilość wad. Ogólnie ładne ale wady na poziom jaki reprezentuje hotel są żenujące. Korytarze ochydne. Plamy na sufitach i dziurawy sufit (dziadostwo konkretne). W pokoju część żarówek nie świeci - nie wygląda to zbyt dobrze. Stara niedziałająca lodówka jeszcze z PRL'u. Telewizja totalne minimum kanałów (tylko darmowe satelitarne). Jedno gniazdo nie działa. W łazience również część żarówek nie działa. W pokoju ochydne rozwalone drzwiczki rewizyjne od kanału wentylacyjnego. Po zejściu w kierunku szatni do sauny i siłowni od razu wróciłem. Takiego dziadostwa w życiu nie widziałem. Ruina.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Royal Gliwice?
Hotel Royal Gliwice znajduje się przy Jana Matejki 10, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Royal Gliwice?
Można skontaktować się z Hotel Royal Gliwice pod numerem +48 324 000 000
Jak można dotrzeć do Hotel Royal Gliwice?
Do Hotel Royal Gliwice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku