Pizza w smaku kwasna sera nawalone można by rzec od serca aczkolwiek ilość aż zamula przy jedzeniu ceny wysokie nie wspominając o jakości i ceny 6zl za sos „duży” który nie wystarczy nawet na połowę pizzy pudełko jeśli ktoś chce wziąć resztę do domu też płatne a sos czosnkowy zero smaku ktoś w skrócie postawił se maszynkę do nabijania pieniędzy
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Dobosz ★☆☆☆☆
-
Tomi ★★★★★
Zamawiam już od dawna ale pora dać ocenę. Zawsze byłem zadowolony z zamówienia a dzisiejszy kotlet z pieczarkami,frytkami i surówką przepyszny!!! Wszystko chrupiące chociaż na widok prasowanych opakowań trochę się zniechęciłem. Bagietka również smaczna i wygodna do jedzenia !! Bardzo polecam !!!
-
M ★☆☆☆☆
Pizza z dostawą . Przyjechała prawie zimna. Carbonara na twardym cieście wysuszonym z 1 plasterkiem pomidora posiekanym na kawałki i rozrzuconym na dużym placku pizzy . Bazylia hmmm jakaś posypka bardzo gorzka nie przypominająca smakiem i zapachem . Ogólnie jest bo jest bez szału do odgrzania napewno w własnym zakresie . Boczek i cebula oblecą w tłumie ….
-
Kamil Florczyk ★☆☆☆☆
Rosół, który można zamówić tylko w niedzielę, został ugotowany dzień wcześniej — wiem to, ponieważ kiedy go zamówiłem, dotarł do mnie kwaśny. Zadzwoniłem do lokalu, żeby poinformować kuchnię i zasugerować, by sprawdzili, czy rosół nie uległ zepsuciu. Nie zależało mi na zwrocie pieniędzy ani żadnej rekompensacie — chodziło mi wyłącznie o zwrócenie uwagi na problem. W odpowiedzi usłyszałem jedynie, że „inni klienci nie narzekali”. Osoba z kuchni, z którą rozmawiałem, była raczej nieprzyjemna i mało profesjonalna. Szkoda.
-
Czechu ★☆☆☆☆
Pizza smaczna ale niestety mimo interwencji telefonicznej dostawca nie posiadał umiejętności czytania paragonu i nie wydał widniejącego na nim sosu. Zrobicie sobie sami w domu.
-
Katarzyna Biazik ★★★★☆
Jedzenie dobre, zamówiliśmy sakiewkę z pieczarkami i fileta z mozzarellą i pomidorami, jeśli ktoś lubi pizzę to jest promocja - jedna duża pizza (codziennie inna) w cenie małej. Obsługa miła.
-
Lukas P ★☆☆☆☆
Jedzenie bardzo średnie a personel i pani za barem ma problem żeby coś sprzedać, przy pytaniu czy mlzna kupić piwo pani odpowiada że za 40 minut bo ma za dużo pracy musi rozliczyc z calego dnia rachunki . Stoliki wszystkie pelne i brudne po.mimo że ludzie wyszli godzine wcześniej masakra . Zmienić panią za barem i może się poprawi
-
Mateusz Unger ★★☆☆☆
Raczej średnie, niby miało być z carry ale chyba tylko postawili to obok tej przyprawy, kawałki kurczaka "powalającej" wielkości, zresztą nie wiem czy było go więcej niż 50 gram. Wiadomo że przyprawy to kwestia osobnego smaku aczkolwiek to zdecydowanie nie było dobrze przyprawione.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Vinci?
Pizzeria Vinci znajduje się przy Solidarności 5, Halemba, 41-706 Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Vinci?
Można skontaktować się z Pizzeria Vinci pod numerem +48 323 400 198
Jak można dotrzeć do Pizzeria Vinci?
Do Pizzeria Vinci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku