Eksplorując rowerowo okolice natknąłem się na Gusto Max. Ponieważ wraz z sąsiadami zapędzamy się na rowerach w różne okolice postanowiłem sprawdzić co nas tutaj może czekać. Pierwsza wizyta to bardzo pozytywne zaskoczenie. Lokal czysty, nawet w części toaletowej co nawet dzisiaj należy do rzadkości i to należy docenić. Przemiła obsługa. Uśmiechnięta, życzliwa, nie narzucająca się. Jedzenie smaczne, wyróżniające się na tle innych pizzerii z potencjałem. Hamburger w bułce "pizzowej" nie jest nowością ale wciąż miłą odmianą, choć mało wygodną i należy to jeść baaardzo ostrożnie. Na pewno będę tu jeszcze zaglądać i polecać znajomym rowerzystom oraz motocyklistom.
Zdjęcia
Opinie
-
killerek ★★★★★
-
deekay ★★★★☆
Bardzo miła obsługa. Pizza bardzo słaba. Ciasto jest ciekawe i smaczne, baza na pewno do dużej poprawy, wykonanie byle jak co widać na zdjęciu, składniki jakościowo dobre, ale wyraźnie wyczuwalny był zapach nieswiezej szynki który popsuł wszystko i był powodem tak słabej oceny. Sos czosnkowy to jogurt z odrobiną czosnku - na pewno do poprawy. Wpadnę kiedyś jeszcze raz i jak bedzie lepiej to poprawie ocenę. Edit 2024: po mojej pierwszej ocenie odwiedziłem to miejsce jeszcze wiele razy i jest naprawdę dużo lepiej, co do pizzy nie mam już większych zastrzeżeń, polecam również makarony oraz pyszne paluchy drożdżowe szkoda tylko że do paluchów nie ma sosu w zestawie tylko trzeba dokupić osobno. Na plus też długie godziny otwarcia, bo to jeden z nielicznych lokali w okolicy gdzie człowiek może po pracy coś zjeść i napić się zimnego piwka. Jest też kawałek placu zabaw dla dzieci oraz lody z automatu. Polecam!
-
Robert Kozik ★★★★★
Złożyłem zamówienie telefoniczne na pizzę Margherita z podwójnym serem (bo bardzo go lubię). Czas realizacji zamówienia w niedzielny wieczór był bardzo szybki. Otwarcie kartonu z pizzą porównałbym do otwarcia sejfu ze złotem. Byłem wniebowzięty tym, jak prezentowała się pizza. Pierwszy kęs tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że można oceniać książkę po okładce - jak pięknie wyglądała, tak samo smakowała. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal każdemu smakoszowi pizzy!
-
Tomasz Juraszczyk ★★★★★
Bardzo dobre hamburgery i pizza. Polecam piwo Tyskie Książęce Jasne Lager z super pianką.
-
Raf Dom ★★★★★
Wszystko co zamówiliśmy było absolutnie bardzo dobre. Pizza może jak wszędzie, ale bardzo smaczna i nie tłusta jak w niektórych, że się z niej olej wylewa. Burgery z bułką własnego wypieku - może trochę za twarda, ale i tak była wyśmienita. Włoska pomidorówka (krem z pomidorów) była dobrze przyprawiona. Polecam też lemoniadę truskawkową- pycha! I mają pyszne lane pszeniczne. Ceny przystępne
-
Kuba ★★★☆☆
Pizza jak we wszystkich zwykłych pizzeriach, a nie "prawdziwa włoska". Super, że bułka do burgera jest własnego wypieku, jednak była strasznie twarda. Lemoniady są bardzo bardzo słodkie, nawet mnie jako wielbiciela cukru przerosły.
-
Ania ★★★★★
Dawno nie trafiliśmy na tak dobrą pizzę w "przydrożnej" knajpce. Z zewnątrz budynek nie zachęca, ale w środku ładnie i przyjemnie. Pizza przepyszna, burgery nietypowe inne niż wszędzie, ale również smaczne. Jesienna Herbatka również bardzo dobra. Wszystko w punkt. Zdecydowanie polecamy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystanek Gusto Max?
Przystanek Gusto Max znajduje się przy Powstańców Śląskich 27, 43-211 Czarków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystanek Gusto Max?
Można skontaktować się z Przystanek Gusto Max pod numerem +48 697 886 451
Jak można dotrzeć do Przystanek Gusto Max?
Do Przystanek Gusto Max można dotrzeć, korzystając z poniższego linku