Sushi jak zwykle super, obsługa przemiła. Nie mogę się doczekać jak będzie wyglądał lokal po remoncie.
Zdjęcia
Opinie
-
Basia Ptaszk ★★★★★
-
Anna Gacek ★★★★★
Tak przepyszne, że zapomniałam cyknąć zdjęcie, obsługa fajna, ciekawy klimacik ale uwielbiam sushi jakie zjadłam, było o wiele większe niż się spodziewałam za tą cenę ❤️
-
M. H ★★★★★
Niepozorna restauracja w centrum Mikołowa. Z pysznym jedzeniem Uromaki z krewetkami i kawiorem nieziemskie. Bardzo miła obsługa i klimatyczne wnętrze z widokiem na urokliwy rynek. Polecam
-
Monika ★★☆☆☆
Samo jedzenie zasługuje na czwórkę. Jednak muszę obniżyć ocenę ze względu na liczne niedociągnięcia. Pierwszą rzeczą, która mi się nie spodobała był zapach. Lokal jest bardzo słabo wentylowany, w związku z czym klienci siedzą w oparach tłuszczu służącego do przygotowania tempury. Chcąc zamówić przystawkę, dowiedzieliśmy się, że nie ma bułeczek bao, ponieważ - cytuję: "Od dawna nie ma ich w hurtowni.". Następnie pan nie potrafił odpowiedzieć jaka jest różnica pomiędzy dwiema choyami wymienionymi w karcie. Po chwili jednak wrócił z informacją, że mają tylko jeden rodzaj, bo "drugi jest wytrawny i niedobry", więc go nie zamawiają. Do jedzenia wybraliśmy kwietniowy zestaw sushi i zapytaliśmy czy jest możliwość zamiany krewetki na inny składnik, ponieważ jedna z osób ma na nie uczulenie. Kelner nie wydawał się zadowolony i odpowiedział, że może zamienić krewetkę na tuńczyka, który już był przewidziany w tej rolce. Jak się okazało, pan, który nas obsługiwał sam kręci rolki, więc posiadając odpowiednią wiedzę powinien zaproponować inny produkt od tego, który już jest wymieniony w składzie. Tak się jednak nie stało. Jedzenie było całkiem dobre, jednak całokształt wypadł naprawdę słabo, w związku z czym na pewno już tutaj nie wrócę.
-
Karolina Kosik ★★★★★
Pierwszy raz próbowałam sushi z tego lokalu. Zestaw był świeży, składał się z bardzo różnorodnych, fantazyjnie udekorowanych kawałków, z ciekawymi dodatkami. Napewno jeszcze wrócę, polecam!
-
Aga S ★★★★★
Fantastyczna łososiowa zupa z chrupiącymi kiełkami. Oryginalne sushi z wędzonym węgorzem. Wnętrze proste, świeżo po remoncie. Sympatyczna ekipa
-
Agnieszka Sz-K ★☆☆☆☆
8 marca syn chcąc zrobić niespodziankę z okazji Dnia Kobiet zamówił sushi przez Glovo. Zamówienie nie dotarło, mimo pobrania płatności oraz otrzymania informacji, że dostarczono. Chciałam wyjaśnić sytuację z obsługą - bardzo niesympatyczna Pani, zareagowała agresją na mój telefon. Nie poczuwała się do winy zrzucając winę na Glovo. Natomiast agentowi Glovo udzieliła informacji, że nastąpił błąd i przez przypadek potwierdziła że zamówienie zrealizowane. Obsługa Panda Sushi do dnia dzisiejszego nie skontaktowała się ze mną mimo obietnicy oddzwonienia. A my zostaliśmy bez sushi i w sytuacji samodzielnego odzyskiwania wpłaconych pieniędzy! NIE POLECAM! OBSŁUGA NIEMIŁA!
-
Daria Domaradzka-Guzik ★★★★★
Korzystaliśmy z Pandy pierwszy raz. W dostawie. Chcieliśmy sprawdzić alternatywy w Mikołowie dla CitySuhi i Kofuku. Bardzo miła obsługa. Super kontaktowy Pan, doradził wybór, miło porozmawiał. Zamówiony zestaw IV. Świeże. Smaczna tempura, ciekawie okraszone kawiorem, pasuje mi sezam i imbir w 2 postaciach. Bardzo punktualna dostawa. Miło. Wrócę :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Panda Sushi?
Panda Sushi znajduje się przy Krakowska 4, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Panda Sushi?
Można skontaktować się z Panda Sushi pod numerem +48 507 135 415
Jak można dotrzeć do Panda Sushi?
Do Panda Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku