Opinie

  1. Grzegorz Hel ★★★☆☆

    Pizze sa mega dobre kebaby były dobre ... zmiana mięsa ( dostawcy ? ) poszła na niekorzyść- mięso jest jak by to określić " żylaste " i idzie se na chrząstkach zgryżć zęby

  2. Aleksandra Chabierska ★★☆☆☆

    Obsługa na niskim poziomie ze względu na to że szefowa będąc na zmianie nie raczy sięgnąć po telefon aby odebrać zamówienie mimo dzwonienia kilkanaście razy

  3. Beata Mimochód ★☆☆☆☆

    Niestety, zamiast jednej małej i jednej średniej pizzy otrzymaliśmy dwie małe a w jednej z nich niestety były włosy. Po zgłoszeniu reklamacji pani oznajmiła, że pan który robi pizzę jest łysy. Czekamy na zwrot kosztów i zmieniamy lokal.

  1. Karolina Karolina ★★★★★

    Najlepsza pizza w Zabrzu zawsze tu wracamy zadowoleni od lat.Zawsze zamawiamy kilka kawałków bez ogórka dla Syna nie robi to problemu obsłudze w porównaniu do innych lokali.Przemiła obsługa. Pozdrawiam całą ekipę :)

  2. Mariusz Krok ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym czyli 29.01.2025r to jest środa godzina 18:00 dzień powszedni powróciłem do Państwa lokalu ale w inny sposób tym razem zamówiłem przez pyszne.pl dwa kebaby duży i mały oraz frytki. Czas oczekiwania półtorej godziny. Frytki proszę państwa i to z małej litery robione na oleju przepracowanym jak Passat z milionem km na liczniku. Olej stary śmierdzący na odległość. Kebaby w cieście mały i duży zwijane przez amatora luźno i w dziwny sposób więc wszystko się rozpada. Sos oczywiście na dole i mało wyczuwalny. Mięso to najtańsza kula. Plus za to ze letnie no ale mam do państwa około 1 km trudno żebym dostał zimne. Opinie jako bezpośredni klient jak i ten zamawiający podtrzymuje i powiem delikatnie a jadłem kebabów i pizz w swoim życiu wiele a wasze oceniłbym bardzo średnio. Czyt. „ z braku laku”. Tym razem fotka waszego dzieła ,a no i najważniejsze dwa tego typu kebaby i frytki 68 zł serio?. W mojej opinii ten zestaw takiej jakości warty najwyżej 45 zł. W dzisiejszych czasach i możliwościach wyboru to ostatnia moja relacja z państwa lokalem. Ubolewam na tym, że opinię google można dodać tylko raz i inni klienci nie będą w stanie zobaczyć mojego poprzedniego wpisu. W każdym bądź razie powodzenia, a klienci i tak zweryfikują państwa lokal. Powodzenia

  3. zielo nka ★☆☆☆☆

    wszystko fajnie, jedzenie może być, ale po prostu to, ze kolejny raz można tam dzwonić po 40 minut i nikt nie odbiera to jest masakra. Po przyjechaniu na miejsce, lokal pusty, nie za bardzo wyglada jakby ktoś się przejmował robota. Przykre to, bo maja potencjał

  1. Maciej Nowacki ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na zamówienie przekracza 2.5 godziny (średnio). Niby dobre jedzenie, ale takie opóźnienie w dostawie jest niewybaczalne. Nie polecam niestety. A zamawiałem parokrotnie.

  2. Agnieszka Kilar ★☆☆☆☆

    Niestety czas oczekiwania na 1 pizzę to już ponad 2 godziny, mimo deklarowanego czasu 1,5h (dzwoniłam wcześniej). Bardzo trudno dodzwonić się, od 15 min nikt nie odebrał telefonu - a dzwoniłam kilkanaście razy aby sprawdzić czy pizza jednak do nas dojedzie. Bardzo słabe i niefajne. Nie polecam dowozu.

  3. Dawid ★☆☆☆☆

    Najgorszy kebab jaki jadłem w życiu. Sos pomidorowy pachnie i smakuje jak koncentrat pomidorowy, mięso gumowe. Porównując kebaba małego do dużego to nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o wielkość, dosłownie.. Rzadko kiedy wstawiam komentarz, ale ta restauracje stanowczo odradzam jeśli ktoś ma smak na DOBREGO kebaba bo może się rozczarować..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza&Kebab?

Pizza&Kebab znajduje się przy Tarnopolska 62, 41-807 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza&Kebab?

Można skontaktować się z Pizza&Kebab pod numerem +48 511 975 385

Jak można dotrzeć do Pizza&Kebab?

Do Pizza&Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements